Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпроси за ВАРНА ТРОФИ 2009

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: Въпроси за ВАРНА ТРОФИ 2009

    Ето няколко клипа от днес - до с.Орешак:

    http://www.vbox7.com/play:bf2bde07

    http://www.vbox7.com/play:b9fa8fb5

    http://www.vbox7.com/play:9d6a9458

    http://www.vbox7.com/play:970111c8

    http://www.vbox7.com/play:adfd8642


    P.S.Ако някой ми каже къде мога да кача клипове с размер по-големи от 100 МБ, ще кача и още - те са най-итересните . Че във vbox7 не може.
    Последно редактирано от nitro; 25-07-09, 16:58.

    Коментар


    • #77
      До: Въпроси за ВАРНА ТРОФИ 2009

      това състезание трофи ли е?

      Коментар


      • #78
        До: Въпроси за ВАРНА ТРОФИ 2009

        Снимки от Орешак, ще сложим по-късно и от Дебрене, Стожер, Опанец, Батова, финал.....

        Някои наблюдения да отбележа само.... Докато екстрема в Орешак бе наистина интересен за наблюдение, на другите места имаше предимно слънце, прахоляк и от време на време, през 10 минути - по някой джип.... Ако случайно минаваха по два - то втория нямаше никакъв шанс да бъде видян от прахоляка на първия....
        От фотографска гледна точка - най-най-неблагоприятното време за снимки, за наблюдение, за каквото се сетите освен за ядене е интервалът 11.00 - 15.00 часа през летните месеци..... Остро слънце, висока температура на въздуха, най-бледи цветове...
        За сметка на това преминаването на реката край Батова примерно, бе така скрито от храсти, че зяпачите могат да гледат само ако се возят на предния капак на някой състезател.... За снимки си бе почти невъзможно.... На тези които ще махнат с ръка и ще кажат - дреме ми на лебедката - верно е, адреналинът с фотографии и зрители или без тях е почти същия... Но като си отидат емоциите и адреналина, остават впечатленията у зрителите и най-вече снимките....
        Моите 50 стотинки.... В този ред на мисли, за да не звучи като празно мърморене - вече имам определени идеи, избистрили се от опита с вече доста състезания и ако Пламен (Тенев) пак организира състезание през 2010 и е навит, ще пробваме да ги осъществим....
        Последно редактирано от Георги Иванов (gorbi); 25-07-09, 21:18.

        Коментар


        • #79
          До: Въпроси за ВАРНА ТРОФИ 2009

          http://www.vbox7.com/play:adfd8642 - И това се води Хомо сапиенс ! Това същество, ако го помолиш да излезе пред мизерния блок в който вегетира, да почисти боклуците които самото то е изхвърлило от балкона си, никога, ама абсолютно никога няма да го направи! Но ако трябва да се направи кал на някого, то винаги е първо! Как не го домързя в тая жега. Не е важно на него да му е добре, а на другите да е зле! Извинявам се за спама, ама не се сдържах, направо побеснях !

          Коментар


          • #80
            До: Въпроси за ВАРНА ТРОФИ 2009

            Първоначално публикуван от Дянков Преглед на мнение
            http://www.vbox7.com/play:adfd8642 - И това се води Хомо сапиенс ! Това същество, ако го помолиш да излезе пред мизерния блок в който вегетира, да почисти боклуците които самото то е изхвърлило от балкона си, никога, ама абсолютно никога няма да го направи! Но ако трябва да се направи кал на някого, то винаги е първо! Как не го домързя в тая жега. Не е важно на него да му е добре, а на другите да е зле! Извинявам се за спама, ама не се сдържах, направо побеснях !
            Не мисля ,че това същество е направило нещо нередно,аз бях съдия на тази контрола.А това същество е един от най-неоморните оффроудаджии в БЪЛГАРИЯ,бил съм с него по състезания и смея да твърдя,че е така.Не знам с какво те е подразнил,но явно оффроуда не е твойта страст.
            CAN-AM RENEGADE 800XR 0898580436 VW PASAT 2.0TDI,DSG,170+ЛЕКО ПИПНАТ[SIGPIC][/SIGPIC]

            Коментар


            • #81
              До: Въпроси за ВАРНА ТРОФИ 2009

              А.... много се смях. На това му се вика, да направиш КАЛ на някого, в случая на всички състезатели.

              http://www.vbox7.com/play:adfd8642
              Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
              http://www.cardomain.com/ride/2562837

