Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Декларации за участие в Ендуро Victory, Бухово 2006

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Декларации за участие в Ендуро Victory, Бухово 2006

    Моля Ви, прочетете внимателно Декларациите за участие в състезанието. Тези декларации ще Ви бъдат раздадени по време на регистрацията в закрития парк в Бухово. Трябва да ги попълните на място пред Секретариата. Състезател, който не попълни Декларация, не се допуска до участие.

    Само участниците под 18 години трябва да попълнят Декларацията предварително. Необходим е подпис на техен родител и нотариална заверка на документа. Свържете се с мен на телефон 02/9633055 или 0887379940, за да Ви изпратя образец на Декларацията.

    Благодаря Ви!

    ІV кръг, Национален Ендуро Шампионат
    ЕНДУРО VICTORY, БУХОВО 2006
    ДЕКЛАРАЦИЯ ЗА УЧАСТИЕ ЗА ЛИЦА НАД 18 Г.


    ВСЕКИ участник трябва да представи попълнен и подписан формуляр за участие.


    Име:………………………………………………………….........................................

    Адрес:.…………………………………………………….........................................

    Дата на раждане: .………………………………………………………………………….…….
    Телефон: .……………………………………………………………………………………………….

    E-mail: ………………………………………………………………………………..……………………
    Марка на мотора/ATV: ……………………………………..........................………

    Модел: ………………………………………………………..……......................………

    Номер на двигателя:…………………………………………………………………...........
    Номер на рамата: ……................................…………………………………..……

    Година на производство:.……………………………………………………….…………….


    ВСЕКИ УЧАСТНИК ТРЯБВА ДА ПРОЧЕТЕ, ПОДПИШЕ И ПОСТАВИ ДАТА НА НАСТОЯЩАТА ДЕКЛАРАЦИЯ:
    (Ако участникът е на възраст под 18 години, Декларацията трябва да бъде подписана от родител/настойник, а не от участника)

    Удостоверявам, че попълнените данни са верни и точни.
    Декларирам, че съм прочел и разбрал Регламента на състезанието, предоставен от Организаторите, и се съгласявам да спазвам него и всички други правила и условия, влезли в сила по време на състезанието. Декларирам, че съм физически и психически здрав и имам необходимите спортни умения, за да участвам в състезанието. Наясно съм с характера на състезанието и рисковете, присъщи на този спорт и съм съгласен да приема, че тези рискове като независещи от Oрганизаторите на състезанието. Рисковите ситуации по време на състезанието не са по вина на Oрганизаторите, а са напълно характерни за този вид спорт. Декларирам, че няма да отправям обвинения към Oрганизаторите, собственика на земята, Община Бухово и всички лица, свързани с организацията на събитието, за причинени физически и имуществени щети, причинени по време на състезанието. Съгласен съм с условието, че моторът/ATV, с който участвам, трябва да отговаря на Техническите изисквания, поставени от Организаторите и декларирам, че моят мотор/ATV отговаря на условията. Декларирам, че веднага след пристигането си в Бухово, ще попълня всички регистрационни форми и документи, необходими на Организаторите на състезанието и ще спазвам правилата, определени от тях.


    Подпис:
    Дата:


    Медицинско състояние на участника

    Страдали ли сте от следните заболявания или получавали ли сте следните наранявания:

    Наранявания/травми на главата ДА / НЕ
    Мозъчно сътресение ДА / НЕ
    Високо кръвно налягане ДА / НЕ
    Сърдечно заболяване ДА / НЕ
    Епилепсия ДА / НЕ
    Световъртеж, замаяност ДА / НЕ
    Пристъпи или загуба на съзнание ДА / НЕ
    Очни заболявания или операции ДА / НЕ
    Респираторни заболявания/астма ДА / НЕ
    Нарушения на двигателните функции ДА / НЕ


    Подпис на участника: …………………………………………….
    Дата: ……………………………..………………………….

    Тази информация, ще се използва от лекар в случай на злополука и няма да окаже влияние на участие в състезанието.

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X