Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2010 1-2 МАЙ С.ШЕЙНОВО

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • brake
    отговори
    До: ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2010 1-2 МАЙ С.ШЕЙНОВО

    Само можем всички да се радваме,че все още се намират такива ентусиасти като вас! Затова,което правите трябва много време,много работа и не малко пари,по всичко личи,че се справяте чудесно! Пожелавам успех на вас и на всички ,които ще участват в този кръг от ЕШ!
    Тюркеджиев старши

    Остави коментар:


  • ЗМЕЙ
    отговори
    До: ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2010 1-2 МАЙ С.ШЕЙНОВО

    Шапка ви свалям, организатори ! Евала за старанието и ентусиазма.

    Не обръщайте внимание на изказванията на кухи лейки - ако и да са с гръмки титли си остават кухи лейки

    Аз няма да се състезавам, ама ша зарежа сбора на село и ще ви посетя като публика

    Остави коментар:


  • Гълъбин Колев
    отговори
    До: ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2010 1-2 МАЙ С.ШЕЙНОВО

    Първоначално публикуван от kocha Преглед на мнение
    ,,,...извън темата:

    Предлагам Г-н Богдан Николов, да дойде да се разходи един път с нас
    Ако пък няма машина, но има желание, лично ще го повозя(разходя)

    Добре е човек като се изказва за нещо, от тази 'висока' трибуна, да мята по едно око на поданниците си, а не само да цитира, някои от многобройните си секретари и секретарки!!!

    И по темата:
    Последните няколко дена, заваляха заявки! Радваме се И не от финансова гледна точка, щото все сме си вътре, а от уважението което имат състезателите, към нас като организатори!
    Що връзваш на глупостите..............То всеки понякога се празни на грешното място
    То за нашите разходки се иска дупе, бе Филчев, не са за всеки !!!
    Иначе и аз идвам да карам, подгответе се подобаващо за антракта.

    Остави коментар:


  • Тодор Пашов
    отговори
    До: ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2010 1-2 МАЙ С.ШЕЙНОВО

    Преди малко ми се обади Жоро Хаджиев с новината, че 15 от австрийците ще карат в петък на хил клайминг-а.
    Спомена, че има 4-5 много добри карачи така че се стягайте.



    Как да стигнете до състезанието Хил клайминг:

    Пътувате по основния път Шипка - Казанлък
    В зависимост от посоката на движение търсите табела край южния край на града (край гробищата) "Хил клайминг"

    От там следвате табелите - на около 2км от главния път

    Ето отново една обобщена карта

    Остави коментар:


  • Калин Кулев
    отговори
    До: ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2010 1-2 МАЙ С.ШЕЙНОВО

    Първоначално публикуван от kolyo atv Преглед на мнение
    Здравейте момчета,снощи към 19 часа подадох online заявка,а до момента нямам потвърждение на Email-а.Има ли възможност някъде да проверя дали е приета заявката ми за участие или да подавам нова.Името ми е Кольо Губерков-АТВ-юноши.Благодаря ви и до скоро
    Наистина те няма.
    Пусни пак.

    Остави коментар:


  • kocha
    отговори
    До: ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2010 1-2 МАЙ С.ШЕЙНОВО

    Първоначално публикуван от kolyo atv Преглед на мнение
    Здравейте момчета,снощи към 19 часа подадох online заявка,а до момента нямам потвърждение на Email-а.Има ли възможност някъде да проверя дали е приета заявката ми за участие или да подавам нова.Името ми е Кольо Губерков-АТВ-юноши.Благодаря ви и до скоро
    Пускай пак не те видях, измежду записаните!

    Остави коментар:


  • kocha
    отговори
    До: ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2010 1-2 МАЙ С.ШЕЙНОВО

    Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
    Този човек за нацията ли работи или против нея?!?

    А защо не се огледа и погледне представянето на българските състезатели в Гърци, Македония и др. съседни страни. А защо не попита защо състезатели от Румъния, Македония, Словакия, Австрия и др. нееропейски д-ви идват да карат на БЪЛГАРСКИ състезания?

