Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ендуро Шумен 2009 снимки и коментари

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Въпроси за Ендуро Шумен 2009

    Невероятно шоу сте направили чух наистина много хубави отзиви за представянето на състезателите било е с много красиви изпълнения БРАВО !!!
    Живей всеки ден така все едно ти е последен, защото рано или късно ще се окажеш прав
    :D

    Коментар


    • До: Въпроси за Ендуро Шумен 2009

      Първоначално публикуван от МАРИЕЛА ХРИСТОВА Преглед на мнение
      ...

      Оказа се, че в Хард Райдърс имали шампион и в друга дисциплина. Този младеж с благ прякор си е заслужил прозвището заради преизпълнение на плана - над 66 пъти седмично в курсовете по ръкоделие на отбора !


      мммм да.... Светли - Чикията, познат повече в пистовите дисциплини. Тази година стана Републикански Шампион в клас 600 SST и вице източно европейски в същия клас. Кара ендуро само от няколко месеца. Мал шанс за него, на навигацията кара две състезателни обиколки със спукана задна гума, а дървета и гуми прескача за 1-ви път. Също и 3-тото място на Пламен Тенев - ТРИПЕРА в АТВ-Е, което трябваше да бъде 2-ро, но се сецна в кръста преди навигацията . Калин - КАЧЕТО (моят механик) също не му вървеше през двата дни, като втория ден му се извади лулата и се "сцепи" от ритане... . Но най-голям невървеж беше при Троянското ни устрие Миро Дочков, които пък GPS му изгаснал по време на навигацията и получи Дисквалификация!!! А за Джантов малко му се видели 40км. и решил да си овеличи дистанцията с 10км. и хванал старата маркировка от миналата година.
      Като цяло клуб HARD RIDERS се радва от постигнатото в състезанието, и всички наши състезатели за първи път са доволни от организацята и всичко съпътстващо състезанието. Голямо БРАВО на Кулев, Мариян и компания за ПЕРФЕКТНОТО състезание както винаги досега!!!

      Коментар


      • До: Въпроси за Ендуро Шумен 2009

        Айде бе няма ли да има още снимки ?! Много хубаво състезание се получи и трасетата бяха доста ЯКИ ! браво на всички организатори
        [I] Георги Недев
        Motocross Lifestyle !! :twisted:
        [/I]

        Коментар


        • До: Въпроси за Ендуро Шумен 2009

          Първоначално публикуван от Desislav Преглед на мнение
          . Но най-голям невървеж беше при Троянското ни устрие Миро Дочков, които пък GPS му изгаснал по време на навигацията и получи Дисквалификация! ! !
          Еййй, честно ли ?!? Направо не е за вярване какъв невървеж...
          Ако още един път му изгасне GPS-а ще му е за първи път...
          Май Миро наблегна на "по-наливните" спортове

          Коментар


          • До: Въпроси за Ендуро Шумен 2009

            Някой има ли снимки на участниците с номера 253 и 256 (жълто и синьо-бяло 2т сузукита)? И може ли да кажете класирането за неделния ден?

            Състезанието се получи много добре.Доволен съм.Имах малко проблеми в събота със скъсано жило на газта, но другия път ще гледам да си нося резервно и да не чакам да ми носят.

            Браво на организаторите!
            Иван Маринов
            Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
            ЕНДУРО ВАРНА

            Коментар


            • До: Въпроси за Ендуро Шумен 2009

              Отмина и последния Шуменски кръг от РШЕ 2009.

              След като последните 2 години ни удави дъжда и ни скри мъглата този път времето беше с нас. Нито много горещо, нито студено-идеално за ендуро.
              Затова настроението на участници и зрители беше на висотата за която се бяха погрижили организатори и спонсори.

              Но да почна разбора от начало:

              Настаняване и брифинги: х-л Шумен стар, поосвежен като стар файтон с нови колелета, но гостоприемен /макар и със старите си нощни труженички/ и с жест към участниците както всяка година да освободят стаите привечер. Благодарско на персонала, че ни изтърпя да се разхождаме с калните дрехи и ботуши.
              Даже беше предвидена и шведска маса, но без алкохол /някои си носехме/. Имаше и видеостена. Само операторите бяха забравили, че съществуват състезатели с АТВ, деца и юноши.

              Хил клайминг-нямаше ме, да споделят участници и зрители.

              Събота-навигация: Трасето за хоби АТВ беше много леко и кратко. Нямаше тесни пътеки, основно поляни и горски пътища без екстрими, навсякъде можеше да се мине с камион. И от това дойде и единствения проблем на участницити-дълбоките коловози. Имаше много закъсали, а всички бяха здраво окаляни. Перфектно маркирано дори и по ЗДП. И да искате - не можеш да се объркате.
              Скууука. Хобитите бяха лишени дори и от екстрим теста.
              Нека да се изкажат и моторджиите, че моето мнение е едностранчиво и пристрастно.

              Неделя- Х трак: Както винаги много разнообразно трасе включващо много препятствия за добрите ендуристи и траялджии, скоростни прави и завои за майсторите на дрифта и друсни полянка на зиг заг за отмора на състезателите.

              Организация: ПЕРФЕКТНА! Само добри думи мога да кажа за организаторите и съдийския екип. Всичко вървеше стегнато и под час, забавяне имаше само в неделя заради суперкупата, но не беше фатално.
              Имаше спидуей демонстрация, голяма тръпка за тези който по-рано сме гледали тези състезания на писта.
              Отчитането ставаше с транспондери и нямаше спорове и размотавания.
              В тази криза за разлика от другите кръгове имаше за награди купи, и много предметни награди.

