Обява

Свий
Няма добавени обяви.

PRESTIGIO ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Peppy
    отговори
    От: PRESTIGIO ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

    Добавил съм в първото мнение карта с упътване.

    ЦЪК

    Остави коментар:


  • rraadd00
    отговори
    От: PRESTIGIO ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

    Първоначално публикуван от Chico Преглед на мнение
    А защо някой трябва да чете 666 мнения за да разбере къде кога и колко,па и някоя схема на трасета,места за палатки и т.н. ,а не се сложи на първата?
    Да ти кажа то си пише всичко, но в съседните теми:

    Тук: http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=162957

    и тук: http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=166166

    и като цяло тук: http://www.offroad-bulgaria.com/forumdisplay.php?f=710

    Остави коментар:


  • Chico
    отговори
    От: PRESTIGIO ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

    А защо някой трябва да чете 666 мнения за да разбере къде кога и колко,па и някоя схема на трасета,места за палатки и т.н. ,а не се сложи на първата?

    Остави коментар:


  • Валентин Исаев
    отговори
    От: PRESTIGIO ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

    И в Велико Търново вече с плакати на събитието.
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Foto0056i.jpg
Прегледи:1
Размер:138.4 КБ
ID:5484786

    Остави коментар:


  • zzlatev
    отговори
    От: PRESTIGIO ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

    Първоначално публикуван от Дидка Преглед на мнение
    За фестивала има няколко теми .Изчетох голяма част от тях и пак не разбрах,къде точно е събитието.Темите са пълни със празни приказки,а ми се нахвърлихте на мен.Живи и здрави.
    Благодаря,кок4о1
    Мнение 450 на тая тема явно не сте го прочели, проверете в него

    Остави коментар:


  • Zahari007
    отговори
    От: PRESTIGIO ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

    Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
    Абе, дайте едни ЖПС координати, че и аз се обърках из разкОпания Суходол!!
    N 42° 41.561'
    E023°13.693' това са координатите на входа на полянката

    Остави коментар:


  • Sibirski
    отговори
    От: PRESTIGIO ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

    #450 , ама кой ще го погледне?!

    Остави коментар:


  • Пенчо
    отговори
    От: PRESTIGIO ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

    Абе, дайте едни ЖПС координати, че и аз се обърках из разкОпания Суходол!!

    Остави коментар:


  • elbgt
    отговори
    От: PRESTIGIO ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

    Първоначално публикуван от Дидка Преглед на мнение
    Типично за БГ форум:Питаш а ти казват,колко си тъп.
    Аз само се шегувах и ни най-малко не исках да се разбира по този начин. В интерес на истината ще е добре да има отделна заключена тема, съдържаща единствено упътване в няколко варианта до мястото на фестивала.

    Остави коментар:


  • derhunter
    отговори
    От: PRESTIGIO ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

    Първоначално публикуван от kok4o1 Преглед на мнение
    Марто, не искаме да нарушаваме правилата, а да направим бивак за трите дена, в който да се настаним. Има ли правила за това и ако има, как да ги следваме и къде да ги видя, за да не създаваме безсмислено напрежение, когато искаме само удоволствие!
    В четвъртък след 5 започваме!
    От 22. 05. ще има постоянно хора в района на феста. Там ще уточним питанката ти но по принцип палатките ще се разпъват в "Каваците хил". Оградете си вътре ваш си периметър, но нека се опитаме да го направим подредено и цивилизовано. Там ще има тоалетни, контейнер за боклук...

    Остави коментар:


  • Peppy
    отговори
    От: PRESTIGIO ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

    Първоначално публикуван от Дидка Преглед на мнение
    За фестивала има няколко теми .Изчетох голяма част от тях и пак не разбрах,къде точно е събитието.Темите са пълни със празни приказки,а ми се нахвърлихте на мен.
    Никой не ви се е нахвърлил, просто коментари като този
    Първоначално публикуван от Дидка Преглед на мнение
    Типично за БГ форум:Питаш а ти казват,колко си тъп.
    дразнят зверски и ако не ги ползвате тук ще е от ваша полза.
    Приключвам въпроса, надявам се ще намерите фестивала без проблеми.

    Остави коментар:


  • Дидка
    отговори
    От: PRESTIGIO ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

    Първоначално публикуван от Peppy Преглед на мнение
    По-типичното за Бг форуми е да се пита без да се чете. Също толкова типично е да пишем спам без да се съобразяваме дали и това трябва да занимава всички четящи.
    Наистина ли не можете да се сетите, че няколко хиляди човека ще бъдат оставени без конкретна информация къде е събитието?
    За фестивала има няколко теми .Изчетох голяма част от тях и пак не разбрах,къде точно е събитието.Темите са пълни със празни приказки,а ми се нахвърлихте на мен.Живи и здрави.
    Благодаря,кок4о1
    Последно редактирано от Дидка; 21-05-13, 23:26.

    Остави коментар:


  • kok4o1
    отговори
    От: PRESTIGIO ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

    Първоначално публикуван от Дидка Преглед на мнение
    Типично за БГ форум:Питаш а ти казват,колко си тъп.
    Тръгваш от Люлин по околовръстното в посока Горна баня. На светофара на Суходол завиваш в дясно. Подминаваш площада с оръдието и след 100 метра виждаш багер, камион и знак да завиеш на ляво. Завиваш!
    После има знак да завие на дясно. Завиваш.
    Пътя върви направо, спуска се леко и когато рязко извива за спускане вдясно и изкачване в ляво, ти завиваш на ляво, караш все направо и излизаш на полето, на което като хванеш десният път, а не този по права линия към Бонсови поляни излизаш на трасето. Ще го познаеш по камарата камъни, събрани от Марто да си строи къща, плътно поставени до изкопите на Хънтъра за нова кръчма.

    В случай,че когато тръгнеш в Суходол да караш след площада с оръдието няма отклонение на ляво, тогава караш по улицата в селото и точно когато се спускаш покрай оградата на църквата, свиваш вляво като свърши, и даваш само нагоре и дясно в първата пряка.
    Пак излизаш на полето и следваш указанията дадени горе.


    п.п.
    Марто, не искаме да нарушаваме правилата, а да направим бивак за трите дена, в който да се настаним. Има ли правила за това и ако има, как да ги следваме и къде да ги видя, за да не създаваме безсмислено напрежение, когато искаме само удоволствие!
    В четвъртък след 5 започваме!
    Последно редактирано от kok4o1; 21-05-13, 23:02. Причина: обърквация в координация

    Остави коментар:


  • Peppy
    отговори
    От: PRESTIGIO ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

    Първоначално публикуван от Дидка Преглед на мнение
    Типично за БГ форум:Питаш а ти казват,колко си тъп.
    По-типичното за Бг форуми е да се пита без да се чете. Също толкова типично е да пишем спам без да се съобразяваме дали и това трябва да занимава всички четящи.
    Наистина ли не можете да се сетите, че няколко хиляди човека ще бъдат оставени без конкретна информация къде е събитието?

    Остави коментар:


  • Дидка
    отговори
    От: PRESTIGIO ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

    Първоначално публикуван от elbgt Преглед на мнение
    Обиколила си значи цял Суходол за да видиш как се копа навсякъде, а до мястото на събитието гугъл ти трябва
    Типично за БГ форум:Питаш а ти казват,колко си тъп.

    Остави коментар:

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X