Обява

Свий
Няма добавени обяви.

”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

    Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
    Запишете и мен в списъка,ако все още не е късно.
    Чавдар Владимиров-Сузуки Самурай
    Навигатор ще си взема" под наем"
    Бреййй,голяма криза за навигатори!Аз май ще взема да се преориентирам и да стана навигатор "под наем",че току виж съм изкарал и някой лев.....
    2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

    Коментар


    • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

      Забрави гладните години като си търсеше ти под дърво и камък
      0887/400121 Антон Донев

      Коментар


      • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

        аз да питам каде ще са интересните места за нас публиката през първия ден и колко семки да вемем че бая състезатели се събраха?май ще има нощно каране хаххахах

        Коментар


        • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

          Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
          Запишете и мен в списъка,ако все още не е късно.
          Чавдар Владимиров-Сузуки Самурай
          Навигатор ще си взема" под наем"
          Съжелявам че така се получи.Вземай Кольо и не се притеснявай.За неделя уговорката остава .Запази точките които ги записахте и да потренираме .Много се надявам джипа ми да влезе в крачка до тогаз.....
          ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

          Коментар


          • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

            опа май- нощното каране ще е за втория ден като гледам тридесет джипа по 10 мин. средно, първите три четри не се броят ето ти нощно каране

            Коментар


            • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

              Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
              .Вземай Кольо и не се притеснявай.
              Чшшш, ей, аз ще "бягам" бе...
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

                Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
                Забрави гладните години като си търсеше ти под дърво и камък
                Ааа,не съм забравил-аз за това си го кътам моя.

                Първоначално публикуван от andirz Преглед на мнение
                аз да питам каде ще са интересните места за нас публиката през първия ден и колко семки да вемем че бая състезатели се събраха?май ще има нощно каране хаххахах
                Алоуууу,ти накъде???К'ви семки к'ви 5 лева???С тия Сизифовски възможности си главно действащо лице в спасителния отряд!Забрави ли?
                Точките за гледане ще се обяват късно вечерта(когато се стъмни) на 27/01,по разбираеми причини.
                Въпреки това,някой трябва да наглежда бай Матьо,че не знам дали ще издържи до сутринта или ще бодне някой нощен екстрем.

                Първоначално публикуван от andirz Преглед на мнение
                опа май- нощното каране ще е за втория ден като гледам тридесет джипа по 10 мин. средно, първите три четри не се броят ето ти нощнo каране

                Добра забележка,май,май няма да остане много време за спане след купона....
                2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                Коментар


                • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

                  Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                  Чшшш, ей, аз ще "бягам" бе...
                  Абе не тебе бе.За Никола от Нова Черна става въпрос.Палиш кат Балканче от четвърт дето се вика....ААА щях да забравя виш ква снимка съм ти качил на русенското
                  ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                  Коментар


                  • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

                    Първоначално публикуван от andirz Преглед на мнение
                    опа май- нощното каране ще е за втория ден като гледам тридесет джипа по 10 мин. средно, първите три четри не се броят ето ти нощно каране
                    Зависи колко бързо ще ги вади багера )))) За всеки случай ще викним и едно К701 или вержна тетка .....че да става по-бързо
                    Не ми казвай какво да правя... За да не ти кажа къде да идеш...!
                    Suzuki Grand Vitara 2.5 V6
                    Mercedes Benz ML55 AMG
                    Ицо - 0888Ч6Ч6Ч6

                    Коментар


                    • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

                      Вчера си направихме една тренировка до тъмно!
                      driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                      Коментар


                      • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

                        Първоначално публикуван от Младен Стоянов Преглед на мнение
                        Бреййй,голяма криза за навигатори!Аз май ще взема да се преориентирам и да стана навигатор "под наем",че току виж съм изкарал и някой лев.....
                        Не ставаш. Бавно ти текат мислите.
                        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                        Коментар


                        • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

                          Първоначално публикуван от ico_net Преглед на мнение
                          Зависи колко бързо ще ги вади багера )))) За всеки случай ще викним и едно К701 или вержна тетка .....че да става по-бързо
                          ами бобрите дето ще забентват рекичката

                          Коментар


                          • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

                            Николай Николов- Николай Големанов- Мерцедес Г

                            Коментар


                            • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

                              Първоначално публикуван от ico_net Преглед на мнение
                              И за вас сме помислили .......... но за това утре ..... регламента ще го пусна в първата тема/първия пост
                              Бреииииии 5-дена идва това утре бе Ицееее. Кажи какво сте замислили за АТВ и в кои от двата дни , или и двата. Дай си идеята на светло че да вземем да потренираме , това - ЯДЕНЕ, това - ПИЕНЕ. Не са шега работа . А и имам предложение навигатор да бъда . Кажи нещо дееееее. .
                              ЕМО КОМАРОВСКИ 353 YAMAHA RAPTOR 700 SE
                              [SIGPIC][/SIGPIC]

                              Коментар


                              • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

                                Първоначално публикуван от komarowski Преглед на мнение
                                Бреииииии 5-дена идва това утре бе Ицееее. Кажи какво сте замислили за АТВ и в кои от двата дни , или и двата. Дай си идеята на светло че да вземем да потренираме , това - ЯДЕНЕ, това - ПИЕНЕ. Не са шега работа . А и имам предложение навигатор да бъда . Кажи нещо дееееее. .
                                Не сме ви забравили ..... и за двата дена ще има къде да карате, но има още дребни детайли за дооточняване ...... та за това не съм писал нищо.
                                Не ми казвай какво да правя... За да не ти кажа къде да идеш...!
                                Suzuki Grand Vitara 2.5 V6
                                Mercedes Benz ML55 AMG
                                Ицо - 0888Ч6Ч6Ч6

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X