Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2010 1-2 МАЙ С.ШЕЙНОВО

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2010 1-2 МАЙ С.ШЕЙНОВО



    К. Кулев

    Коментар


    • #47
      До: ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2010 1-2 МАЙ С.ШЕЙНОВО

      Надявам се малко по-късно днес Тодор да пусне координатите на хил клайминга.

      В петък ще публикуваме също карта на трасето и GPS координати на ендуро теста.
      К. Кулев

      Коментар


      • #48
        До: ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2010 1-2 МАЙ С.ШЕЙНОВО

        Служебните GPS устройства, които могат да бъдат наемани за състезанието в събота почти свършиха. Остава само едно! Ако някой подаде заявка за устройство, а се окаже, че последното вече е заето ще му е обадя лично за да го предупредя!
        Ако се окаже че има повече хора, които искат устройства под наем, т.е. ако устройствата не стигнат, за следващите кръгове ще осигурим по-голям брой.
        К. Кулев

        Коментар


        • #49
          До: ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2010 1-2 МАЙ С.ШЕЙНОВО

          Довършителните работи продължават.

          Ей тука едно нормално слизане, ще трябва да измайсторим!


          Още материал



          И още едно препядствие!

          Eвгени Филчев
          Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

          Коментар


          • #50
            До: ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2010 1-2 МАЙ С.ШЕЙНОВО

            Първоначално публикуван от kocha Преглед на мнение
            Довършителните работи продължават.

            Ей тука едно нормално слизане, ще трябва да измайсторим!
            ....
            И още едно препядствие!
            .....
            Мммм чудно, чудно! Кефите ме с тази подготовка! Трасето изглежда добре замислено!
            Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

            Коментар


            • #51
              До: ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2010 1-2 МАЙ С.ШЕЙНОВО

              Първоначално публикуван от Ivan Minkov Преглед на мнение
              Мммм чудно, чудно! Кефите ме с тази подготовка! Трасето изглежда добре замислено!
              Ако, имаше подобно 'затворено' миналата година, бих се кефил да участвам, а ако и навигацията беше подобна на нашета, направо щях да се на...ера от кеф
              Eвгени Филчев
              Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

              Коментар


              • #52
                До: ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2010 1-2 МАЙ С.ШЕЙНОВО

                Яко Само тия големите трупи са ми интересни като паднеш oт първата и да трошиш втората с глава

                Коментар


                • #53
                  До: ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2010 1-2 МАЙ С.ШЕЙНОВО

                  Първоначално публикуван от Емил Трайков Преглед на мнение
                  Яко Само тия големите трупи са ми интересни като паднеш oт първата и да трошиш втората с глава
                  Има 3м. дистанция и при преминаването няма дертове! За да се метне някой, трябва наистина да се постарае
                  Eвгени Филчев
                  Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                  Коментар


                  • #54
                    До: ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2010 1-2 МАЙ С.ШЕЙНОВО

                    По интересно ще е след втората обиколка, като им опадат корите на тия трупи .
                    Диян Димитров

                    Коментар


                    • #55
                      До: ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2010 1-2 МАЙ С.ШЕЙНОВО

                      не само атв то но и мотора от плаката е много интересен ..гас гас 250 4тактов..2010модел от който в България има точно-0 /нула/продадени бройки поне за сега ..вносителя на ГАС ГАС /пепо/ тр да почерпи !!!
                      но иначе е готин плаката де да не се обидите
                      Последно редактирано от mitkov; 28-04-10, 12:13.

                      Коментар


                      • #56
                        До: ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2010 1-2 МАЙ С.ШЕЙНОВО

                        http://www.btv.bg/sport/drugi-sporto..._Kazanlak.html


                        "В България все още няма ендуро. То се практикува главно от хора, които искат да се разхождат в гората. Нашата цел, както и тази на председателя, е да се доближим максимално до световния елит и да го привлечем в България", заяви президентът на федерацията ни по мотоциклетизъм Богдан Николов.
                        Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                        Коментар


                        • #57
                          До: ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2010 1-2 МАЙ С.ШЕЙНОВО

                          Здравейте момчета,снощи към 19 часа подадох online заявка,а до момента нямам потвърждение на Email-а.Има ли възможност някъде да проверя дали е приета заявката ми за участие или да подавам нова.Името ми е Кольо Губерков-АТВ-юноши.Благодаря ви и до скоро

                          Коментар


                          • #58
                            До: ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2010 1-2 МАЙ С.ШЕЙНОВО

                            Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
                            ...


                            "В България все още няма ендуро. То се практикува главно от хора, които искат да се разхождат в гората. Нашата цел, както и тази на председателя, е да се доближим максимално до световния елит и да го привлечем в България", заяви президентът на федерацията ни по мотоциклетизъм Богдан Николов.
                            Този човек за нацията ли работи или против нея?!?

                            А защо не се огледа и погледне представянето на българските състезатели в Гърци, Македония и др. съседни страни. А защо не попита защо състезатели от Румъния, Македония, Словакия, Австрия и др. нееропейски д-ви идват да карат на БЪЛГАРСКИ състезания?

                            Уфф... Не ми се коментира!
                            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                            Коментар


                            • #59
                              До: ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2010 1-2 МАЙ С.ШЕЙНОВО

                              Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                              Този човек за нацията ли работи или против нея?!?

                              А защо не се огледа и погледне представянето на българските състезатели в Гърци, Македония и др. съседни страни. А защо не попита защо състезатели от Румъния, Македония, Словакия, Австрия и др. нееропейски д-ви идват да карат на БЪЛГАРСКИ състезания?

                              Уфф... Не ми се коментира!
                              ,,,...извън темата:

                              Предлагам Г-н Богдан Николов, да дойде да се разходи един път с нас
                              Ако пък няма машина, но има желание, лично ще го повозя(разходя)

                              Добре е човек като се изказва за нещо, от тази 'висока' трибуна, да мята по едно око на поданниците си, а не само да цитира, някои от многобройните си секретари и секретарки!!!

                              И по темата:
                              Последните няколко дена, заваляха заявки! Радваме се И не от финансова гледна точка, щото все сме си вътре, а от уважението което имат състезателите, към нас като организатори!
                              Eвгени Филчев
                              Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                              Коментар


                              • #60
                                До: ЕНДУРО СЕВТОПОЛИС 2010 1-2 МАЙ С.ШЕЙНОВО

                                Първоначално публикуван от kolyo atv Преглед на мнение
                                Здравейте момчета,снощи към 19 часа подадох online заявка,а до момента нямам потвърждение на Email-а.Има ли възможност някъде да проверя дали е приета заявката ми за участие или да подавам нова.Името ми е Кольо Губерков-АТВ-юноши.Благодаря ви и до скоро
                                Пускай пак не те видях, измежду записаните!
                                Eвгени Филчев
                                Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X