Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпроси за ВАРНА ТРОФИ 2009

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Въпроси за ВАРНА ТРОФИ 2009

    Първоначално публикуван от B_4 Преглед на мнение
    Някой има ли видео с невероятия скок на безстрашния Явор и още по-безстрашния му навигатор? Със сигурност в Приморско вече са го гледали.

    За този Явор ли става въпрос ??




    с тази кола...??







    Коментар


    • До: Въпроси за ВАРНА ТРОФИ 2009

      Първоначално публикуван от damian_drinkov Преглед на мнение
      Още не сме го гледали този клип.Не знам Стоян дали може да ги качва тук.Ако не ще ви го дадем на флаш.
      МОЛЯ нека който има сники да пуска че ние знаем как е протекло състезанието само през предното стъкло.С голям интерес чакам снимки и клипове на колегите а и наши за да си видим грешките
      Качете го и тук този клип.

      Коментар


      • До: Въпроси за ВАРНА ТРОФИ 2009

        Ето и малко клипчета:

        Клипове от канал: Варна Трофи 2009 - кл. Експерт

        Клипове от канал: Варна Трофи 2009 - кл. Адвенчър

        Приятно гледане ...

        Коментар


        • До: Въпроси за ВАРНА ТРОФИ 2009

          както вече всички са наясно....Явор е диагноза
          ПРАВЕТЕ СИ КЕФА БЕ ХОРА!!!!!!!!!

          Коментар


          • Снимки от 3-тия ден

            Ето малко снимки и от мен. Третия ден беше супер за снимане след дъжда ...
            Прикачени файлове

            Коментар


            • До: Въпроси за ВАРНА ТРОФИ 2009

              Първоначално публикуван от Градев Преглед на мнение
              Резултати от последния състезателен ден:

              клас Адвенчър:


              клас Експерт:
              Може ли да пуснете класиране клас Експерт 3 ден.

              Коментар


              • До: Въпроси за ВАРНА ТРОФИ 2009

                Първоначално публикуван от IvanMarinov Преглед на мнение
                Може ли да пуснете класиране клас Експерт 3 ден.
                Коригирах го в пост 95
                [SIGPIC][/SIGPIC]

                [url]www.4x4varna.com[/url]

                Коментар


                • До: Въпроси за ВАРНА ТРОФИ 2009

                  Поздравления за първото място на Йосиф и Пламен - традиционно стабилно каране, бързо и точно.
                  Траян с новия навигатор - Ицо Ламбрев им трябваше време за да се сработят, но постепенно в хода на състезанието ставаха все по-бързи.
                  Йосиф и Ясен -отдавна трябваше да са при експерта. Нека адвенчърите взимат пример от тях и да идват да ни притесняват.
                  Явор и Борко - диагнозата е поставена, пациентите са диспансеризирани. Малшанс ги раздели от стълбичката.
                  Виктор и Боби - все още свикват един с друг и с навигацията. Износеният съединител не им позволи да карат по-бързо.
                  Веско и Боби - каране в типично техен стил.
                  Ваньо и Ники - отбор "Черешка"(свърши им нафтата). На затворения кръг караха сърцато.
                  Алекс и Алекс - Получиха нелепа повреда още в началото на втория ден, която ги извади от борбата в състезанието. Чест им прави, че отремонтираха колата и третия ден излезнаха да карат заради публиката, която се беше събрала.
                  Сашо и Любо - явно Вранглера има лоши духове под капака. Не можаха да звършат третия ден. Много сърцато каране.

                  За състезанието и организаторите:
                  Карам второ състезание този сезон, слушам отзивите за първите две и съм очарован от организацията и отношенията между състезателите. Нивото е много високо. Във Варна имаше четири траялни зони за публиката, на всички пресичания или опиране до асфалт имаше контроли или маршали. Трасето беше насечено, с много камъни и тесни пътчета с колвози. Ако беше мокро щеше да се превърне в хард трофи.

                  За мен проблемите започнаха още след старта на първия ден. Новия лагер на съединителя замина. Карах 350 км. без съединител и само 15 км. не ми достигнаха да финиширам. Направих грешка и включих на задна преди да загася мотора. Какво се случи в скоросната кутия още не знам, но останах на задна и се наложи да карам назад до финала.
                  Колата не само издържа и това състезание, но и няма дори разбито тампонче. Поуката за мен е, че всеки компромис който направя с части менте ми излиза супер скъпо.
                  IvoVarbanov.bg

                  Коментар


                  • До: Въпроси за ВАРНА ТРОФИ 2009

                    Има около 4 часа запис от он-борд камера, на който може да проследите състезанието от малко по-различна гледна точка.
                    До довечера, ще гледам да успея да го компресирам и да го кача.
                    Ако някой има идея с коя програма да го направя, моля да сподели, че обработката на видео файлове не е силната ми страна.

