Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Баха България 2009 (16-18 октомври 2009) - въпроси и отговори

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Баха България 2009 (16-18 октомври 2009) - въпроси и отговори

    Първоначално публикуван от Boychev Преглед на мнение
    Абе, не знам ама беше голям ташак щом организатора нямаше кола, с която да изкараме тойотата на Таньо от трасето, а се наложи единият от участниците да го извади!!! До колкото минахме с колегата по трасето и това, което видяхме си е чиста подигравка с името на сьстезанието. Общо взето май Маринов удари една голяма греда!!!! Честито за което!!!! Ааааа, и да не забравяме да честитим и на тези, които оставиха тленните останки на колите си навсякаде по трасето!!!
    Колега така говориш като да ме познаваш, но явно си в грешка и то голяма. Първо жена ми беше ми дала нейната кола на заем за такива цели. С нея минах точно тази част от трасето сутринта. Виж я и сам прецени дали няма да свърши работа.

    Ако си бил там значи си го видял в района на състезанието.
    Това, че двама опитни състезатели ми предложиха след финиширането си да помогнат и аз приех трябва само да ти говори, че има защо да го направят за мен и състезателя когото може и да не познават дори.
    Отделно изпратих два джипа с местни приятели на офф-роуда да помагат и те качиха и асистенцията на авариралия.

    Коментар


    • До: Баха България 2009 (16-18 октомври 2009) - въпроси и отговори

      Първоначално публикуван от koko11 Преглед на мнение
      Незнам на коя публика и беше интересно.
      Минава един джип и след 5 минути друг.След половин час минава още някой-Наистина интересно ама публиката и писна да гледа и премина към скарите(Главната атракция на състезанието.
      Никой незнае кой с какво време се движи някой кой къде кара .
      Сервизната зона къде беше.Защо хотела на центъра не беше предвиден паркинга му да поеме само коли на състезанието и вечер беше невъзможно да се излезе от паркинга заради наличието на цивилни коли.
      Защото сервизния парк и бивак бяха предвидени да вила електра. Кординати и пътна книга има публикувани по нагоре в темата. Ама трябва да четете.

      Коментар


      • До: Баха България 2009 (16-18 октомври 2009) - въпроси и отговори

        Първоначално публикуван от Петър Радев Преглед на мнение
        Еийй,не се сдържах да не отговоря,ама на такива разбирачи като тебе трябва да се отговаря , на аватара си изправил нещо на две гуми(не мога да го различа кво е) и си мислиш ,че си голям герой и майстор за да даваш компетентни мнения,ама грам си нямаш и на идея тази Г-класи или други такива каде са минавали и на какво са способни.
        ДА колега прав си аз не разбирам от тези неща.Това на аватара е лагерна количка.

        Коментар


        • До: Баха България 2009 (16-18 октомври 2009) - въпроси и отговори

          Първоначално публикуван от gele_75 Преглед на мнение
          ДА колега прав си аз не разбирам от тези неща.Това на аватара е лагерна количка.
          Е тука сме на едно мнение.

          Коментар


          • До: Баха България 2009 (16-18 октомври 2009) - въпроси и отговори

            Първоначално публикуван от ГЕОРГИ ФИКОВ Преглед на мнение
            1.Колега на кое състезание от шампионата присъства,като публика?
            2.Кое състезание извън шампионата е отразено медийно?
            3.На кое състезание от тип друсни полянка са раздавани награди за над 5000 лв.от спонсори?
            Колега,бил съм на много състезания,дори съм бил и контрола в няколко,но това е без значение.Както писах,може и да не съм прав,но ме боли за все по-малкото учасници в този спорт,щото съм обикалял България,за да гледам ваши състезания ,и сега когато се опитах да изкажа мнението на човек от публиката,вие помислихте че се заяждам.Колкото и да не съм прав,в постовете ми има зрънце истина-нещо трябва да се промени,състезанията са с все по-малко коли и публика.Спирам да пиша по-вашата тема,вашите състезания са си ваши и щом, като можете без публика,добре.

            Коментар


            • До: Баха България 2009 (16-18 октомври 2009) - въпроси и отговори

              Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
              Колега,бил съм на много състезания,дори съм бил и контрола в няколко,но това е без значение.Както писах,може и да не съм прав,но ме боли за все по-малкото учасници в този спорт,щото съм обикалял България,за да гледам ваши състезания ,и сега когато се опитах да изкажа мнението на човек от публиката,вие помислихте че се заяждам.Колкото и да не съм прав,в постовете ми има зрънце истина-нещо трябва да се промени,състезанията са с все по-малко коли и публика.Спирам да пиша по-вашата тема,вашите състезания са си ваши и щом, като можете без публика,добре.
              Това се опитваме да ти обясним,че всичко опира до пари, и време от тук идва и отговора защо има и по-малко участници.

              Коментар


              • До: Баха България 2009 (16-18 октомври 2009) - въпроси и отговори

                Първоначално публикуван от Петър Радев Преглед на мнение
                Е тука сме на едно мнение.
                две мнениа по въпроса няма!