              Коментар


              • #82
                До: Въпроси за ВАРНА ТРОФИ 2009

                Първоначално публикуван от kibik Преглед на мнение
                това състезание трофи ли е?
                На какво ти прилича,на рали реид
                CAN-AM RENEGADE 800XR 0898580436 VW PASAT 2.0TDI,DSG,170+ЛЕКО ПИПНАТ[SIGPIC][/SIGPIC]

                Коментар


                • #83
                  До: Въпроси за ВАРНА ТРОФИ 2009

                  Първоначално публикуван от Дянков Преглед на мнение
                  http://www.vbox7.com/play:adfd8642 - И това се води Хомо сапиенс ! Това същество, ....!
                  Дянков, НЕ си прав.
                  Това същество се казва "Чопъра" и е готин пич. Това че тази година не е зад кормлото, не го спира да се навре в калта, за да направи малко по-интересно състезанието. Поради високите температури ТРОФИто се превърна в RALLY.
                  Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
                  http://www.cardomain.com/ride/2562837

                  Коментар


                  • #84
                    До: Въпроси за ВАРНА ТРОФИ 2009

                    И аз бях там, но да ви кажа всичко изсъхваше на втората минута...

                    george е прав...
                    Лично мое мнение... много атрактивно е всичко, което се прави, но не е поднесено на хората така, че да бъде смилаемо...например днес на Орешак беше забавно за зрителите да наблюдават преминаването през водата и последващото стръмно изкачаване...

                    Не зная защо не се дават маршрути...предполагам за безопасност... но за медиите, които ще присъстват всичко става една голяма загадка, кой от къде и кога ще мине... Ако ще има камери, фотографи - снимки... предоставете условия...най-малкото като екипа ни тръгне да снима не да прави на ум схеми кой, кога, къде...а да знае и да си направи план. Така може би ще има и повече зрители и възвръщаемост на спонсорски средства.
                    Затворените етапи са добър пример... и хората идват там.. просто малко идеи от страничен поглед без да ви ангажирам с нещо... например акредитация на официални медии и полагаща се информация към пакета мисля, че е съвсем нормално. Успех!

                    Коментар


                    • #85
                      До: Въпроси за ВАРНА ТРОФИ 2009

                      Първоначално публикуван от jorkata_bg68 Преглед на мнение
                      Не мисля ,че това същество е направило нещо нередно,аз бях съдия на тази контрола.А това същество е един от най-неоморните оффроудаджии в БЪЛГАРИЯ,бил съм с него по състезания и смея да твърдя,че е така.Не знам с какво те е подразнил,но явно оффроуда не е твойта страст.
                      Толкова по-зле! Не мога да го кажа толкова добре, колкото колегата Чавдар(V93), затова ще си позволя да го цитирам: "Няма нормален човек, на когото да не харесва подкрепата от страна на истинските почитатели на нашия спорт. Естествено, че е приятно при подхождането към някакво препятствие да чуеш окуражителните викове от публиката.

                      За съжаление, поне по мои наблюдения, една много солидна част от публиката е далеч от понятието "истински фенове". Тази част не отива на състезанието за да наблюдава майсторски изпълнения и технично каране, а се кефи тогава, когато на някой (чети състезателите) му е гадно. Едва ли ще намериш участник в състезание, на който да му е приятно от изказвания като "Добре, че Х се обърна, та да видим нещо", "Най-после да стане нещо интересно" (при вида на закъсал джип) или да чуе злорад смях при всяко най-малко запъване на състезател по трасето.
                      Тази част от публиката гледа на състезателите като на някакви гладиатори, които са едва ли не длъжни да й осигурят (и то безплатно) гъделичкащи нервите гледки - закъсали, обърнати и потрошени джипове, омазани до ушите с кал и плетящи крака от умора навигатори и т.н.
                      Нали не очаквате да се радваме на такава публика? Все пак, всички ние жертваме време, средства и усилия най-вече за собствено удоволствие ...

                      И ако споменатата особеност на публиката можем да я пренебрегнем, то не може да се каже същото за случаите, в които хора от публиката се напъват да се превърнат в активни участници в надпреварата.
                      Примерно, на последното състезание имаше по няколко екипажа групирани с времена в рамките на една-две минути. А дори и да не се бори за място в призовата тройка, почти всеки от нас си е имал своята битка - било да навакса изоставането от предния в класирането, било да не допусне този след него да стопи разделящите ни минутки, било просто да финишира успешно.
                      Мисля, че не е трудно да се досети човек какво се случва, когато в условията на такава оспорвана надпревара хора от публиката започнат да пречат на състезателите - било неволно, а още повече пък, когато това става умишлено.

