Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпроси за ВАРНА ТРОФИ 2009

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Въпроси за ВАРНА ТРОФИ 2009

    Първоначално публикуван от Ивайло Върбанов Преглед на мнение
    ...Форумът е точно за това, за коментари и снимки. Но те липсват
    Снимки нямам, защото бях много зает с пътната книга (все пак за пръв път видях такова нещо малко преди старта), но ще направя един коментар.
    Много приятно състезание. Организацията беше много добра и аз както съм новобранец, без проблеми се ориентирах във всяка една ситуация. Във всеки един момент срещах разбиране и помощ от всички, които са свързани с организацията, за което много им БЛАГОДАРЯ. Видях и разликата между състезанията в които съм участвал до сега и състезание от Националния шампионат.
    Трасето беше сухо и бързо (което много ми хареса), но нашата машина не беше подходяща. В неделя заваля, но ние вече бяхме извън играта... Малшанс.
    За "ВАРНА ТРОФИ 2010" ще сме по-подготвени, аз отново ще седя от ляво, но този път ще имам волан в ръцете си.
    Поздрави на всички и до нови срещи.
    Mit einer positiven Einstellung faellt jede Aufgabe im Leben leichter.

    Коментар


    • До: Въпроси за ВАРНА ТРОФИ 2009

      Поздравления за Йоско и Въшката, бяха перфектни по отношение на състезателно темпо съобразено с релефа, навигация и ПЕЧЕЛИВША ТАКТИКА - така се печели във Варна.
      По-лесно е да се поучат някой начинаещи състезатели от тях, от колкото да се правят на велики драйвъри, защото топлата вода е открита, просто трябва да се научат, че кранчето с червена точка е за нея, защото м/у безстрашно, агресивно и БЕЗОТГОВОРНО каране има много голяма разлика .
      Както е написал един от организаторите на състезания в профила си: Един грам опит е повече от 100 кила приказки.
      "Проблем имаме само когато нямаме решение" !
      „Дори и да са те изяли, пак имаш два изхода.“

      Коментар


      • Май е задължително след всяко мероприятие, някой да се "изтропа" отгоре! ПиснА ми от караници и простотии.
        Как може да критикувате Явор, като през цялото време публиката креще от кеф след всяко преминаване? Явор не го познавам, но му правя ЕВАЛА, че кара по този начин. Има възможнност да си кара, както си пожелае! Сърцато, диво, с пълната гассс.... Както му е кеф! Къде по-точно застраши публиката??? (всичко това в големи скоби)

        С огромен кеф разбрах, че Варна Трофи 2009 ще съвпадне с плануваното море. Почвам със снимките. Цената ще се определя на търг, който ще се проведе на "Пазара на мравките".

        Първия ден хванахме края... но пък пушилка имаше яко. Атмосфера, като на Трофи.








        Само не разбрах, каква беше тая простотия да се вади закъсалия в блатото джип, като имаше състезателни коли на трасето?





        3-ти ден.

        Трасето беше добре кално...




        И първият стартирал в клас Експерт.



        Шоуто започваше!















        Първоначално публикуван от Ивайло Върбанов Преглед на мнение
        Инцидента между Алекс и Архонтиев не успях да видя и не мога да го коментирам.
        Инцидента беше 3-тия ден, на последния завой, преди финалната правата. После Алекс просто ги пусна.

        Ето и малко клипчета-

        http://vbox7.com/play:5082f631

        http://vbox7.com/play:4ab3acf7

        http://vbox7.com/play:20b30882
        Последно редактирано от cveti; 29-07-09, 18:13.

        Коментар


        • До: Въпроси за ВАРНА ТРОФИ 2009

          Аз искам много да благодаря на хората които се занимват да снимат и да качват по някоя снимка във форумите, та поне да можем да се видим и от вьн. СПЕЦ благодарности към Горби и неговите колеги от нашето скромно екипажче
          ПРАВЕТЕ СИ КЕФА БЕ ХОРА!!!!!!!!!

          Коментар


          • До: Въпроси за ВАРНА ТРОФИ 2009

            Абе не разбрахте ли че караме за кеф, как и колко газ ще давам си зависи само от мен. Амбиции да ставаме шампиони нямаме, по тези състезания се разтоварваме от работата и ежедневните ядове. На който не му харесваме просто да не ни гледа, съответно и коментира.

            И накрая искам да благодаря на организаторите за хубавото прекарване по време на Варна трофи 09.

            Коментар


            • До: Въпроси за ВАРНА ТРОФИ 2009

              Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
              Абе не разбрахте ли че караме за кеф, как и колко газ ще давам си зависи само от мен. Амбиции да ставаме шампиони нямаме, по тези състезания се разтоварваме от работата и ежедневните ядове. На който не му харесваме просто да не ни гледа, съответно и коментира.

              И накрая искам да благодаря на организаторите за хубавото прекарване по време на Варна трофи 09.
              Точно!!!

              Коментар


              • До: Въпроси за ВАРНА ТРОФИ 2009

                Момчета, хайде успокойте топката!

                Първоначално публикуван от plrussev Преглед на мнение
                ... м/у безстрашно, агресивно и БЕЗОТГОВОРНО каране има много голяма разлика ...
                Пламене, не преувеличавате ли малко? Поне от това, което се вижда от видео и фотоматериали, не ми се вижда да са застрашили някой, освен евентуално себе си. Пък последното вече си е право и личен избор. Всеки кара според това как му идва отвътре, според това какво може той, колата му и банковата му сметка ...


