Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2010 1-2 МАЙ С.ШЕЙНОВО

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2010 1-2 МАЙ С.ШЕЙНОВО

    Първоначално публикуван от kolyo atv Преглед на мнение
    Здравейте момчета,снощи към 19 часа подадох online заявка,а до момента нямам потвърждение на Email-а.Има ли възможност някъде да проверя дали е приета заявката ми за участие или да подавам нова.Името ми е Кольо Губерков-АТВ-юноши.Благодаря ви и до скоро
    Наистина те няма.
    Пусни пак.
    К. Кулев

    Коментар


    • #62
      До: ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2010 1-2 МАЙ С.ШЕЙНОВО

      Преди малко ми се обади Жоро Хаджиев с новината, че 15 от австрийците ще карат в петък на хил клайминг-а.
      Спомена, че има 4-5 много добри карачи така че се стягайте.



      Как да стигнете до състезанието Хил клайминг:

      Пътувате по основния път Шипка - Казанлък
      В зависимост от посоката на движение търсите табела край южния край на града (край гробищата) "Хил клайминг"

      От там следвате табелите - на около 2км от главния път

      Ето отново една обобщена карта
      EnduroX Alba-Damascena 2019

      Коментар


      • #63
        До: ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2010 1-2 МАЙ С.ШЕЙНОВО

        Първоначално публикуван от kocha Преглед на мнение
        ,,,...извън темата:

        Предлагам Г-н Богдан Николов, да дойде да се разходи един път с нас
        Ако пък няма машина, но има желание, лично ще го повозя(разходя)

        Добре е човек като се изказва за нещо, от тази 'висока' трибуна, да мята по едно око на поданниците си, а не само да цитира, някои от многобройните си секретари и секретарки!!!

        И по темата:
        Последните няколко дена, заваляха заявки! Радваме се И не от финансова гледна точка, щото все сме си вътре, а от уважението което имат състезателите, към нас като организатори!
        Що връзваш на глупостите..............То всеки понякога се празни на грешното място
        То за нашите разходки се иска дупе, бе Филчев, не са за всеки !!!
        Иначе и аз идвам да карам, подгответе се подобаващо за антракта.
        offroad фен
        1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
        TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

        Коментар


        • #64
          До: ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2010 1-2 МАЙ С.ШЕЙНОВО

          Шапка ви свалям, организатори ! Евала за старанието и ентусиазма.

          Не обръщайте внимание на изказванията на кухи лейки - ако и да са с гръмки титли си остават кухи лейки

          Аз няма да се състезавам, ама ша зарежа сбора на село и ще ви посетя като публика

          Коментар


          • #65
            До: ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2010 1-2 МАЙ С.ШЕЙНОВО

            Само можем всички да се радваме,че все още се намират такива ентусиасти като вас! Затова,което правите трябва много време,много работа и не малко пари,по всичко личи,че се справяте чудесно! Пожелавам успех на вас и на всички ,които ще участват в този кръг от ЕШ!
            Тюркеджиев старши
            sigpic

            Коментар


            • #66
              До: ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2010 1-2 МАЙ С.ШЕЙНОВО

              Имам следния въпрос,ще може ли да се наблюдава движението в събота с GPS-ите по интернет?

              Коментар


              • #67
                До: ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2010 1-2 МАЙ С.ШЕЙНОВО

                Подадох отново заявката и вече всичко е ok.Получих потвърдителен Email и чакам състезанието .Успех на всички.

                Коментар


                • #68
                  До: ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2010 1-2 МАЙ С.ШЕЙНОВО

                  PRIVET,
                  BIHTE LI DALI GPS KOORDINATI NA PO INTERESNITE MESTA OT NAVIGAZIATA NA ATV EXPERT?

