Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпроси за ВАРНА ТРОФИ 2009

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Въпроси за ВАРНА ТРОФИ 2009

    Първоначално публикуван от VIPphoto Преглед на мнение
    Малко офтопик...
    Какво се случва ако Зори откаже на Недялко участие във ВАРНА ТРОФИ 2009
    Причината беше, не навременото явяване на екипажа за административен
    и технически преглед,
    което в цял свят си е основна причина да не бъдат допуснати до старт за съзтезанието.
    ... това доведе до тестване на новия автомобил върху настоящото трасе.

    1-во Успя да вземе първенството на Иво Върбанов за най -атрактивно и н-пъти търкаляне. Извинявай Иво, ама те,
    от теб се учат и виж как само напредват...

    2-ро . Със сигурност, Недялко, успя да си присвои приза "Каскадьор"

    3-то. Доказано добри амортисьори ARB. ( без реклама )

    4-то. Майсторите на колата няма да си вземат отпуска.

    5-то . За първи път правя тематичен календар ( брой търакляния = брой месеци в годината.)

    6-то . Официално обявяваме Недялко за тест пилот на трасето за 4Х4 Шумен 2009.

    Приятно гледане...
    Здрава клетка e имал.

    Коментар


    • До: Въпроси за ВАРНА ТРОФИ 2009

      Определено доказала се здрава клетка...
      Иначе едва ли щеше да я има последната снимка.
      Браво Гена, благодаря за корекцията
      Последно редактирано от VIPphoto; 27-07-09, 16:03.

      Коментар


      • До: Въпроси за ВАРНА ТРОФИ 2009

        Първоначално публикуван от VIPphoto Преглед на мнение
        Малко офтопик...
        Какво се случва ако Зори откаже на Недялко участие във ВАРНА ТРОФИ 2009
        Причината беше, не навременото явяване на екипажа за административен
        и технически преглед,
        което в цял свят си е основна причина да не бъдат допуснати до старт за съзтезанието.
        ... това доведе до тестване на новия автомобил върху настоящото трасе.

        1-во Успя да вземе първенството на Иво Върбанов за най -атрактивно и н-пъти търкаляне. Извинявай Иво, ама те,
        от теб се учат и виж как само напредват...

        2-ро . Със сигурност, Недялко, успя да си присвои приза "Каскадьор"

        3-то . Една добра инвестиция в една добра клетка . ( без реклама )

        4-то . Доказано добри амортисьори ARB. ( без реклама )

        5-то. Майсторите на колата няма да си вземат отпуска.

        6-то . За първи път правя тематичен календар ( брой търакляния = брой месеци в годината.)

        7-мо . Официално обявяваме Недялко за тест пилот на трасето за 4Х4 Шумен 2009.

        Приятно гледане...
        Направо ги съсипваш снимките с тоя фотошоп. Това преекспониране убива кадрите от всякъде

        Коментар


        • До: Въпроси за ВАРНА ТРОФИ 2009

          Бъди сигурен че оригинала, който можеш да си купиш на сайта рекламиран във въпросните снимки, няма да е преекспониран.

          Което ме навежда към спомена за едни предишни събития, за едни разменени съобщения, за едни взети решения...
          Издъних се на Тюринг теста

          Коментар


          • До: Въпроси за ВАРНА ТРОФИ 2009

            Първоначално публикуван от tnt1111 Преглед на мнение
            както вече всички са наясно....Явор е диагноза
            Като гледам снимките на Явор вярно е с диагноза КАМИКАДЗЕ

            Коментар


            • До: Въпроси за ВАРНА ТРОФИ 2009

              Като става въпрос за снимки, едно официално уточнение от името на Администрацията на Форума. Както знаете, тук има начин да се рекламира и той ясно е посочен в Правилата - http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=3496. Ако някой иска линка към комерсиалния му сайт да седи върху публикуваните от него снимки, просто трябва да се свърже с Администрацията и да се регистрира по правилния начин като Търговец. Друг тема е, че е добре в този сайт да има линк към нашия Форум, но това е въпрос на добър вкус и лични предпочитания на собственика, който развива бизнеса си чрез този сайт и използва нашия Форум като рекламна платформа. Занапред всякакви линкове и снимки с линкове към комерсиални сайтове, публикувани в разрез със правилата на Форума от хора, които не са регистрирани като Търговци, ще се трият незабавно.
              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
              www.ADV-Bulgaria.com

