Обява

Свий
Няма добавени обяви.

PRESTIGIO ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • duvi
    отговори
    От: PRESTIGIO ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2013-05-17 13.56.01.jpg
Прегледи:1
Размер:167.2 КБ
ID:5482357
    Един е сложен при нас .. още един пътува за Сити Център София

    Остави коментар:


  • derhunter
    отговори
    От: PRESTIGIO ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

    Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
    Ок, начи да не се натискаме.
    В София има вече доста налепени плакати особено в центъра. Ако е за конкретно място пишете.

    Остави коментар:


  • PinMaster
    отговори
    От: PRESTIGIO ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

    Ок, начи да не се натискаме.

    Остави коментар:


  • derhunter
    отговори
    От: PRESTIGIO ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

    Плакати има при мен, при Марто а до края на деня ще има и при Жоро в Суходол. Ще пратя и на Лазарово.

    Остави коментар:


  • PinMaster
    отговори
    От: PRESTIGIO ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

    Пиши къде в София се намират плакатите, ако ми е по път ще мина да взема, ако не - на друг ще му е на път

    Остави коментар:


  • Таня Кълева
    отговори
    От: PRESTIGIO ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

    Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
    За Своге пращаме вече.
    И аз щях да искам за Тетевен, но ми хрумна нещо - едно предложение...!
    Ванка, от утре сме на Лазарово- доста хора от много краища на страната. Ако има по кого(сигурна съм, че ще има) да докарате на Лазарово плакати, пък ние ще си ги вземем от там и още в неделя вечерта ще ги разлепим по места, че не остана време...!
    Лично аз поемам ангажимента за Тетевен - 5-6 плаката, ако може!
    Поздрави и успешна подготовка!

    Остави коментар:


  • derhunter
    отговори
    От: PRESTIGIO ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

    Първоначално публикуван от Насов Преглед на мнение
    Tуй с доброволците си е нож с 2 остриета .
    Aз мога да сложа плакати в и около Своге и бих взел малко.
    Ако няма при Майстора, с който по план се виждаме днес или утре, можеш да ми ги пуснеш към офис на Еконт в Своге до поискване, щи драсна ЛС с име гсм...
    За Своге пращаме вече.

    Остави коментар:


  • Насов
    отговори
    От: PRESTIGIO ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

    Tуй с доброволците си е нож с 2 остриета .
    Aз мога да сложа плакати в и около Своге и бих взел малко.
    Ако няма при Майстора, с който по план се виждаме днес или утре, можеш да ми ги пуснеш към офис на Еконт в Своге до поискване, щи драсна ЛС с име гсм...

    Остави коментар:


  • derhunter
    отговори
    От: PRESTIGIO ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

    Днес бях свидетел на наистина сюрреалистична гледка. Багер тежащ 11т. дрифти по баира на задни гуми Тези двамата, единият дебел и тежък а другият само тежък се изнесоха по нагорното с космическа скорост и се метнаха в кофата на багера като прасе в локва. Гледка неземна.Аз като по-дебел извъобще не можах да реагирам не че не се понесох в свински тръст и аз нагоре но тези се оказаха недостижими. За грамотноста на Вальо да дрифти с багера пък изобщо не ми се коментира- перфектен. В събота и до състезанието съветвам мераклиите да тестват трасето да го пропуснат. Причини няма да излагам но недейте. А относно доброволците-няма такива, а тези които бяха там в началото сме ги отразили и им благодарим от сърце.

    Остави коментар:


  • ivailo.valkov
    отговори
    От: PRESTIGIO ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

    Привет Колега, аз също съм нов, но мерака е голям. Ако излизате да карате, бройте и мен

    Остави коментар:


  • Марто (Мартин Христов)
    отговори
    От: PRESTIGIO ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

    Първоначално публикуван от vatbali Преглед на мнение
    Като гледам сте се събрали половината София на тестове (вие ще го заравните от тестове това трасе)
    Да се заравни, да се заравни, колко да се заравни..?!! Слънцето е опекло всичко като бетон, а пък и не е като да си нямаме багер въпреки, че днеска за малко да си нямаме - изправи се на задните си гуми, малко преди да изкачи склона, който не е като де не е стръмен и не е като да не е дълъг към 30-40 метра, и не е като да не свършва в реката! Евала на Вальо - багериста, че запази самообладание и направи най-невероятния баланс със булдозер, който си вирна цялата предница на около 40 градуса и цялата машина увисна над дерето във възможно най-невероятното положение!!! Направо беше нереално за няколко секунди - видяхме как предницата се вдигна във въздуха и настръхнахме в очакване на задните кълбета, които щяха да са поне 3-4 преди багера да цопне във реката... И точно в този момент, вместо машината да се сгромоляса надолу, замръзна на ръба като най-сюрреалистичната статуя, която може да си представи човек. Трябваха ни няколко сегунди да осъзнаем какво се случва пред очите ни, после Жоро и аз скочихме към багера с идеята да увиснем на греблото. Хукнахме по баира нагоре и точно си бърках в джоба за телефона, за да го заснема тичайки, Вальо (багериста) пусна хидравличните стабилизатори (петите) и върна багера в относително хоризонтално положение, но все пак - стъпил и четирите гуми на земята. Метнахме се в греблото и изкарахме багера на равното. Въпреки минимум 200-те килограма допълнително тегло в жива мръвка отпред, багера още 1-2 пъти отлепи леко предницата!!! Хора, днес видях и участвах в най-великия траял на всички времена!!! Когато спряхме горе и слязохме, на всички много ни се пушеше...
    Последно редактирано от Марто (Мартин Христов); 16-05-13, 20:51.

    Остави коментар:


  • Alexfield
    отговори
    От: PRESTIGIO ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

    Първоначално публикуван от telecentar Преглед на мнение
    Събота дали ще има някой на пистата да покараме...аз ще отида с един приятел ще бъдем с 4рънър и Фронтера .... още сме нови в бранша...може да се наложи помощ от колегите....
    Днес дръпнах една Фронтера там в района.
    Бях тръгнал да търся доброволците дето правят трасето, да видя до къде са стигнали с Натиснете снимката за да я уголемите

Име:drinks.gif
Прегледи:37
Размер:15.1 КБ
ID:5482275, но така и не ги намерих. Поне си тествах въжето - няма грешка!

    Остави коментар:


  • vatbali
    отговори
    От: PRESTIGIO ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

    Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
    Ей, сега да не започнат масовите отказвания! Не е толкова страшно. Трасе като трасе, за джипки и карачи, а най-вече за навигатори.
    Като гледам сте се събрали половината София на тестове (вие ще го заравните от тестове това трасе)

    Остави коментар:


  • Георги Василев
    отговори
    От: PRESTIGIO ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

    Процентните блокажи не са за такива препятствия.

    Остави коментар:


  • elbgt
    отговори
    От: PRESTIGIO ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

    Кокич, то се оказа че си било имало някакви блокажи ама били руски и затова така изглеждало, че няма

    Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
    а най-вече за навигатори.
    При това повечко навигатори
    Прикачени файлове
    Последно редактирано от elbgt; 16-05-13, 15:28.

    Остави коментар:

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X