    Уфф... Не ми се коментира!
    ,,,...извън темата:

    Предлагам Г-н Богдан Николов, да дойде да се разходи един път с нас
    Ако пък няма машина, но има желание, лично ще го повозя(разходя)

    Добре е човек като се изказва за нещо, от тази 'висока' трибуна, да мята по едно око на поданниците си, а не само да цитира, някои от многобройните си секретари и секретарки!!!

    И по темата:
    Последните няколко дена, заваляха заявки! Радваме се И не от финансова гледна точка, щото все сме си вътре, а от уважението което имат състезателите, към нас като организатори!

    Остави коментар:


  • s_s1
    отговори
    До: ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2010 1-2 МАЙ С.ШЕЙНОВО

    Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
    ...


    "В България все още няма ендуро. То се практикува главно от хора, които искат да се разхождат в гората. Нашата цел, както и тази на председателя, е да се доближим максимално до световния елит и да го привлечем в България", заяви президентът на федерацията ни по мотоциклетизъм Богдан Николов.
    Този човек за нацията ли работи или против нея?!?

    А защо не се огледа и погледне представянето на българските състезатели в Гърци, Македония и др. съседни страни. А защо не попита защо състезатели от Румъния, Македония, Словакия, Австрия и др. нееропейски д-ви идват да карат на БЪЛГАРСКИ състезания?

    Уфф... Не ми се коментира!

    Остави коментар:


  • kolyo atv
    отговори
    До: ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2010 1-2 МАЙ С.ШЕЙНОВО

    Здравейте момчета,снощи към 19 часа подадох online заявка,а до момента нямам потвърждение на Email-а.Има ли възможност някъде да проверя дали е приета заявката ми за участие или да подавам нова.Името ми е Кольо Губерков-АТВ-юноши.Благодаря ви и до скоро

    Остави коментар:


  • Краси
    отговори
    До: ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2010 1-2 МАЙ С.ШЕЙНОВО

    http://www.btv.bg/sport/drugi-sporto..._Kazanlak.html


    "В България все още няма ендуро. То се практикува главно от хора, които искат да се разхождат в гората. Нашата цел, както и тази на председателя, е да се доближим максимално до световния елит и да го привлечем в България", заяви президентът на федерацията ни по мотоциклетизъм Богдан Николов.

    Остави коментар:


  • mitkov
    отговори
    До: ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2010 1-2 МАЙ С.ШЕЙНОВО

    не само атв то но и мотора от плаката е много интересен ..гас гас 250 4тактов..2010модел от който в България има точно-0 /нула/продадени бройки поне за сега ..вносителя на ГАС ГАС /пепо/ тр да почерпи !!!
    но иначе е готин плаката де да не се обидите
    Последно редактирано от mitkov; 28-04-10, 12:13.

    Остави коментар:


  • sunny88
    отговори
    До: ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2010 1-2 МАЙ С.ШЕЙНОВО

    По интересно ще е след втората обиколка, като им опадат корите на тия трупи .

    Остави коментар:


  • kocha
    отговори
    До: ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2010 1-2 МАЙ С.ШЕЙНОВО

    Първоначално публикуван от Емил Трайков Преглед на мнение
    Яко Само тия големите трупи са ми интересни като паднеш oт първата и да трошиш втората с глава
    Има 3м. дистанция и при преминаването няма дертове! За да се метне някой, трябва наистина да се постарае

    Остави коментар:


  • Емил Трайков
    отговори
    До: ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2010 1-2 МАЙ С.ШЕЙНОВО

    Яко Само тия големите трупи са ми интересни като паднеш oт първата и да трошиш втората с глава

    Остави коментар:


  • kocha
    отговори
    До: ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2010 1-2 МАЙ С.ШЕЙНОВО

    Първоначално публикуван от Ivan Minkov Преглед на мнение
    Мммм чудно, чудно! Кефите ме с тази подготовка! Трасето изглежда добре замислено!
    Ако, имаше подобно 'затворено' миналата година, бих се кефил да участвам, а ако и навигацията беше подобна на нашета, направо щях да се на...ера от кеф

    Остави коментар:

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X