Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"БАХА БЪЛГАРИЯ 2008"

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Дупница 12-14 Септември 2008

    Първоначално публикуван от markan Преглед на мнение
    Преди около 1 час май Паджерото на Иван Маринов береше ядове с полицаите преди С.Баня или съм се умешал нещо.
    Дано не берат ядове ама ако са загазили нека кажат.
    Ей да не го спрат човек при Вас веднага се разбира. Нямало е проблем просто рутинна проверка. Не съм го карал аз а един от механиците на Владо Илиев.

    Коментар


    • #62
      До: "БАХА БЪЛГАРИЯ 2008"

      Вчера карах по трасето за нощния етап и ако си сложите фарове на покрива гарантирано ще оцелеят.
      А за публиката ще е доста интересно, защото от летището ще има поглед върху 60-70% от трасето по отсрещните хълмове.
      Състезанието вече си има емблема, която от вчера е в печатниците.
      Прикачени файлове

      Коментар


      • #63
        До: "БАХА БЪЛГАРИЯ 2008"

        Утре 05.09.2008 от 11:30 В прес клуба на Националния стадион ще се проведе пресконференция за състезанието. Всички журналисти съпричастни към темата са поканени.

        Коментар


        • #64
          До: "БАХА БЪЛГАРИЯ 2008"

          за баирите над с.Крайници ли става въпрос
          Ако няма каде да отидеш , ела на себеси

          Коментар


          • #65
            До: "БАХА БЪЛГАРИЯ 2008"

            Поради големия интерес към затворения кръг, публикувам снимки на трасето за неделя...
            С Владо Илиев проверихме даже и нивото на реката в сантиметри





            Мястото е супер удобно за публиката, тъй като може да се стигне и с лека кола, а от горе видимоста е доста обширна





            С Владо проверихме спусканията, страничните наклони и големината на камъните Ще трябва технично каране и скорост не повече от 160-180 км/ч



            Благодаря на Владо Севрийски от Дупница за предоставения ми автомобил за проверка на трасето,
            а следващите кадри са от бивака, много удобно място в бивш военен полигон с асфалт, осветление и всички екстри



            Тук в закритите хангари всеки екипаж ще си има място, на което ще могат да се ремонтират джиповете и там ще нощуват след етапите !
            По време на етапите се предвижда и сервизна зона за зареждане в самото трасе



            Очертава се лъскаво състезание, с много екстри, като за последен кръг от Шампионата...
            всъщност, подобаващ финал на силна Оффроуд година, както го правим от миналата година

            Коментар


            • #66
              До: "БАХА БЪЛГАРИЯ 2008"

              Пропуснах да кажа, че гореописаната кариера с реката се намира до самият лагер на главният път за Самоков, а от Дупница е на 3-4 километра

              Коментар


              • #67
                До: "БАХА БЪЛГАРИЯ 2008"

                Първоначално публикуван от IvanMarinov Преглед на мнение
                Родбуците са готови и остава само да се проверят в реални условия (нощния етап нощем) от независим екипаж и според времената от тази проверка ще уточним и броя обиколки за двата класа.
                Понеже още колата не е готова, а и шанса да стане за състезанието е под 1%, може да се кандидатирам за независим екипаж и да направя времената за преминаване.
                IvoVarbanov.bg

                Коментар


                • #68
                  До: "БАХА БЪЛГАРИЯ 2008"

                  Първоначално публикуван от Ивайло Върбанов Преглед на мнение
                  Понеже още колата не е готова, а и шанса да стане за състезанието е под 1%, може да се кандидатирам за независим екипаж и да направя времената за преминаване.
                  Днес очаквам да оправят щетите по паджерото и утре може да го врътнем трасето за проверка. Макар, че за състезанието е по добре да участваш.

                  Коментар


                  • #69
                    До: "БАХА БЪЛГАРИЯ 2008"

                    Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                    ...Очертава се лъскаво състезание, с много екстри, като за последен кръг от Шампионата...всъщност, подобаващ финал на силна Оффроуд година, както го правим от миналата година
                    Сетих се каде е това място, а под пистата ще се кара ли ?
                    Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 06-09-08, 19:29.
                    Ако няма каде да отидеш , ела на себеси

                    Коментар


                    • #70
                      До: "БАХА БЪЛГАРИЯ 2008"

                      Първоначално публикуван от pelivano Преглед на мнение
                      сетихсе каде е тва място а под пистата ште се карали ?
                      Помисли още малко и ако се сетиш още нещо пиши.Ще е полезно.А "под пистата" е жокера на Маринов.
                      --------------------------------------------------------------
                      Ал. Иванов
                      +359888561561

                      Коментар


                      • #71
                        До: "БАХА БЪЛГАРИЯ 2008"

                        Първоначално публикуван от alexmotors Преглед на мнение
                        Помисли още малко и ако се сетиш още нещо пиши.Ще е полезно.А "под пистата" е жокера на Маринов.
                        Извинявам се ,но някой състезатели да не да мразят публика(тоесг феновете) ако поста ми не е съвместим моля модератора да го изтрие.
                        Цветан Петров
                        "4Х4 АДВЕНЧЪР" ТРОЯН
                        0888865583

                        Коментар


                        • #72
                          До: "БАХА БЪЛГАРИЯ 2008"

                          Първоначално публикуван от pelivano Преглед на мнение
                          Сетих се каде е това място, а под пистата ще се кара ли ?
                          Под пистата няма да се кара.
                          По пистата също няма да се кара.
                          Покрай пистата ще се кара в петък и събота.

                          Коментар


                          • #73
                            До: "БАХА БЪЛГАРИЯ 2008"

                            Първоначално публикуван от OSLAR Преглед на мнение
                            Извинявам се ,но някой състезатели да не да мразят публика(тоесг феновете) ако поста ми не е съвместим моля модератора да го изтрие.
                            Никой не мрази публиката, точно обратното! Това е едно от състезанията (доколкото съм запознат), което ще бъде най удобно за гледане, ефектно и ориентирано към публиката. Просто формата му е такъв, и обиколките дават възможност публиката да се забавлява повече.

                            Коментар


                            • #74
                              До: "БАХА БЪЛГАРИЯ 2008"

                              Първоначално публикуван от terziev Преглед на мнение
                              Гледам,поразменили сте си по някоя реплика .Много интересен паритет запазва Иван, който иначе е доста активен в кавгите . Това според мен означава , че отговорноста която сега изпитва го е отрезвила и приема организираното от него мероприятие над чувствата си. Браво.

                              Подготвям колата като за последно.
                              И аз се радвам, че още един опитен играч се хвърля с главата надолу в организирането на състезание.

                              Поверяването на проверката на трасето в ръцете на една офроуд балалайка за мен е грешка още в ендшпила.
                              Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 08-09-08, 21:41. Причина: Правопис !
                              ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                              Коментар


                              • #75
                                До: "БАХА БЪЛГАРИЯ 2008"

                                Първоначално публикуван от Plamen_varna Преглед на мнение
                                Подготвям колата като за последно.
                                И аз се радвам че още един опитен играч се хвърля с главата надолу в организирането на състезание...
                                Ейййй...големи майстори на фелациото станахте с Русев
                                За мен като организатор ще е чест такъв "елитен" екипаж да се подготви като "за последно" и да направи компромис със себе си, за да участва в последният кръг

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X