                Присъединяваме се към казаното от един екипаж, който много уважаваме:

                Първоначално публикуван от vashkata Преглед на мнение
                ... ако се спрат дразгите помежду ни и по отношение на съдийството и се спазва точно правилника оффроада ще бъде един страхотен купон. ...
                Ние не сме неутрални!

                Коментар


                • До: Въпроси за ВАРНА ТРОФИ 2009

                  Благодарение на Сабин Цонев, който ми предложи помощта си за обработка на видеото, филмчето от он-борд камерата вече е факт.

                  Сабин, не само компресира цялото видео от състезанието, а и имаше блестящата идея да върже трака от гпс-а на Иво към него, благодарение на което по време на филма на екрана върви и скоростта на движение.

                  Филма е монтаж от определени моменти - целия запис от камерата е прекалено дълъг.
                  По-долу е линка към доста компресиран вариант, за да е удобен за сваляне или гледане онлайн.

                  https://htftp.offroad-bulgaria.com/k...oard-short.wmv

                  Коментар


                  • До: Въпроси за ВАРНА ТРОФИ 2009

                    Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                    Момчета, хайде успокойте топката!
                    Пламене, не преувеличавате ли малко? Поне от това, което се вижда от видео и фотоматериали, не ми се вижда да са застрашили някой, освен евентуално себе си.
                    Чаво, аз казвам това, което видях на живо, а ти знаеш, че има огромна разлика.Не познавам Явор и не ме касае изобщо стилът му на каране, но когато нямаш уменията да държиш колата в трасето и излезеш много в страни извън лентите( разбирай местата за публика), а след това те спре от търкаляне един изкуствен насип, просто върни малко газта.
                    Максимата, че като видим публика и фоторепортери сме готови да се "самоубием", сме я казвали винаги на шега.Нека някой състезатели не я приемат буквално.
                    "Проблем имаме само когато нямаме решение" !
                    „Дори и да са те изяли, пак имаш два изхода.“

                    Коментар


                    • До: Въпроси за ВАРНА ТРОФИ 2009

                      Ето малко общо видео за тези които не са били на 3-тия ден http://vbox7.com/play:85dccd39
                      http://vbox7.com/play:37b3fc77
                      http://vbox7.com/play:de93af78
                      с наи-добри чуства към всички.
                      Mitsubishi Delica 4x4 / Renault Clio III

                      Коментар


                      • До: Въпроси за ВАРНА ТРОФИ 2009

                        Първоначално публикуван от plrussev Преглед на мнение
                        Чаво, аз казвам това, което видях на живо, а ти знаеш, че има огромна разлика.Не познавам Явор и не ме касае изобщо стилът му на каране, но когато нямаш уменията да държиш колата в трасето и излезеш много в страни извън лентите( разбирай местата за публика), а след това те спре от търкаляне един изкуствен насип, просто върни малко газта.
                        Максимата, че като видим публика и фоторепортери сме готови да се "самоубием", сме я казвали винаги на шега.Нека някой състезатели не я приемат буквално.
                        Като не ме познаваш и никой не ти иска мнението спри да пишеш глупости. Много станахте виртуалните разбирачи, карачи и специалисти. Ходенето по оффроуд състезания не е задължително, като не ви харесва бягайте на плажа. Приемам критика само от съдии и участници в състезанието, много е лесно отстрани да седнеш и да почнеш да лееш мозък, това го умеете най-добре.

                        С най-добри чувства към всички, но взехте да прекалявате, това е състезание с високо проходими 4Х4 автомобили. Има спортове като художествена гимнастика, шах, тенис на маса ходете гледайте тях. Макар че и там с вашия талант можете да из фантазирате някоя стресова ситуация

                        Коментар


                        • До: Въпроси за ВАРНА ТРОФИ 2009

                          Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
                          Май само ти не си разбрал че, нямахме предено предаване и никакви спирачки. От среща с клон в гората не виждах почти нищо с лявото око
                          Ами ти сам си го каза ,не мисля ,че това е каране за кеф,а за доказване на нещо!!!
                          RAV 4
                          F650GS

                          Коментар


                          • До: Въпроси за ВАРНА ТРОФИ 2009

                            Първоначално публикуван от freeflyer Преглед на мнение
                            ...не мисля ,че това е каране за кеф,а за доказване на нещо!!!
                            За мен лично е доказване на спортен дух. Което е най-големият кеф. За какво е спора между другото ?
                            Издъних се на Тюринг теста

                            Коментар


                            • До: Въпроси за ВАРНА ТРОФИ 2009

                              Много глупости се изписаха и все от станични наблюдатели /тесни специалисти/

                              Коментар


                              • До: Въпроси за ВАРНА ТРОФИ 2009

                                Аййй ,абе вас кой ви кара да ходите насила да гледате-кварталния или класната другарка.Като искате да ви е толкова безопасно ми стойте си в къщи и кеф ви телевизия,кеф ви интернет.Това си е рисков спорт както за състезателите,така и за публиката,като ви е страх от мечката не ходете в гората тогава.Състезателя трябва да си кара винаги на макс,особенно по затвореното трасе,а аз като зрител се съобразявам къде е по-малко опасно и от там гледам.А специално за пилотирането на Явор-само едно голямо браво или както казва дядо Вазов "Лудите,лудите-те да са живи"

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X