Обява

Свий
Няма добавени обяви.

SiX Days Crazy Job 2009, 26 - 31 юли

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: SiX Days Crazy Job 2009, 26 - 31 юли

    А на мен ми иде да си напълня носа с барут и да го шибна в стената - тръгнах в 10,30 от Варна за Стара Загора и в 16,30 още не бях стигнал Петолъчката - няма такова пътуване, няма такова ядосване Така и не успях да си довлача задника навреме, поради което съм изключително благодарен на всяка снимка и клип.

    Успех на всички през утрешния ден !!!

    Коментар


    • #47
      До: SiX Days Crazy Job 2009, 26 - 31 юли

      Ох, най после. Добре, че и комшията помогна с неговата ножица, че доде нарежем тия снимки на размер мазоли на пръстите получих.
      Отзиви от състезанието днес няма да пиша, че съм нервен заради това, че комшията си е дошъл по-рано от риба и при това без нищо да е хванал дори и хрема..

      Та само за начало и край ще ви покажа двама души които видях на Ерзберг, а изводите оставам на вас.
      И двамата днес спечелиха първо място, всеки в своя клас. Открийте 100-те прилики..

      Андон Чулев


      Ерих Брандауер.




      Коментар


      • #48
        До: SiX Days Crazy Job 2009, 26 - 31 юли

        Сега малко да разведря обстановката поне в къщи, ще ви пусна един два шота които съм успял да щракна в тая прах.

        Питам го аз, Ади що си легнал бре, след минути стартираш...
        А той ми отговаря:
        - Бе тате ме даде в ръцете на Гълъбин и снощи съм прекалил със студения чай и нещо ми е мътна главата...


        Ето го и "ПЕД.....агога"....


        През това време публиката вече се беше настанила във ВИП ложата...


        Една фенка на АДИ веднага се настани у тя във ВИП-а..


        А шефа доведе мажоретките на МГ да го подкрепят момчето, все пак карахме в бърлогата на Марти и ..... всеки глас ни беше нужен като на бате Бойко на избори в Кърджали...


        И се почна...




        При всеки скок на Ади фенката надуваше бузи и сирени.....




        После на финала като го нападнаха съученичките на Марти и не можах да го снимам повече....

        Коментар


        • #49
          До: SiX Days Crazy Job 2009, 26 - 31 юли

          Всички мои снимки и клипове от днес ТУК.
          Последния клип е демонстрацията на Ерик Брандауер на новия модел Хузаберг Тая година не съм чак толкова много накефен от показното му, преди 2 години беше по-яко и показа много повече чалъми , но тогава мотора не беше чисто нов

          Извинявам се, че не поствам снимките директно тук, но нямам никакво време към момента, утре сутрин си пътувам към Априлци, а там нямам Интернет (и по-добре донякъде, все пак съм в отпуск ).

          Набързо няколко думи - аз съм много доволен от днешния ден. Организацията мисля бе на ниво, кетъринга хич (успях да се вредя за кебапчета чак след като свърши състезанието ), имаше доста падания, но доколкото успях да видя нямаше контузили се състезатели, което е най-важното. Имаше и прахоляк, но няма как.
          От КТМ са раздавали май разни знаменца и разни постери с Наглия Макс, но аз нарочно не си взех - нали съм фен на Кайроли, няма да се излагаме я
          Както каза и Тодос по-горе, и аз за пръв път видях жена да се състезава при мъже мотори експерт - това бе Даниела Пекса (с № 85), макар че според мен по-добре щеше да е ако бе в мотори хоби

          При джуниърите този път Ади показа на какво е способен и заслужено победи, докато на Марти нещо не му вървеше, караше някак напрегнато и това му изигра лоша шега.
          Браво на Ива при жените (която доста хора от публиката до последно мислеха, че е мъж ) - хареса ми карането й, показа техника на препятствията.

          АТВ хоби - Сена-та поведе в началото, но технически проблем го отпрати доста назад в класирането. Втори до последната обиколка бе Евгени Филчев, но в последната обиколка Стоян Козаров го изпревари и заслужено победи.

          Мотори Хоби - и тук имаше интересни битки, но най-добрия победи МГ Рейсинг не знам какво ще го черпят

          АТВ експерт - там нещата са ясни - засилено присъствие на Крейзи Джоб. Вилхелм отново направи яко каране, а втори и трети мисля бяха Радо и Георги Чемширов (извинявам се, ако бъркам).

          Мотори експерт (цял ден очаквам този клас ) - за Брандауер какво да кажа - отново перфектно каране, направо летеше навсякъде (не съм и очаквал друго де), макар че на няколко препятствия за малко аха да падне, но му се размина
          Кокера стартира май 5-6-и, но полека лека се добра до второто място, трети бе Пламен Кунев ако не се лъжа.
          Ники Мартинов и този път за съжаление не оцеля, не можах да разбера поради технически проблем или просто се отказа (като последното не ми се вярва).

          Накрая се пуснаха и най-малките участници - децата с АТВ-та и мотори. Те също караха много яко и нахъсано, след време с интерес ще ги гледам в АТВ хоби и експерт При моторите Теодор (мисля така се казваше) Кабакчиев заслужено победи и то с доста голяма преднина - баща му да не се ослушва, ами да вземе пример от сина си

          Абе който не присъства изпусна много

          Желая успех на всички състезатели в оставащите дни (на които така или иначе няма да мога да присъствам), нека няма контузии и да победи най-добрият
          Hristo Draganov
          http://htftp.domainbg.com/HD/

          И аз искам България чиста ! ! !