              Коментар


              • До: Въпроси за ВАРНА ТРОФИ 2009

                Ще се опитам да изкажа едно предложение, нека да се възприема като ПРЕДЛОЖЕНИЕ, а не като КРИТИКА.
                Трябваше, като финишира първият, да се даде ФИНАЛ и на другите участници с -1, -2 обиколки. Вероятната причина за огромното изоставане на съответните екипажи е техн. състояние на колите след 3 състезателни дни. По този начин публиката нямаше да трябва да стои и да чака последните да направят обиколките си. По този начин и клас ЕКСПЕРТ щеше да стартира 1 час по-рано.

                Последният ден стана наистина зрелищна битка.
                Имаше няколко интересни двубоя:
                Дядо Ваньо VS. Делфина
                Алекс Моторс VS. Архонтиев
                Явор VROMOS VS. Кравешкото блато + демонстрация на стила каране: "Всичката ГАЗ, пък кот стане."
                Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
                http://www.cardomain.com/ride/2562837

                Коментар


                • До: Въпроси за ВАРНА ТРОФИ 2009

                  Първоначално публикуван от B_4 Преглед на мнение
                  Някой има ли видео с невероятия скок на безстрашния Явор и още по-безстрашния му навигатор? Със сигурност в Приморско вече са го гледали.

                  ----- >http://vbox7.com/play:a8e1597b


                  Внимание - не правете това у дома си!!!

                  Коментар


                  • До: Въпроси за ВАРНА ТРОФИ 2009

                    Ето и обещаните снимки.
                    http://picasaweb.google.com/d.m.s.desoni/200902#
                    http://lh6.ggpht.com/_nwJHDgN9VrQ/Si...128/suzuki.jpg

                    Коментар


                    • До: Въпроси за ВАРНА ТРОФИ 2009

                      Първоначално публикуван от B_4 Преглед на мнение
                      Някой има ли видео с невероятия скок на безстрашния Явор и още по-безстрашния му навигатор? Със сигурност в Приморско вече са го гледали.
                      Че навигатора е бестрашен, то е ясно, след като е седнал на дясната седалка. Абе ти нямаше ли нещо общо с този екипаж.
                      Вече ще се изисква освен застраховка и завещание.

                      Имай в предвид че за рисково и хазартно каране, се налагат наказания.
                      Това си е проблем:
                      1.на организатора;
                      2. на наблюдателя;
                      3. на главния съдия.
                      Според мен, (от това което видях) маневрата е извършена в пълно съзнание, без да се взема предвид, какво ще стане.
                      Някой каза: "Бе тоя ще изтрепе публиката"
                      Тази година шампионата се развива повече от успешно и най-последното от което имаме нужда е, инцидент.
                      Ха сетете се за рали България 2009.

                      п.п.
                      в Сливен се прввят курсове по дефанзивно управление на мпс
                      ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                      Коментар


                      • Първоначално публикуван от Kaskadiora Преглед на мнение
                        Явор VROMOS VS. Кравешкото блато + демонстрация на стила каране: "Всичката ГАЗ, пък кот стане."
                        Май само ти не си разбрал че, нямахме предено предаване и никакви спирачки. От среща с клон в гората не виждах почти нищо с лявото око . А относно карането на затвореното трасе слушах навигатора какво ми казва а именно ГАСССС .
                        Малко търпение и ще кача видео от борд камерата на колата

                        Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                        Че навигатора е бестрашен, то е ясно, след като е седнал на дясната седалка. Абе ти нямаше ли нещо общо с този екипаж.
                        Вече ще се изисква освен застраховка и завещание.