              Като гледах награждаването ми се върна увереността, че и 2010 г. ще има РШЕ!

              Кетъринга: тук имаше големи пропуски и организаторите трябва да обърнат внимание и вземат пример от болярите за образцови домакини на кръг от РШЕ /припомнете си темата за В. Търновския кръг/ Бирата беше топла, имаше само кИфтя и кИбапчета със съмнително качество.

              Като цяло много добър завършек на шампионата.
              Благодарности към организатори, спонсори и съдийски екип за това, което сътвориха за нас!
              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

              Коментар


              • До: Въпроси за Ендуро Шумен 2009

                Mалко снимки от събота!

































                Ето и наща гордост, ТОШКО!



                Предната вечер, след лек запой реши, че е по-добре да се запише ЕКСПЕРТ
                По-престижно е последен при експерта, от колкото последен при хобито





                Височки идват тези гуми







                И публиката го прие в обятиятиата си



                За щастие нищо сериозно от към наранявания; охлузвания, натъртвания, малко кръв и един спонтанен аборт, абе живота продължава





                Абе, герой е Тошко, изкара си всички обиколки





                Последно редактирано от kocha; 16-11-09, 20:37.
                Eвгени Филчев
                Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                Коментар


                • До: Въпроси за Ендуро Шумен 2009

                  Предполагам тия дни до Коледа ще излезе и класирането.
                  ........................
                  Иван Маринов
                  CRF 250 X
                  Не шансът определя съдбата на човека,а изборът!

                  Коментар


                  • До: Въпроси за Ендуро Шумен 2009

                    относно ХИЛКЛАЙМИНГА имаше леко недоразумение за наградата обещана от организатора;''VI. Награди
                    1. Победителя в състезанието печели наградата от 1000лв
                    ''

                    Коментар


                    • До: Въпроси за Ендуро Шумен 2009

                      Първоначално публикуван от IvanITI Преглед на мнение
                      А това е за всички АТВисти

                      Добре че си имаме личен фотограф във отбора . Добри снмки , добро качество , добро изпълнение. И както казват по нашия край , АШКОЛСУН и ЕВАЛА. Това да си добар ездач и фотграф не е лесна работа. Петобоец е Иван .
                      ЕМО КОМАРОВСКИ 353 YAMAHA RAPTOR 700 SE
                      [SIGPIC][/SIGPIC]

                      Коментар


                      • До: Въпроси за Ендуро Шумен 2009

                        Първоначално публикуван от VaHk0_ Преглед на мнение
                        Някой има ли снимки на участниците с номера 253 и 256 (жълто и синьо-бяло 2т сузукита)? И може ли да кажете класирането ...................................................................
                        За някой такъв ли говориш!... Гледай следващия клип!!!

                        Последно редактирано от kocha; 16-11-09, 21:06.
                        Eвгени Филчев
                        Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                        Коментар


                        • До: Въпроси за Ендуро Шумен 2009

                          Тренировки мотори!!!

                          Eвгени Филчев
                          Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                          Коментар


                          • До: Въпроси за Ендуро Шумен 2009

                            Преди да започна със снимките на ATV-тата, няколко снимки от демонстрациите по спийдуей и награждаването.







                            Младежите вдигнаха много настроението в публиката с майсторските си изпълнения...








                            Награждаването във всички класове при ATV-тата.



                            Ники Гочев нещо се беше засрамил заради третото място, защото предния ден кроеше планове да разбие конкуренцията !



                            Как да не ги похвали човек ? Призовата тройка в клас 4х4 е окупирана от "4х4 Адвенчър" !







                            Мотори оверал

                            Коментар


                            • До: Въпроси за Ендуро Шумен 2009

                              Невероятно изживяване!
                              Така ще запомня този кръг.

                              В петък вечерта Борката (tapotoparche) ми каза, че ако карам в експерта щял да вземе едно агне.
                              И след него заваляха още куп оферти за стимул
                              Като изключим инцидента с публиката, за мен всичко беше много хубаво
                              Трябва да ви кажа, че експерт класа си е експерт клас
                              Дълго и трудно
                              Но за едно агне човек какви ли не глупости върши

                              Искренни извинения на публиката за прекия сблъсък - не беше нарочно
                              Благодаря на целия екип сътворил състезанието
                              Благодаря на Търновлии, които единствени дойдоха на екстрема да помагат. Обещах им бири ама като гледам ще ги каним и на агнето, че май се оказа, че и ранените от публиката били пак от същата група


                              Филчев - не съм последен. Дори не съм и предпоследен

                              Пък и ако някой ми каже вече, че Кокера кара най - много, ще му кажа че е в тотална грешка
                              Кокера мина трасето за 3-4 часа пък аз карах цял ден
                              Ха сега ми кажете, кой кара най - много, а?
                              EnduroX Alba-Damascena 2019

                              Коментар


                              • До: Въпроси за Ендуро Шумен 2009

                                Първоначално публикуван от Тодор Пашов Преглед на мнение
                                .............................................................................................................................

                                Филчев - не съм последен. Дори не съм и предпоследен

                                Пък и ако някой ми каже вече, че Кокера кара най - много, ще му кажа че е в тотална грешка
                                Кокера мина трасето за 3-4 часа пък аз карах цял ден
                                Ха сега ми кажете, кой кара най - много, а?
                                Прав е човека, че то и плакати има на тази тема

                                Eвгени Филчев
                                Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X