                  Коментар


                  • #69
                    До: ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2010 1-2 МАЙ С.ШЕЙНОВО

                    Първоначално публикуван от sashogg Преглед на мнение
                    Имам следния въпрос,ще може ли да се наблюдава движението в събота с GPS-ите по интернет?
                    Най-вероятно не, защото не всички състезатели ще разполагат с транспондери. Може би само на тези, които ще имат транспондери, ще бъде показано движението в интернет.
                    [SIZE=5][I][FONT=Palatino Linotype][B]Botevgrad Racing Team-[SIZE=1]some call it a hobby... we call it a way of life....[/SIZE][/B][/FONT][/I][/SIZE]

                    Коментар


                    • #70
                      До: ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2010 1-2 МАЙ С.ШЕЙНОВО

                      Днес сложихме за моторите толкова маркировка, че дори Стиви Уондър може го мине!
                      А ендуро теста има маркировка през 3-5 метра!

                      НЯМА ПРОМЯНА В МЕСТАТА ЗА РЕГИСТРАЦИЯ ЗА СЪСТЕЗАНИЯТА!
                      Регистрация за хил клайминга става на мястото на хил клайминга!
                      Регистрация за ендуро става на стадиона в село Шейново!

                      Виж първата тема за повече информация и карта на местонахожденията!
                      Последно редактирано от Тодор Пашов; 29-04-10, 23:19.
                      EnduroX Alba-Damascena 2019

                      Коментар


                      • #71
                        До: ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2010 1-2 МАЙ С.ШЕЙНОВО

                        Първоначално публикуван от sashoahv Преглед на мнение
                        PRIVET,
                        BIHTE LI DALI GPS KOORDINATI NA PO INTERESNITE MESTA OT NAVIGAZIATA NA ATV EXPERT?
                        Влязат ли в гората, е все такова!!!

                        Първоначално публикуван от sashogg Преглед на мнение
                        Имам следния въпрос,ще може ли да се наблюдава движението в събота с GPS-ите по интернет?
                        Не, за никой!
                        Eвгени Филчев
                        Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                        Коментар


                        • #72
                          До: ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2010 1-2 МАЙ С.ШЕЙНОВО

                          Днес, основни помагачи бяха "Енинският отряд"!

                          Много работа свършиха, че и акъл дадоха!!!



                          Продължавам с монтажа на съоръжението, за завръщането на АТВ-тата





                          Готово!



                          Тествам го с АТВ тежащо 360кг.

                          ...и го тествах, три пъти, че 'талибан' докато разбере как се прави снимка.......





                          'Затвореното' вече е очертано, утре като дойдете, ще можете да си го разгледате, без да ви се налага да задавате въпроси(от къде ще се минава)!
                          Eвгени Филчев
                          Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                          Коментар


                          • #73
                            До: ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2010 1-2 МАЙ С.ШЕЙНОВО

                            ТРАСЕ

                            Мотоциклети Експерт - 39 км, карат се 3 обиколки. Два специални теста - Крос/Екстрим тест с дължина 2.8 км. и Ендуро тест 3.0 км.
                            Една Часова контрола на 21 км след старта на обиколката.

                            Мотоциклети Хоби - 35 км, карат се 3 обиколки. Два специални теста - Крос/Екстрим тест с дължина 2.8 км. и Ендуро тест 3.0 км.
                            Една Часова контрола на 15 км след старта на обиколката.



                            Всички желаещи могат да оглеждат тестовете утре, НО САМО ПЕШ!!!
                            Тренировки (каране) по трасето = ДИСКВАЛИФИКАЦИЯ

                            Ако някой искада огледа ендуро теста може да отиде до финала му с автомобил.
                            К. Кулев

                            Коментар


                            • #74
                              До: ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2010 1-2 МАЙ С.ШЕЙНОВО

                              Първоначално публикуван от Калин Кулев Преглед на мнение
                              ТРАСЕ

                              Мотоциклети Хоби - 35 км, карат се 3 обиколки. Два специални теста - Крос/Екстрим тест с дължина 2.8 км. и Ендуро тест 3.0 км.
                              Една Часова контрола на 15 км след старта на обиколката.
                              Ще има ли опознавателна или и 3-те са състезателни?
                              Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

                              Коментар


                              • #75
                                До: ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2010 1-2 МАЙ С.ШЕЙНОВО

                                В първата обиколка тестовете не се мерят.
                                Времето за преминаване в секциите е едно и също в трите обиколки.
                                К. Кулев

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X