                      Тогава всякакво уважение изчезва и на негово място идват други чувства. Така че, дайте да се уважаваме взаимно и да не си пречим, за да няма пострадали ... "
                      Каскадьора: "Това същество се казва "Чопъра" и е готин пич...". Верно - много е готин!

                      Аз мисля да спрем вече. Темата е за ВАРНА ТРОФИ 2009, не за прасетата и калта.

                      Коментар


                      • #86
                        До: Въпроси за ВАРНА ТРОФИ 2009

                        И втория ден завърши. Окончателните резултати за клас Експерт:



                        Резултатите и на клас Адвенчър:



                        Генерално класиране от двата дни:





                        Интригата и в двата класа продължава.

                        При Експертите Траян Траянов и Йосиф Йосифов са само на 4 секунди разлика, а и второто място на Явор Атанасов не е сигурно.

                        При Адвенчърите разликите във времената са малко по-големи. Дамян Узунов и Румен Лилков са с три минути разлика, а Таньо Танев им диша във врата с 20 секунди. Дамян Дринков също има реален шанс да попадне в тройката. Временния водач Петър Минчев си е осигурил комфортна преднина от 40 минути.

                        В утрешния състезателен ден ще се направят 8 обиколки за клас Експерт и 5 за клас Адвенчър с дължина 6 км описани по пътна книга и трасе ограничено с ленти. Борбата ще е ожесточена за всяка секунда.
                        [SIGPIC][/SIGPIC]

                        [url]www.4x4varna.com[/url]

                        Коментар


                        • #87
                          До: Въпроси за ВАРНА ТРОФИ 2009

                          Първоначално публикуван от krp Преглед на мнение
                          И аз бях там, но да ви кажа всичко изсъхваше на втората минута...

                          george е прав...
                          Лично мое мнение... много атрактивно е всичко, което се прави, но не е поднесено на хората така, че да бъде смилаемо...например днес на Орешак беше забавно за зрителите да наблюдават преминаването през водата и последващото стръмно изкачаване...

                          Не зная защо не се дават маршрути...предполагам за безопасност... но за медиите, които ще присъстват всичко става една голяма загадка, кой от къде и кога ще мине... Ако ще има камери, фотографи - снимки... предоставете условия...най-малкото като екипа ни тръгне да снима не да прави на ум схеми кой, кога, къде...а да знае и да си направи план. Така може би ще има и повече зрители и възвръщаемост на спонсорски средства.
                          Затворените етапи са добър пример... и хората идват там.. просто малко идеи от страничен поглед без да ви ангажирам с нещо... например акредитация на официални медии и полагаща се информация към пакета мисля, че е съвсем нормално. Успех!
                          А накоя от медиите направи ли си труда да отговори на изпратеното писмо с програмата на състезанието и определените места за зрители? Някоя от тези медии свърза ли се с някой от организаторите на посочените телефони?

                          Как може да се направи това, което искаш, като никой от организационния екип не знае, че ще идва медията Х?
                          [SIGPIC][/SIGPIC]

                          [url]www.4x4varna.com[/url]

                          Коментар


                          • #88
                            До: Въпроси за ВАРНА ТРОФИ 2009

                            Първоначално публикуван от Градев Преглед на мнение
                            А накоя от медиите направи ли си труда да отговори на изпратеното писмо с програмата на състезанието и определените места за зрители? Някоя от тези медии свърза ли се с някой от организаторите на посочените телефони?

                            Как може да се направи това, което искаш, като никой от организационния екип не знае, че ще идва медията Х?
                            ++++
                            Обикновено заинтересованите медии координират и планират работата си предварително и заедно с организатора. Инече е несериозно
                            Живей за всеки дъх!

                            Коментар


                            • #89
                              До: Въпроси за ВАРНА ТРОФИ 2009

                              Първоначално публикуван от roumen5 Преглед на мнение
                              ++++
                              Обикновено заинтересованите медии координират и планират работата си предварително и заедно с организатора. Инече е несериозно
                              Бюджетното взаимоотношение с медиите е :отношението на матерал за деня/(делено на)фактора(броя на ангажираните по мероприятието)+(плюс) броя на атракциите възникнали въпреки( или заради) организатора.
                              ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                              Коментар


                              • #90
                                До: Въпроси за ВАРНА ТРОФИ 2009

                                Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                                Бюджетното взаимоотношение с медиите е :отношението на матерал за деня/(делено на)фактора(броя на ангажираните по мероприятието)+(плюс) броя на атракциите възникнали въпреки( или заради) организатора.
                                Не се разбира за кои медии става въпрос и дали има знак равно във формулата, а и какъв е материала ...
                                Живей за всеки дъх!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X