                    Коментар


                    • До: Въпроси за ВАРНА ТРОФИ 2009

                      Първоначално публикуван от Върбанелка Преглед на мнение
                      Има около 4 часа запис от он-борд камера, на който може да проследите състезанието от малко по-различна гледна точка.
                      До довечера, ще гледам да успея да го компресирам и да го кача.
                      Ако някой има идея с коя програма да го направя, моля да сподели, че обработката на видео файлове не е силната ми страна.

                      на този сайт http://media-convert.com/
                      можеш да обработваш видео онлайн от какъвто искаш на каквъто искаш формат. Само мисля, че има ограничение на файловете до 200 мб.

                      Успех
                      sigpic

                      Коментар


                      • До: Въпроси за ВАРНА ТРОФИ 2009

                        Първоначално публикуван от Върбанелка Преглед на мнение
                        Има около 4 часа запис от он-борд камера, на който може да проследите състезанието от малко по-различна гледна точка.
                        До довечера, ще гледам да успея да го компресирам и да го кача.
                        Ако някой има идея с коя програма да го направя, моля да сподели, че обработката на видео файлове не е силната ми страна.
                        Единият вариант е с Windows movie maker - ръководство

                        Дргугите варианти са с външни програми, с различна сложност - тук са изброени

                        Коментар


                        • До: Въпроси за ВАРНА ТРОФИ 2009

                          Благодаря за линка, ама на мен проблема не ми е в конвертирането, а в размера.
                          Имам 7 файла по 2.53ГБ всеки и искам да ги намаля до размер приемлив за сваляне от потребителите, като едновременно максимално запазя качеството - тоест с някакъв нормален битрейт на видеото, така че да не накъсва и маже картината при бързо движение в кадъра.
                          Формата на видеото е avi.
                          Пробвах с мувимейкър-а, че него така или иначе го има във виндолса, но е голяма мъка с него.

                          ПП: всъщност се сетих, че вероятно бих могла да ползвам VirtuaDub, които също имам инсталиран, но тук възниква въпроса дали да ги компресирам в xvid и дали няма да станат пак доста голями, или да пробвам да ги оставя в avi - тоест, има ли значение в какъв формат ще ги компресирам?
                          Последно редактирано от Върбанелка; 27-07-09, 11:27.

                          Коментар


                          • До: Въпроси за ВАРНА ТРОФИ 2009

                            Първоначално публикуван от Върбанелка Преглед на мнение
                            Благодаря за линка, ама на мен проблема не ми е в конвертирането, а в размера.
                            Имам 7 файла по 2.53ГБ всеки и искам да ги намаля до размер приемлив за сваляне от потребителите, като едновременно максимално запазя качеството - тоест с някакъв нормален битрейт на видеото, така че да не накъсва и маже картината при бързо движение в кадъра.
                            Формата на видеото е avi.
                            Пробвах с мувимейкър-а, че него така или иначе го има във виндолса, но е голяма мъка с него.

                            ПП: всъщност се сетих, че вероятно бих могла да ползвам VirtuaDub, които също имам инсталиран, но тук възниква въпроса дали да ги компресирам в xvid и дали няма да станат пак доста голями, или да пробвам да ги оставя в avi - тоест, има ли значение в какъв формат ще ги компресирам?
                            свали си Any Video Convertor. Той има стотици опции за преобразуване

                            Коментар


                            • До: Въпроси за ВАРНА ТРОФИ 2009

                              Малко офтопик...
                              Какво се случва ако Зори откаже на Недялко участие във ВАРНА ТРОФИ 2009
                              Причината беше, не навременото явяване на екипажа за административен
                              и технически преглед,
                              което в цял свят си е основна причина да не бъдат допуснати до старт за съзтезанието.
                              ... това доведе до тестване на новия автомобил върху настоящото трасе.

                              1-во Успя да вземе първенството на Иво Върбанов за най -атрактивно и н-пъти търкаляне. Извинявай Иво, ама те,
                              от теб се учат и виж как само напредват...

                              2-ро . Със сигурност, Недялко, успя да си присвои приза "Каскадьор"

                              3-то . Една добра инвестиция в една добра клетка . ( без реклама )

                              4-то . Доказано добри амортисьори ARB. ( без реклама )

                              5-то. Майсторите на колата няма да си вземат отпуска.

                              6-то . За първи път правя тематичен календар ( брой търакляния = брой месеци в годината.)

                              7-мо . Официално обявяваме Недялко за тест пилот на трасето за 4Х4 Шумен 2009.

                              Приятно гледане...
                              Последно редактирано от Goblin; 27-07-09, 19:47. Причина: правопис

                              Коментар


                              • До: Въпроси за ВАРНА ТРОФИ 2009

                                Ето някой друга снимка и от мен,останалите снимки по късно.












                                Последно редактирано от cveti; 27-07-09, 19:56.
                                http://lh6.ggpht.com/_nwJHDgN9VrQ/Si...128/suzuki.jpg

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X