Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"БАХА БЪЛГАРИЯ 2008"

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: "БАХА БЪЛГАРИЯ 2008"

    Е, наистина се получи едно много добро и приятно (с малки изключения) състезание.Благодаря на всички -организатори, състезатели и ПУБЛИКА да стане това.
    Малките изключения, бяха дългият и еднообразен етап, който трябваше да го минем шест пъти. И на други състезания са ме отекчавали етапи по-голями от 100-120км, но този беше чудо. На петата и шестата обиколка се чувствах тъп и упорит, все едно учасвувам в тест за душевно болни. Вичко се разпадаше, както по автомобила, така и в мен. Финала беше истинско облекчение, след което си дадох сметка, че май наистина несъм много в ред.
    Дано само аз да съм го почуствал така.Съжалявам ако съм внесъл тъмни краски, в пъстрото настроение. Все пак за мене това състезание ще остави един много приятен спомен.

    Коментар


    • До: "БАХА БЪЛГАРИЯ 2008"


      Коментар


      • До: "БАХА БЪЛГАРИЯ 2008"

        Не, че Черокито на Близнаците не е Гранде, ама ей така само за протокола,
        Чероки и Гранд Чероки рамо до рамо.





        Що един път не объркат G-класата с А-класа да е...
        Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 17-09-08, 20:16. Причина: Размер на снимката !

        Коментар


        • До: "БАХА БЪЛГАРИЯ 2008"

          Да пусна и аз някоя снимка!
          http://forum.offroad-bulgaria.com/album.php?albumid=153
          Стоян Драев тел:+359877915301
          blood 0 RhF +

          Коментар


          • До: "БАХА БЪЛГАРИЯ 2008"

            Репортажът по "РИНГ" ТВ.

            Последно редактирано от МАРИЕЛА ХРИСТОВА; 18-09-08, 20:13.

            Коментар


            • До: "БАХА БЪЛГАРИЯ 2008"

              Може ли да ми помогнете да кача видео за "жълтата тапа",защото не успявам?Ако трябва мога да го изпратя на имейл на някой модератор.

              Коментар


              • До: "БАХА БЪЛГАРИЯ 2008"

                Първоначално публикуван от jashi1 Преглед на мнение
                Може ли да ми помогнете да кача видео за "жълтата тапа",защото не успявам?Ако трябва мога да го изпратя на имейл на някой модератор.
                Ако искаш прати ми го на 4x4@iinbg.com и аз ще го кача.

                Коментар


                • До: "БАХА БЪЛГАРИЯ 2008"

                  Изпратих ти го сега,че бях на работа,надявам се да се хареса видеото,защото купона беше невероятен.Поздрави

                  Коментар


                  • До: "БАХА БЪЛГАРИЯ 2008"

                    Ето филмчето от колегата.

                    Коментар


                    • До: "БАХА БЪЛГАРИЯ 2008"

                      Надявам се да ви е харесало,извинявам се за недоброто качество,но снимах с тел.

                      Коментар


                      • До: Дупница 12-14 Септември 2008

                        Някой знае ли офицялното класиране в шампионата за 2008 г.?

                        Коментар


                        • До: Дупница 12-14 Септември 2008

                          Долфи е шампион за трети път,втори е Радо Пепелов,Иво Върбанов-трети,това е според мен,ако нямам някаква грешка

                          Коментар


                          • До: Дупница 12-14 Септември 2008

                            Имам снимки от състезанието в Дупница, ако някой се интересува да ми прати съобщение на имейла.
                            Тази земя, по която тъпча сега,
                            тази земя, която пролетен вятър пробужда,
                            тази земя – не е моя земя,
                            тази земя, простете, е чужда.

                            Коментар


                            • До: Дупница 12-14 Септември 2008

                              Първоначално публикуван от jashi1 Преглед на мнение
                              Долфи е шампион за трети път,втори е Радо Пепелов,Иво Върбанов-трети,това е според мен,ако нямам някаква грешка
                              Благодаря

                              Коментар


                              • До: Дупница 12-14 Септември 2008

                                Първоначално публикуван от vladstudio Преглед на мнение
                                Имам снимки от състезанието в Дупница, ако някой се интересува да ми прати съобщение на имейла.
                                Какво ще рече "ако някой се интересува" или пускаш снимките тук както всички останали или си ги слагаш в албум с твърди корици за стари години...
                                Или ако не съм разбрал какво имаш в предвид и не знаеш как да качиш снимките ТУК, то тогава аз с радост ще ти помогна да сториш това.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X