                Коментар


                • До: Баха България 2009 (16-18 октомври 2009) - въпроси и отговори

                  Аз съм публика и на любителските състезания и на шампионата и невиждам, защо трябва да се сравняват, очевидно нямат много общо.
                  Виждам разликата като между "селски борби" и "републиканско първенство", на първото е голям купон, цяло село е там, яденЙе и пиенЙе, хоро с агне и петел и тн. а на другото се поставят рекорди и се състезават спортисти вложили доста в подготовка. Имаме нужда и от двете, но да не забравяме, че някои трябва да ни представя и в големите състезания извън България, от "Тетевен" до "Дакар" няма да се получи.
                  VARADERO SD2

                  Коментар


                  • До: Баха България 2009 (16-18 октомври 2009) - въпроси и отговори

                    Aз не схванах спора между Геле и Петър Радев за коя Г-класа се води нещо съм изпуснал явно.А иначе това от аватара на Геле си 100% лагерна количка наистина две мнения по въпроса няма.

                    П.С.Бая материал за Коша се сбра май времем да се раздели темата.
                    ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                    тел.088четири 9едно9 4нула4
                    -------------------------------------------------------

                    Коментар


                    • До: Баха България 2009 (16-18 октомври 2009) - въпроси и отговори

                      Който не му харесва да не ходи да гледа и да не коментира. Няма смисъл да се спами темата за състезанието.

                      Коментар


                      • До: Баха България 2009 (16-18 октомври 2009) - въпроси и отговори

                        Първоначално публикуван от rosslan Преглед на мнение
                        Аз съм публика и на любителските състезания и на шампионата и невиждам, защо трябва да се сравняват, очевидно нямат много общо.
                        Виждам разликата като между "селски борби" и "републиканско първенство", на първото е голям купон, цяло село е там, яденЙе и пиенЙе, хоро с агне и петел и тн. а на другото се поставят рекорди и се състезават спортисти вложили доста в подготовка. Имаме нужда и от двете, но да не забравяме, че някои трябва да ни представя и в големите състезания извън България, от "Тетевен" до "Дакар" няма да се получи.
                        Само да допълня ,че всички които се състезават в шампионата са минали през т.нар.любителски траяли.нали все от някъде трябва да се започне...а за сравнение и дума не може да става.

                        Коментар


                        • До: Баха България 2009 (16-18 октомври 2009) - въпроси и отговори

                          Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
                          Колега,бил съм на много състезания,дори съм бил и контрола в няколко,но това е без значение.Както писах,може и да не съм прав,но ме боли за все по-малкото учасници в този спорт,щото съм обикалял България,за да гледам ваши състезания ,и сега когато се опитах да изкажа мнението на човек от публиката,вие помислихте че се заяждам.Колкото и да не съм прав,в постовете ми има зрънце истина-нещо трябва да се промени,състезанията са с все по-малко коли и публика.Спирам да пиша по-вашата тема,вашите състезания са си ваши и щом, като можете без публика,добре.
                          Няма ваши или наши състезания. Едни харесват рали, други харесват трофи, трети траял. Траялните състезания ще станат безинтересни на публиката веднага щом колите станат добре направени и с витара или уазка няма да може да се постигнат резултати. Помисли си колко са хората от тези които участват сега могат да инвестират 10 000 в подготовка на автомобила си за състезание.
                          Последно редактирано от Ивайло Върбанов; 19-10-09, 23:41.
                          IvoVarbanov.bg

                          Коментар


                          • До: Баха България 2009 (16-18 октомври 2009) - въпроси и отговори

                            Първоначално публикуван от rosslan Преглед на мнение
                            Аз съм публика и на любителските състезания и на шампионата и невиждам, защо трябва да се сравняват, очевидно нямат много общо.
                            Виждам разликата като между "селски борби" и "републиканско първенство", на първото е голям купон, цяло село е там, яденЙе и пиенЙе, хоро с агне и петел и тн. а на другото се поставят рекорди и се състезават спортисти вложили доста в подготовка. Имаме нужда и от двете, но да не забравяме, че някои трябва да ни представя и в големите състезания извън България, от "Тетевен" до "Дакар" няма да се получи.
                            Абсолютно вярно.
                            IvoVarbanov.bg

                            Коментар


                            • До: Баха България 2009 (16-18 октомври 2009) - въпроси и отговори

                              Първоначално публикуван от Дявол Коледа Преглед на мнение
                              Aз не схванах спора между Геле и Петър Радев за коя Г-класа се води нещо съм изпуснал явно.А иначе това от аватара на Геле си 100% лагерна количка наистина две мнения по въпроса няма.

                              П.С.Бая материал за Коша се сбра май времем да се раздели темата.
                              Дяволче нека не спамим темата .

                              Коментар


                              • До: Баха България 2009 (16-18 октомври 2009) - въпроси и отговори

                                Първоначално публикуван от Дявол Коледа Преглед на мнение
                                Aз не схванах спора между Геле и Петър Радев за коя Г-класа се води нещо съм изпуснал явно.А иначе това от аватара на Геле си 100% лагерна количка наистина две мнения по въпроса няма.

                                П.С.Бая материал за Коша се сбра май времем да се раздели темата.
                                Не става въпрос за определено Г ,а затова ,че се пишат невероятни глупости,Той бил видял какво направило Г-то в Тетевен,ами нека да отиде на състезание ,за да види какво може едно Г,Тойота,Нисан,Паджеро и не на последно място Ровър и тогава да се дават оценки.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X