Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"БАХА БЪЛГАРИЯ 2008"

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: "БАХА БЪЛГАРИЯ 2008"

    Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
    На Дупница ще ти поръчам пуйка, а ако не дойдеш ще ти я поръчам на Шумен...да има свидетели, че пак може нещо да не е наред...
    И тогава ще си потърся и аз обещаното...
    Загуби давност
    "Проблем имаме само когато нямаме решение" !
    „Дори и да са те изяли, пак имаш два изхода.“

    Коментар


    • #47
      До: "БАХА БЪЛГАРИЯ 2008"

      Момчета моля Ви стига.
      Утре техниката започва да работи по трасето около бивака в стил близък до последния ден на Десо (просто идеите са ни от едно и също място, но в това лошо няма) за да е интересно на зрителите.
      Родбуците са готови и остава само да се проверят в реални условия (нощния етап нощем) от независим екипаж и според времената от тази проверка ще уточним и броя обиколки за двата класа.

      Коментар


      • #48
        До: "БАХА БЪЛГАРИЯ 2008"

        Първоначално публикуван от plrussev Преглед на мнение
        Загуби давност
        Така или иначе си знаех, че не си държиш на думата... не ме изненада

        Коментар


        • #49
          До: "БАХА БЪЛГАРИЯ 2008"

          Иване,благодаря за Л.С. Запиши за участие в състезанието отбора на Алекс Моторс -Варна с което се надявам да сложим край на глупостта в ОФРОУДА.
          --------------------------------------------------------------
          Ал. Иванов
          +359888561561

          Коментар


          • #50
            До: "БАХА БЪЛГАРИЯ 2008"

            Първоначално публикуван от alexmotors Преглед на мнение
            Иване,благодаря за Л.С. Запиши за участие в състезанието отбора на Алекс Моторс -Варна с което се надявам да сложим край на глупостта в ОФРОУДА.
            Ето това е приказка, дано да имаш и други последователи.

            Коментар


            • #51
              До: "БАХА БЪЛГАРИЯ 2008"

              Та някой знае ли точно от къде ще мине ралито през Сапарева баня
              Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 03-09-08, 15:26. Причина: Правопис и пунктуация !
              Ако няма каде да отидеш , ела на себеси

              Коментар


              • #52
                До: "БАХА БЪЛГАРИЯ 2008"

                Първоначално публикуван от alexmotors Преглед на мнение
                Иване,благодаря за Л.С. Запиши за участие в състезанието отбора на Алекс Моторс -Варна с което се надявам да сложим край на глупостта в ОФРОУДА.
                Алекс, бъди мъж и си дръж на думата... И как точно твоето записване за участие слага "край на глупостта в ОФФРОУДА"

                Първоначално публикуван от alexmotors Преглед на мнение
                Иване, ако Тодор Христов не е включен в организацията, независимо под каква форма, можеш да запишеш екипажа ни за участие.
                Последно редактирано от Тодор (Zaarin); 02-09-08, 21:01. Причина: Публикувано лично съобщение

                Коментар


                • #53
                  До: "БАХА БЪЛГАРИЯ 2008"

                  Господа, настоятелно Ви моля да не превръщате тази тема в поредната : " За или Против Тодор Христов".

                  Всеки знае как се отварят нови теми, ако искате си отворете нарочена за тази цел, и аргументирано пред широка публика си изскажете претенциите.

                  До този момент г-н Христов, за мен лично, е един от най-добрите популаризатори на 4х4 спортове в България. Признавам че съм субективен.
                  Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                  Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                  Коментар


                  • #54
                    До: "БАХА БЪЛГАРИЯ 2008"

                    Колеги, престанете с тоя нелицеприятен спор. Темата е за състезание, а не за уточняване на лични отношения. Аз съм само ентусиазиран зрител, ама вече и аз се дразня от нескончаемите препирни.
                    Призовавам отговорните за тази тема Модератори да изтрият всички мнения, които не касаят състезанието. И да решат какво ще предприемат по отношение на разменените обиди. Тоя Форум си има правила, а квалификации като "лайнар" се наказват.
                    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                    www.ADV-Bulgaria.com

                    Коментар


                    • #55
                      До: "БАХА БЪЛГАРИЯ 2008"

                      Първоначално публикуван от pelivano Преглед на мнение
                      та някои знаели точно от каде ште мине ралито през Сапарева баня
                      Да аз знам, няма да мине през Сепарева баня, а покрай нея и то само в неделя (14 септември) сутрин.
                      Най-интересното ще бъде покрай поделението до летището.
                      Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 03-09-08, 15:24.

                      Коментар


                      • #56
                        До: "БАХА БЪЛГАРИЯ 2008"

                        Първоначално публикуван от plrussev Преглед на мнение
                        ...че дори и да пристигнем в Дупница,нашият и някой други екипажи няма да бъдат допуснати до участие в НЕГОВОТО ("БАХА БЪЛГАРИЯ 2008") състезание,без да ни бъдат давани каквито и да било обеснения за причините довели до подобен отказ.Малко кофти е да пропътуваш разстоянието Варна–Дупница с платформата,за да научиш нещо подобно.
                        Христов,та откъде тръгваше интригата
                        Аз искам да уточня за протокола и за незапознатите, че Христов нямаше и идея, че състезанието ще е в Дупница
                        Маринов му каза за решението си и го изпрати на оглед в Дупница една седмица СЛЕД "Адвенчър България"
                        А на коктейла в чест на участниците в "Адвенчър България" на разговора м/у Русев и Христов присъствах и аз...

                        Коментар


                        • #57
                          До: "БАХА БЪЛГАРИЯ 2008"

                          Все пак някой знае ли дали ще има записани екипажи, за да не се разкарваме напразно, защото от това губи само публиката
                          А иначе това било мъжки спорт...
                          Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 03-09-08, 15:23.

                          Коментар


                          • #58
                            До: "БАХА БЪЛГАРИЯ 2008"

                            Първоначално публикуван от IvanMarinov Преглед на мнение
                            Да аз знам, няма да мине през Сепарева баня, а покрай нея и то само в неделя (14 септември) сутрин. Най-интеесното ще бъде покрай поделението до летището.
                            Mерси за информацията, а на Паничище ще се качват ли Защото с предложенията за нощувки има и хижи на Паничище
                            Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 03-09-08, 15:23. Причина: Правопис и пунктуация !
                            Ако няма каде да отидеш , ела на себеси

                            Коментар


                            • #59
                              До: "БАХА БЪЛГАРИЯ 2008"

                              Не до Паничище няма да се стига. А предложения за нощувки има защото това е списъка от кметството на Сепарева баня.
                              Екипажи ще има и се надявам да бъде интересно за зрителите и състезателите.
                              Имам разговори и със съзтезатели, които не са идвали скоро по състезания.

                              Коментар


                              • #60
                                До: "БАХА БЪЛГАРИЯ 2008"

                                Гледам,поразменили сте си по някоя реплика .Много интересен паритет запазва Иван, който иначе е доста активен в кавгите . Това според мен означава , че отговорноста която сега изпитва го е отрезвила и приема организираното от него мероприятие над чувствата си. Браво.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X