Обява

Свий
Няма добавени обяви.

PRESTIGIO ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • vdimitrov
    отговори
    От: PRESTIGIO ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

    ...Е а какво стана с "втори национален офроуд фестивал" ???

    Остави коментар:


  • dizi
    отговори
    От: PRESTIGIO ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

    Било е мноого яко,ако има пак на пролет,съм там.

    Остави коментар:


  • Димитър Желязков
    отговори
    От: PRESTIGIO ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

    Оказа се, че имам два забравени забавни клипа в телефона от любителския траял



    Остави коментар:


  • Paladin
    отговори
    От: PRESTIGIO ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

    Е много малко

    Остави коментар:


  • Марто (Мартин Христов)
    отговори
    От: PRESTIGIO ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

    Малко за надъхване, преди голямото надъхване, преди филма

    Остави коментар:


  • Валентин Исаев
    отговори
    От: PRESTIGIO ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

    Първоначално публикуван от biseren Преглед на мнение
    Извинявам се за създаденото неудобство но в G+ няма опция да ги направя видими за всички,затова пуснах и два линка към facebook но не ги виждам.За пръв път ми се случва да качвам толкова много снимки.
    Сега се виждат.

    Остави коментар:


  • biseren
    отговори
    От: PRESTIGIO ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

    Извинявам се за създаденото неудобство но в G+ няма опция да ги направя видими за всички,затова пуснах и два линка към facebook но не ги виждам.За пръв път ми се случва да качвам толкова много снимки.

    Остави коментар:


  • profesionalista
    отговори
    От: PRESTIGIO ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

    Прекрасни снимки на едно прекрасно състезаниеПоклон за положения труд
    Последно редактирано от derhunter; 11-06-13, 13:32.

    Остави коментар:


  • genatanaceko
    отговори
    От: PRESTIGIO ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

    Съжелявам,че отговарям чак сега но нямах възможност.Голямо благодаря на Таня Кълева за клипа.Точно тези моменти търсех от състезанието.Незнам дали съм късметлия,но се класирахме на второто място.Важното е че си изкарахме много хубаво и изживяхме много приятни емоции.Още веднъж благодаря.Поздрави.

    Остави коментар:


  • Ясен
    отговори
    От: PRESTIGIO ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

    Първоначално публикуван от biseren Преглед на мнение
    Нямаме достъп.

    Остави коментар:


  • biseren
    отговори
    От: PRESTIGIO ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

    Ето снимки и от мен:https://plus.google.com/photos/11691...CNm-voaY1oC6Qw и още:https://plus.google.com/photos/11691...Pyd0s36irLQoQE

    Остави коментар:


  • Таня Кълева
    отговори
    От: PRESTIGIO ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

    [QUOTE=genatanaceko;2201069]Благодаря.Понеже участвах на него и ме интересува най вече финалното дърпане (имаше два отбора с еднакво време) и награждаването.[/QUOTE

    Колега, май ще дойдеш късметлия!
    Ако говориш за този момент, аз точно тогава дойдох от друго място и се ядосах, че съм изпуснала турнира, на който съм традиционен фен..., ама хванах края ...! Емоцията беше страхотна и затова реших да поснимам малко!

    С поздрави!


    Голямо благодаря и адмирации към организаторите на Фестивала за хъса и огромния труд при осъществяването на това мащабно мероприятие, което направихте за всички нас! Беше страхотно и се надявам да стане традиция и да се виждаме всяка година!
    Прекарах три чудесни дни в обкръжението на стари и нови приятели, с много емоции и настроение! Това очаквах и точно това се получи!
    Дадох си почивка от снимане и твърдо реших да гледам събитията със собствените си очи, а не през обектива на камера или фотоапарат и да дам воля на емоциите си като зрител,(което рядко ми се случва). Супер беше всичко!

    Благодаря на всички, с които споделих този празник...!

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2.jpg
Прегледи:1
Размер:100.7 КБ
ID:5488522

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:5.jpg
Прегледи:1
Размер:134.6 КБ
ID:5488523

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3.jpg
Прегледи:1
Размер:121.8 КБ
ID:5488524

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:4.jpg
Прегледи:1
Размер:152.5 КБ
ID:5488526

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:6.jpg
Прегледи:1
Размер:145.0 КБ
ID:5488527

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:7.jpg
Прегледи:1
Размер:174.7 КБ
ID:5488528

    На всяка крачка виждах ей такива усмихнати хора и беше удоволствие да общувам с тях.
    Тези, които не дойдоха тази година могат само много да съжаляват, че изпуснаха толкова много...!

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:8.jpg
Прегледи:1
Размер:119.7 КБ
ID:5488529

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1.jpg
Прегледи:1
Размер:169.8 КБ
ID:5488530

    Още малко снимки от незабравими моменти https://www.facebook.com/media/set/?...8781194&type=3

    Снимки и малко видео от "24 часа на София", в която имахме участници - в съответната тема.
    До нови срещи! Вече ми липсвате...
    Последно редактирано от Таня Кълева; 31-05-13, 17:33.

    Остави коментар:


  • bochkata
    отговори
    От: PRESTIGIO ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

    Първоначално публикуван от genatanaceko Преглед на мнение
    Благодаря.Понеже участвах на него и ме интересува най вече финалното дърпане (имаше два отбора с еднакво време) и награждаването.
    Имаше допълнително теглене от двата отбора.
    Аз също участвах ама моя отбор не попадна в тройката!

    Остави коментар:


  • genatanaceko
    отговори
    От: PRESTIGIO ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

    Благодаря.Понеже участвах на него и ме интересува най вече финалното дърпане (имаше два отбора с еднакво време) и награждаването.

    Остави коментар:


  • bochkata
    отговори
    От: PRESTIGIO ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

    Първоначално публикуван от genatanaceko Преглед на мнение
    Моля ако някой има снимки или клипове от тегленето на джип,организирано от Злати,да ги качи тук в темата.Благодаря предварително.Поздрави.
    Стр.31-в тази тема.

    Остави коментар:

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X