Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"БАХА БЪЛГАРИЯ 2008"

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: "БАХА БЪЛГАРИЯ 2008"

    Първоначално публикуван от Plamen_varna Преглед на мнение
    Подготвям колата като за последно.
    И аз се радвам, че още един опитен играч се хвърля с главата надолу в организирането на състезание.

    Поверяването на проверката на трасето в ръцете на една офроуд балалайка за мен е грешка още в ендшпила.
    От подобен род коментар кой печели....може би самото състезание...или феновете........сигурно не и организатора..... ? Аз мисля, че до тук всички са губещи, .......... А каква е целта на автора???????
    Цветан Петров
    "4Х4 АДВЕНЧЪР" ТРОЯН
    0888865583

    Коментар


    • #77
      До: "БАХА БЪЛГАРИЯ 2008"

      Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
      Ейййй...големи майстори на фелациото станахте с Русев
      За мен като организатор ще е чест такъв "елитен" екипаж да се подготви като "за последно" и да направи компромис със себе си, за да участва в последният кръг
      Ще видим на следващия''Троян'',за възможните компромиси,дано да има участващи екипажи

      Коментар


      • #78
        До: "БАХА БЪЛГАРИЯ 2008"

        Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
        Ейййй...големи майстори на фелациото станахте с Русев ...
        Какъв голям проблем, че че съм казал нещо добро за Иван.

        Относно фелациото:
        -ей, момчето с ръкавките, никой не е по голям майстор от теб на свирките и усещам, че ако продължаваш така ще спукаш и другата гума.
        Хаиде сега куцай към клавиатурата.
        ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

        Коментар


        • #79
          До: "БАХА БЪЛГАРИЯ 2008"

          Първоначално публикуван от Plamen_varna Преглед на мнение

          Какъв голям проблем, че че съм казал нещо добро за Иван.
          Относно фелациото:
          -ей, момчето с ръкавките, никой не е по голям майстор от теб на свирките и усещам, че ако продължаваш така ще спукаш и другата гума. Хаиде сега куцай към клавиатурата.
          Не си спомням, кой беше казал, че "Безсилието ражда простотията и насилието"
          И е бил прав...в живота се срещат примери за всичко...и всякакви екземпляри

          Коментар


          • #80
            До: "БАХА БЪЛГАРИЯ 2008"

            А незнам точно кой беше казал,че "не е луд само този който се опитва да издои бика, по-луд е онзи който слага сито отдолу".
            Този спор започва да добива философски оттенък и да израства в интелектуално отношение - смешно и забавно е

            Коментар


            • #81
              До: "БАХА БЪЛГАРИЯ 2008"

              Колега Христов, както и другите уж засегнати,не мислите ли, че тона и думите които употребявате изобщо не са за този форум. На всичко отгоре Христов е и модератор,което предполага и даване на пример за останалите членове тук.
              В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

              Коментар


              • #82
                До: "БАХА БЪЛГАРИЯ 2008"

                Първоначално публикуван от братчеда Преглед на мнение
                Колега Христов, както и другите уж засегнати,не мислите ли, че тона и думите които употребявате изобщо не са за този форум. На всичко отгоре Христов е и модератор,което предполага и даване на пример за останалите членове тук.
                Прав си, точно затова тона ми е доста смекчен, а като Модератор оставям всички мнения, за да прецени четящият този форум какви са пишещите тук и за да не бъда обвинен в цензура
                И все пак да не забравяме, че темата е за състезанието в Дупница

                Коментар


                • #83
                  До: "БАХА БЪЛГАРИЯ 2008"

                  Не знам как да ви го кажа, обръщам се към всички, които врят и кипят в организацията и участието (като пилоти/ навигатори) в съзтезания, но е редно малко да се замислите върху начина си на исказ по между си.

                  Получава се смутна ситуация, в която Модераторите и Супер Модераторите в този форум постоянно трябва да съглеждаме за нарушения, обиди, лош език и т.н. и да се гънем в двойни стандарти, защото все пак става дума за едни хора, които... Не говоря за това, че поради написано в тази тема е редно и до тук трябваше да има няколко предупреждения, картона и т.н. Не става дори дума и за това, че поради написаното Модератори е редно да наказват Модератори.

                  Най-вече в крайна сметка - всички вие тук сте едни реални хора, с реални имена, извън Модераторските титли и репутация в Портала. Четат ви много хора, замислете се. Или така посрещаме публика, младите ентусиасти и всички останали с Добре дошли в българските офроуд съзтезания?

                  Благодаря за разбирането!

                  Коментар


                  • #84
                    До: "БАХА БЪЛГАРИЯ 2008"

                    Не мога да разбера нещо, сигурно съм много задръстен. Почти няма тема относно организацията на състезание , в която да няма скандали , нападки , кавги, та дори и обиди. На какво се дължи това?.
                    Направо на темата за това състезание е се "разказа играта" от излишни глупости.

                    Коментар


                    • #85
                      До: "БАХА БЪЛГАРИЯ 2008"

                      Квото било, било.
                      От тук на сетне трия и редактирам.
                      Темата е Баха България.

                      Коментар


                      • #86
                        До: "БАХА БЪЛГАРИЯ 2008"

                        Дайте инфо за петък, колко часа, къде точно !!! За събота ще се сработим, благодаря Ви
                        Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 09-09-08, 18:32. Причина: Правопис !

                        Коментар


                        • #87
                          До: "БАХА БЪЛГАРИЯ 2008"

                          Aз разбрах, че щяло да има концерт в Дупница и във 22:30 ще карат на пистата
                          Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 09-09-08, 18:31. Причина: Правопис !
                          Ако няма каде да отидеш , ела на себеси

                          Коментар


                          • #88
                            До: "БАХА БЪЛГАРИЯ 2008"

                            Първоначално публикуван от pelivano Преглед на мнение
                            аз разбрах че штело да има концерт във Дупница и във 22:30 ште карат на пистата
                            В петък ли?

                            Коментар


                            • #89
                              До: "БАХА БЪЛГАРИЯ 2008"

                              Първоначално публикуван от pelivano Преглед на мнение
                              Aз разбрах, че щяло да има концерт в Дупница и във 22:30 ще карат на пистата
                              Официалният старт е в 22 часа в петък, може да се наблюдава от бившето поделение на пътя за Самоков Има достатъчно място за паркиране на автомобилите и да се наблюдава от пътя !

                              Коментар


                              • #90
                                До: "БАХА БЪЛГАРИЯ 2008"

                                Първоначално публикуван от pelivano Преглед на мнение
                                Aз разбрах, че щяло да има концерт в Дупница и във 22:30 ще карат на пистата
                                Колега добре си разбрал, но то го пише още в програмата на състезанието, ако го беше прочел внимателно.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X