          Коментар


          • #50
            До: SiX Days Crazy Job 2009, 26 - 31 юли

            А сега малко снимки които смятам, че ще МИ харесат...

            Марти


            Биляна






            Сената добре, че беше той та да поснимам .....и Смилен де.




            Филчев..




            Добри, не е ходил на Ерзберг, но караше като тях...




            КТМ почти ме спечелиха с тоя модел...


            И къде без Нено...


            Тук битката беше нечовешка между Добри и Ети...




            And the Winner is.... Добриййййййййй


            Останалите утре...сега ми се .........спи бе спи, пък и ми почва "серила" след 5 мин...нали се сещате кой..

            Коментар


            • #51
              До: SiX Days Crazy Job 2009, 26 - 31 юли

              Първоначално публикуван от HD Преглед на мнение
              .... АТВ хоби - Сена-та поведе в началото, но технически проблем го отпрати доста назад в класирането ...
              надявам се Чинела, който беше най-близкия фото-репортер да е успял да запечата причината за техническия проблем ...
              Според мен това беше най-колоритното изпълнение в рамките на първия ден от състезанието

              ... току що видях по-горе че е успял да го хване ..
              Последно редактирано от Rotor; 26-07-09, 23:17. Причина: допълнение, ... и заради наранената душа на Чинела ;)
              Success is like being pregnant! - Everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fu..ed ....

              Коментар


              • #52
                До: SiX Days Crazy Job 2009, 26 - 31 юли

                Първоначално публикуван от Rotor Преглед на мнение
                надявам се Чинела, който беше най-близкия "фото-репортер" да е успял да запечата причината за техническия проблем ...
                Според мен това беше най-колоритното изпълнение в рамките на първия ден от състезанието

                ... току що видях по-горе че е успял да го хване ..
                Първо съм душевно наранен заради кавичките.....
                Второ не беше най-атрактивното, с АТВ да, но не и за деня...
                Ето ти цялата ситуация пък дано махнеш кавичките...










                Коментар


                • #53
                  До: SiX Days Crazy Job 2009, 26 - 31 юли

                  Даааа, Ерик Брандауер кара великолепно





                  но много се впечатлих от карането на ето тази девойка



                  Daniela Pexa - в клас експерт наравно с мъжете.
                  Иначе състезанието днес беше много добре подготвено и аз като зрител съм впечатлен от факта, че имаше достъп до всички препятствия и така можеше отблизо да се наблюдава всичко интересно.
                  Ето и няколко снимки







                  И бъдещата звезда - малката Сара




                  Успех на всички в утрешното /вече днешното/ състезание

                  Ето и линк към всички останали снимки с доста интересни моменти

                  http://picasaweb.google.com/boiko73/...51214201662658

                  или

                  http://htftp.offroad-bulgaria.com/bo...%2026-07-2009/

                  Коментар


                  • #54
                    До: SiX Days Crazy Job 2009, 26 - 31 юли

                    Обещаните от снощи снимки, няма търпение да ги пусна преди обяд..

                    Ети, другото острие на МГ рейсинг.


                    Данко, беше много доволен, че бирената фабрика е наблизо...


                    Ето и трима добре познати колеги от форума които правят по-хубави снимки от мене.






                    Бате Мишо...


                    Станислав..




                    Имаше много разнообразна публика от всякакъв вид...










                    Следва продължение...
                    Последно редактирано от Chinela; 27-07-09, 13:02.

                    Коментар


                    • #55
                      До: SiX Days Crazy Job 2009, 26 - 31 юли

                      Тук Брандауер лично го чух да казва на Даниела, моля те усмихни се Пламен идва....


                      Пламен Йоцов, само той успя да респектира Брандауер, как ли... ми с чар естествено..






                      И понеже Нено този път тотално ме разочарова, то Смилен се смили над мен.. и ми позволи да направя снимките на деня..








                      Я пак сега, ма с повечко гас..






                      Пламен Кунев..


                      И моя шеф беше тук....





                      Всички 700 снимки тук. Изрязани са... за по-големи, снимка-бира..


                      П.П. Забравих, моите впечатления и отценки за състезанито се разбрахме да ви предаде Жоро Хаджиев.

                      Коментар


                      • #56
                        До: SiX Days Crazy Job 2009, 26 - 31 юли

                        дайте някакви резултати де
                        EnduroX Alba-Damascena 2019

                        Коментар


                        • #57
                          До: SiX Days Crazy Job 2009, 26 - 31 юли

                          много добро състезание е станало,жалко ,че го испуснах успех на всички участници

                          Коментар


                          • #58
                            До: SiX Days Crazy Job 2009, 26 - 31 юли

                            Супер снимки и клипчета!Виждам, че състезанието е било страхотно! Някой,няма ли да пусне класирането от двата дена?

                            Коментар


                            • #59
                              До: SiX Days Crazy Job 2009, 26 - 31 юли

                              Искаме класирането
                              [URL]http://ftp.domainbg.com/edimotors/Desislav/LOGO-HR/logo-HR.jpg[/URL]

                              Коментар


                              • #60
                                До: SiX Days Crazy Job 2009, 26 - 31 юли

                                Пускам клипове и предварително се извинявам, че оставих камерата в ръце на жени, на които май не се отдава тая работа
                                Мога да кажа само , че повечето добри моменти от състезанието, са пропуснати


                                http://www.youtube.com/watch?v=eFZ3S6q3msM

                                http://www.youtube.com/watch?v=PDnleFNp12U


                                http://www.youtube.com/watch?v=Orh7ns_05xo

                                http://www.youtube.com/watch?v=Os7vPCGal34


                                другите после!
                                Eвгени Филчев
                                Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X