Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"БАХА БЪЛГАРИЯ 2008"

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: "БАХА БЪЛГАРИЯ 2008"

    Цялата идея на състезанието е да може да се наблюдава от зрителите в района. По план най-интересното ще се случва в и до бивака и състезателите ще минават по няколко пъти през това трасе, да не кажа, че при по-масово участие, няма да остане празно.

    Коментар


    • #17
      Дупница 12-14 Септември 2008

      Имам един въпрос, от 5-6 колеги чувам, че се организира състезание 4х4 в Дупница на 12-13-14 Септември
      а във форума няма никаква информация което ме учудва много.
      Та въпросът ми е, ще има ли такова състезание или не???
      И ако има защо не се отразява във форума???

      П.П. Извинявам се за новата тема но съм много бос с 4х4 състезанията...

      Коментар


      • #18
        До: Дупница 12-14 Септември 2008

        http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=32958
        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • #19
          До: Дупница 12-14 Септември 2008

          В горния линк ще видиш подробностите, а в събота сутрин има място и трасе за мотори, АТВ и любители 4х4. Това е посочено в програмата.

          Коментар


          • #20
            До: Дупница 12-14 Септември 2008

            Благодаря и на двама Ви за отговорите, ще бъда там и ще карам с мотора.
            Успех в организацията и правенето на трасето...

            Коментар


            • #21
              До: Дупница 12-14 Септември 2008

              Преди около 1 час май Паджерото на Иван Маринов береше ядове с полицаите преди С.Баня или съм се умешал нещо.
              Дано не берат ядове ама ако са загазили нека кажат.

              Коментар


              • #22
                До: Дупница 12-14 Септември 2008

                Първоначално публикуван от markan Преглед на мнение
                Преди около 1 час май Паджерото на Иван Маринов береше ядове с полицаите преди С.Баня или съм се умешал нещо.
                Дано не берат ядове ама ако са загазили нека кажат.
                Там са на твоя територия.

                Коментар


                • #23
                  До: "БАХА БЪЛГАРИЯ 2008"

                  ATV и мотори ще имат ли класиране или само за демонстрация ?

                  Коментар


                  • #24
                    До: "БАХА БЪЛГАРИЯ 2008"

                    Написано е демонстрация (ние нямаме право да организираме състезания с мотори и АТВ), но ще има поощрителни награди за най-бързите и атрактивните.
                    Дано съм ти отговорил задоволително.

                    Коментар


                    • #25
                      До: "БАХА БЪЛГАРИЯ 2008"

                      Хотел "Рила" на центъра на гр.Дупница прави страхотни отстъпки за учасниците в "Баха България 2008". Това е може би най-готиния хотел в региона с дискотека, ресторант.Ще ви пусна и няколко снимки! Казвайте, че сте от състезанието за да получите отстъпките!!!
                      • 25.00 лв. с включена закуска за легло в двойна стая 3 звезди /свободни са 23 двойни стаи и 4 стаи със спални/;
                      • 20.00 лв. с включена закуска за легло в двойна стая 2 звезди /свободни са 12 двойни стаи/;
                      • 30.00 лв. с включена закуска за легло в двойна стая на 7-ми луксозен етаж /свободни са 8 двойни стаи/;
                      • 40.00 лв. с включена закуска за единична стая на 7-ми луксозен етаж /свободни са 2 стаи/.
                      • Безплатно ползване на конферентна зала.
                      • Възможност за организирано хранене на обяд и вечеря при предварително заявени бройки.
                      <SPAN style="FONT-FAMILY: Arial; mso-ansi-language: BG"><FONT size=3>За резервации: 0701) 596 10
                      Прикачени файлове
                      Последно редактирано от Asen Nachev; 30-08-08, 10:40.

                      Коментар


                      • #26
                        До: "БАХА БЪЛГАРИЯ 2008"

                        Маринов, уважаваме опита ти като състезател и знаем, че ще се опиташ в съдействие с останалите организатори, да направиш интересно, атрактивно и зрелищно състезание с което да бъде закрит подобаващо сезон 2008.
                        Нашият екипаж има желание да участва в това състезание, но преди да вземем окончателно решение, бихме искали да разберем дали лицето "Тодор Христов" има назначени от теб, в качеството ти на Директор "БАХА БЪЛГАРИЯ 2008", дейности подмопомагащи организирането и по-доброто провеждане на мероприятието, тъй като в списъка на организаторите фигурира клуб "4х4 Adventure Троян"
                        Очаквай подобни запитвания и от други екипажи
                        Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 01-09-08, 20:55. Причина: Правопис и пунктуация
                        "Проблем имаме само когато нямаме решение" !
                        „Дори и да са те изяли, пак имаш два изхода.“

                        Коментар


                        • #27
                          До: "БАХА БЪЛГАРИЯ 2008"

                          Иване, ако Тодор Христов не е включен в организацията, независимо под каква форма, можеш да запишеш екипажа ни за участие.
                          Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 01-09-08, 20:29. Причина: Правопис и пунктуация
                          --------------------------------------------------------------
                          Ал. Иванов
                          +359888561561

                          Коментар


                          • #28
                            До: "БАХА БЪЛГАРИЯ 2008"

                            Нека да оставим дразгите, елате да се веселим. Това състезание може да стане страхотно шоу.

                            Коментар


                            • #29
                              До: "БАХА БЪЛГАРИЯ 2008"

                              Първоначално публикуван от Victor Преглед на мнение
                              Нека да оставим дразгите, елате да се веселим. Това състезание може да стане страхотно шоу.
                              Каквото почукало такова...... А и лицето Христов заявява,че нашия екипаж няма да бъде допуснат в това състезание.
                              Последно редактирано от alexmotors; 01-09-08, 13:06. Причина: правописна
                              --------------------------------------------------------------
                              Ал. Иванов
                              +359888561561

                              Коментар


                              • #30
                                До: "БАХА БЪЛГАРИЯ 2008"

                                Оставам безмълвен, явно нещо не съм "в час". Лично аз , ако имам възможност бих карал всички състезания. Дори много съжалявам , че пропуснах последното. Колкото повече джипове има - толко по-интересно ще бъде, и повече публика ще се събере.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X