Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Баха България 2009 (16-18 октомври 2009) - въпроси и отговори

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Баха България 2009 (16-18 октомври 2009) - въпроси и отговори

    Първоначално публикуван от neggot Преглед на мнение
    Малко снимки от 2 ден











    стига с тези снимки пусни от клипчетата

    Коментар


    • До: Баха България 2009 (16-18 октомври 2009) - въпроси и отговори

      Ако ми позволите и аз да се намеся по принцип не ги разбирам много форматите на състезанията но за мен това състезание си беше ТРОФИ като изключим няколко дълги прави ВТОРИЯ ДЕН от които вдигнахме средната скорост.Нощния етап и третия ден си бяха трофи с леки траялни елементи.Ние имаме кола за Рали рейд.

      п.п. А и щях да забравя да честитя второто място на г-н Марков. и да попитам за неговия навигатор на колко състезания е бил защото не го познавам.
      OFF-ROAD CLUB PRIMORSKO
      www.offroadprimorsko.com
      0899883765

      Коментар


      • До: Баха България 2009 (16-18 октомври 2009) - въпроси и отговори

        Първоначално публикуван от neggot Преглед на мнение
        Малко снимки от 2 ден
        Яяяя, каква изненада! Близнаците рипнали най-високо!
        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • До: Баха България 2009 (16-18 октомври 2009) - въпроси и отговори

          Чавдаре като те гледам как те е хванал Марто май и ти рипаш или просто си се заразил от близнаците
          В А Р Н А О Ф Р О У Д 4-6 май 2018 - ТO THE LAST BREATH...
          TLC-80 1HD-FT

          Коментар


          • До: Баха България 2009 (16-18 октомври 2009) - въпроси и отговори

            Първоначално публикуван от valkov.val Преглед на мнение
            На кого бяха скарите.
            Кво се правиш на ударен , нали от теб си купуват материала . Верно имаш професионално изкривяване.

            Та по въпроса : чета и си мисля , как всеки е прав за нещо- всеки има своя гледна точка и своя истина.Разочарованията за някои дойдоха от постоянното натъртване на "Баха" в името на състезанието, което предполага малко по различен формат, съответно подготовка и екипировка по автомобилите. Никой не отива на плаж с екипировка за скално катерене!
            Ако погледнем на състезанието като чиста ОфРоуд надпревара немога да си изкривя душата, че беше точно това което предполага това понятие. Да- малко по -каменисто бе трасето ама всички бяхме с максимално твърди настройки на колите с цел по-добро поведение при висока скорост.Маринов беше заложил на тези малки уловки за навигаторите и някои се хванахме, въпреки,че личното ми мнение е че при нощния етап нямаше нужда от такива уловки:мрака, мъглата и адреналина стигаха за да се разбере кой какво и как.Използаването на слабо видими пътища на нощен етап също не мисля,че е най удачното решение,както и преминаването през горски пътища с ниски клони които ни разместиха халогените.
            Това ми идва на ума сега утре ще допълня впечатленията

            Коментар


            • До: Баха България 2009 (16-18 октомври 2009) - въпроси и отговори

              Първоначално публикуван от RosenTLC Преглед на мнение
              Чавдаре като те гледам как те е хванал Марто май и ти рипаш или просто си се заразил от близнаците
              Ами те май са заразни! А с Патрула още се учим как се рипа ...
              Ние не сме неутрални!

              Коментар


              • До: Баха България 2009 (16-18 октомври 2009) - въпроси и отговори

                Първоначално публикуван от valkov.val Преглед на мнение
                На кого бяха скарите.
                Ти по-добре кажи тук на всички защо не дойде в Дупница.Ако те е срам аз ще им кажа а после ще кача и клип с каскадата.
                Благодарности на момчетата от Дупница,които ни помогнаха да се поправим. Рядко се намират такива хора вече в нашия комерсиален свят.

                Коментар


                • До: Баха България 2009 (16-18 октомври 2009) - въпроси и отговори

                  Първоначално публикуван от tnt1111 Преглед на мнение
                  Я сега колега вземи тая тойотка,седни в нея ,покарай я с доста по висока скорост и си престави че отзад те натиска Русев или Алекса с поне 20 км по висока скорост от твоята и тогава ми говори че е лесно трасето.На разходка и аз знам!!!Не забравяй че аз например имам средна 51 км/час и макс към 130....а за Русев или Иво не знам
                  Колега,аз не мога да се меря със състезател от техния клас,а и казах с неподготвен джип.Мисля,че има разлика в гумите и в стандартното окачване и във Фоксовете,ти как мислиш?

                  Коментар


                  • До: Баха България 2009 (16-18 октомври 2009) - въпроси и отговори

                    След малко ще има клипчета
                    В А Р Н А О Ф Р О У Д 4-6 май 2018 - ТO THE LAST BREATH...
                    TLC-80 1HD-FT

                    Коментар


                    • До: Баха България 2009 (16-18 октомври 2009) - въпроси и отговори

                      Благодарности на момчетата от Дупница,които ни помогнаха да се поправим. Рядко се намират такива хора вече в нашия комерсиален свят.[/QUOTE]Колега,нали затова е този форум да си помагаме.Аз съм момчето.

                      Коментар


                      • До: Баха България 2009 (16-18 октомври 2009) - въпроси и отговори

                        Първоначално публикуван от simeonstoyanov Преглед на мнение
                        стига с тези снимки пусни от клипчетата
                        Нямаш проблем , малко аматьорски записи, ама поне не е като без нищо
                        http://vbox7.com/play:37c0d58f
                        http://vbox7.com/play:6b6778b0
                        http://vbox7.com/play:e77469aa
                        http://vbox7.com/play:379e1c1f

                        Коментар


                        • До: Баха България 2009 (16-18 октомври 2009) - въпроси и отговори

                          Първоначално публикуван от СТОЯН ВАСИЛЕВ( lilia_prim) Преглед на мнение
                          Ти по-добре кажи тук на всички защо не дойде в Дупница.Ако те е срам аз ще им кажа а после ще кача и клип с каскадата.
                          Благодарности на момчетата от Дупница,които ни помогнаха да се поправим. Рядко се намират такива хора вече в нашия комерсиален свят.
                          Мислишли че всички трябва да знаят.Какво искаш да покажеш.ДАВАЙ ТИ СИ.

                          Коментар


                          • До: Баха България 2009 (16-18 октомври 2009) - въпроси и отговори

                            Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                            Ти си професионално изкривен бе. Но наденичките на летището бяха супер като за изгладнял човек, изядох две студен и лоясали, с хляб след 6 часа глад и си бяха ОК
                            Нее бе само съм гладен.

                            Коментар


                            • До: Баха България 2009 (16-18 октомври 2009) - въпроси и отговори

                              Ето още 3 клипа:
                              http://vbox7.com/play:b28ec249
                              http://vbox7.com/play:8a220f80

                              Обикалка на трасето 3 ден. Снимано е от борда на Росен и Нели Райчеви. http://vimeo.com/7145391

                              Коментар


                              • До: Баха България 2009 (16-18 октомври 2009) - въпроси и отговори

                                На мен ми хареса.
                                Ако може догодина и автомобилите да са като за Баха, ще е супер.
                                Благодаря за приятната компания.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X