                        Имай в предвид че за рисково и хазартно каране, се налагат наказания.
                        Това си е проблем:
                        1.на организатора;
                        2. на наблюдателя;
                        3. на главния съдия.
                        Според мен, (от това което видях) маневрата е извършена в пълно съзнание, без да се взема предвид, какво ще стане.
                        Някой каза: "Бе тоя ще изтрепе публиката"
                        Тази година шампионата се развива повече от успешно и най-последното от което имаме нужда е, инцидент.
                        Ха сетете се за рали България 2009.

                        п.п.
                        в Сливен се прввят курсове по дефанзивно управление на мпс
                        А според мен въобще не ти влиза в работата да правиш разбор на карането ми! Ако много настояваш да разбереш какво стана в действителност имаш ми телефона. А щом съм голяма отговорност за
                        "организатора" не се притеснявай до година ще те освободим от нея на твоето състезание.
                        Последно редактирано от cveti; 28-07-09, 07:02.

                        Коментар


                        • До: Въпроси за ВАРНА ТРОФИ 2009

                          Много излишни неща се казаха в тази тема не на място, а самата тема да не забравяме е за Варна трофи 2009. И в тази връзка, аз ще изкажа възхищението си от достойното представяне на момчетата от оффроуд клуб Добрич Галиано 4х4, които въпреки дебюта си не само,че успяха да завършат и трите етапа на състезанието, но и да заемат заслужено 5-то/пето/ място в своя клас.Това е и екипажа който със сърцато каране и безрезервна подкрепа на свои колеги заслужено спечели наградата за феърплей. А ето ги и тях самите:
                          Прикачени файлове

                          Коментар


                          • До: Въпроси за ВАРНА ТРОФИ 2009

                            Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com
                            А според мен въобще не ти влиза в работата да правиш разбор на карането ми! Ако много настояваш да разбереш какво стана в действителност имаш ми телефона. А щом съм голяма отговорност за
                            "организатора" не се притеснявай до година ще те освободим от нея на твоето състезание.
                            Много смислено е това, че и ми цитираш поста. Нормално е да се засегнеш на "каране" .Забележи, че не те анализирам!
                            Чети внимателно това което цитираш.
                            Санкцията е отговорност на т.1...2...3 и т.н
                            Ти не си на никой отговорност.
                            Не изисквай другите да отговагят заради теб, ясно?
                            Колкото до догодина, то Вие сте велики офроудери и няма как шампионата да не се съобразява с вас, нали?
                            НЕКА САМО ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ И ГОСПОД ДА ВИ ПАЗИ И ВАС И ОКОЛНИТЕ.

                            Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com
                            ... на твоето състезание.
                            Всъщност аз съм само една малка съставна част от ТОВА.
                            За Варна трофи 2006 да си чувал?
                            Последно редактирано от ПЛАМЕН ТЕНЕВ; 27-07-09, 22:44.
                            ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                            Коментар


                            • До: Въпроси за ВАРНА ТРОФИ 2009

                              Колеги поздравление за състезанието много беше яко не сажалявам че доидох от Видин до Куманово за оффролда.
                              Прикачени файлове

                              Коментар


                              • До: Въпроси за ВАРНА ТРОФИ 2009

                                Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                                Много смислено е това, че и ми цитираш поста. Нормално е да се засегнеш на "каране" .Забележи, че не те анализирам!
                                Чети внимателно това което цитираш.
                                Санкцията е отговорност на т.1...2...3 и т.н
                                Ти не си на никой отговорност.
                                Не изисквай другите да отговагят заради теб, ясно?
                                Колкото до догодина, то Вие сте велики офроудери и няма как шампионата да не се съобразява с вас, нали?
                                НЕКА САМО ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ И ГОСПОД ДА ВИ ПАЗИ И ВАС И ОКОЛНИТЕ.



                                Всъщност аз съм само една малка съставна част от ТОВА.
                                За Варна трофи 2006 да си чувал?
                                Ясно ясно, доста неща лъсват. Няма да оспамвам темата заради твоите амбиции.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X