Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпроси за ВАРНА ТРОФИ 2009

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Трето място adventure: Дамян Дринков, Стоян Василев







    Второ място adventure: Таньо Танев, Ангел Иванов:





    Първо място adventure: Петър Минчев, Здравко Здравков:





    Шампанско:





    Трето място expert: Йосиф Йосифов, Ясен Липчев:





    Второ място - Траян Траянов, Христо Ламбрев:





    Победители expert: Йосиф Лагадов, Пламен Николов:





    Шампанско:







    Награда за най-атрактивен състезател - Явор Атанасов



    Награда за спортсменство (фейърплей) - Дамян Узунов - Ясен Денев; Офроуд клуб Добрич Галиано 4х4




    Обща снимка:



    http://4x4.photo-portal.bg/vrnatrofi2009/1059.jpg по-голям размер



    http://4x4.photo-portal.bg/vrnatrofi2009/1061.jpg голям размер
    Последно редактирано от cveti; 29-07-09, 18:11.

    Коментар


    • До: Въпроси за ВАРНА ТРОФИ 2009

      Всички снимки от състезанията, могат да се разглеждат на едно място в тази рубрика на нашия сайт. Умоляваме всички които използват снимки на ФотоПортал в електронни или печатни издания, да се съобразят със закона за авторското и сродните му права и да посочат като автор на снимките - агенция ФотоПортал. Ние от своя страна ще правим каквото можем, за да ви радваме с хубави снимки и да популяризираме този атрактивен спорт .... Всички права на снимки с автомобили на Вромос.ком са споделени между ФотоПортал и Вромос.ком.

      Коментар


      • До: Въпроси за ВАРНА ТРОФИ 2009

        Мислех нищо да не пи(я)ша , ама не се здържах.
        Нямам лоши чувстава към никой и към нищо,но като чета постовете ви и немога да разбере за какво се карате.Кой как кара,кой колко пие ,кой какъв организатор е и т.н.
        Хора разберета ,че заради такива приказки вече няма състезатели и състезания в българия.Неискам да обидя никой ,но кога станахте кюморджий ,кога ви почерня гъза.3 страници четем как е карал Явор.Както и да кара никога няма да стигне Долфи,Десо„Ивчо,Близнака,Йоцов,Янчо и т.н. има и много други хора които не споменавам защото не познавате.
        Имало проблем с пресата.Коя преса ,че аз не разбрах.БТВ,НОВА,КАНАЛ1 ли?Който иска да снима отива и пита каде и тва е.
        Не се мислете за SNN,BBC и т.н.
        Не се мислете за пилоти от WRC.
        Правете си кефа и не си ги мерете, имате още много хляб да ядете и много коли ,и нерви да счупите за да станете състезатели.Защо като сте толккова добри несъм видял още никой да дойде навън да кара с другите?Като сте толкова добри организатори каде са ви състезателите(истинските),като сте толкова важни журналисти каде са ви статиите и т.н.
        Както казва Фънки ,булагаристан .
        ВСИЧКИ са велики.
        Извинявам се ако някой се е обидил ,просто исках да кажа това което мисля, така както го правят всички в този форум.


        А, и между другото ,продавам ръждясала оградна мрежа и полу омряло куче.

        P:S извинявам се за правописа ама съм афектиран
        Последно редактирано от Dandi; 28-07-09, 23:31.
        WWW.FBRALLYRAID.COM

        Коментар


        • До: Въпроси за ВАРНА ТРОФИ 2009

          Поздравления за Венко и екипа му който направи това състезание. Малко случайно и в последният момент попаднах в него, но бях много приятно изненадан от семплата и спокойна обстановка през цялото време. Организаторите се бяха постарали много и за състезателите и за публиката да получат максимално удовлетворение.Трасето и пътната книга бяха в същият стил, динамични и точни.Малкото нещо с което беше прекалено е дължината на етапа вторият ден.Мисля, че етап по голям от 120км. не е необходим, не само в това състезание а във всички.
          Поздравления и за всички състезатели, които дадоха всичко от себеси.
          Моят поглед в тази надпревара беше под малко по различен ъгал.Мъчно ми стана, когато минавхме покрай повредените или закъсали машини на Иво, Алекс, Явор пък дори и съпрници. Съжалявам, че не успях да дам максимално от себеси за да се предсави и Тони по-добре.
          Още веднъж поздравления за всички взели участие в това мероприатие.

          Коментар


          • До: Въпроси за ВАРНА ТРОФИ 2009

            Първоначално публикуван от Dandi Преглед на мнение
            Мислех нищо да не пи(я)ша , ама не се здържах.
            Нямам лоши чувстава към никой и към нищо,но като чета постовете ви и немога да разбере за какво се карате.Кой как кара,кой колко пие ,кой какъв организатор е и т.н.
            Хора разберета ,че заради такива приказки вече няма състезатели и състезания в българия.Неискам да обидя никой ,но кога станахте кюморджий ,кога ви почерня гъза.3 страници четем как е карал Явор.Както и да кара никога няма да стигне Долфи,Десо„Ивчо,Близнака,Йоцов,Янчо и т.н. има и много други хора които не споменавам защото не познавате.
            Имало проблем с пресата.Коя преса ,че аз не разбрах.БТВ,НОВА,КАНАЛ1 ли?Който иска да снима отива и пита каде и тва е.
            Не се мислете за SNN,BBC и т.н.
            Не се мислете за пилоти от WRC.
            Правете си кефа и не си ги мерете, имате още много хляб да ядете и много коли ,и нерви да счупите за да станете състезатели.Защо като сте толккова добри несъм видял още никой да дойде навън да кара с другите?Като сте толкова добри организатори каде са ви състезателите(истинските),като сте толкова важни журналисти каде са ви статиите и т.н.


            Както казва Фънки ,булагаристан .
            ВСИЧКИ са велики.
            Извинявам се ако някой се е обидил ,просто исках да кажа това което мисля, така както го правят всички в този форум.


            А, и между другото ,продавам ръждясала оградна мрежа и полу омряло куче.

            P:S извинявам се за правописа ама съм афектиран
            Мда, интересно и съдържателно мнение! Лично аз като журналист си извадих поука...
            Все пак, мисля че тази година шампионатът прави голяма стъпка напред. И много се кефя на, като цяло, положителните отзиви за всяко едно от проведените до момента състезания... Браво на организаторите и честито на победителите!
            P.S. Ама Траян как е настъпил стълбицата за първото място (на снимката от награждаването)... Ха дано, пожелвам му успех!

            Коментар


            • До: Въпроси за ВАРНА ТРОФИ 2009

              Първоначално публикуван от Георги Иванов (gorbi)
              Трето място adventure: Дамян Дринков, Стоян Василев


              За колегите от Приморско на другото състезание,моля намерете по-ГОЛЯМА стълбичка...
              --------------------------------------------------------------
              Ал. Иванов
              +359888561561

              Коментар


              • До: Въпроси за ВАРНА ТРОФИ 2009

                Първоначално публикуван от alexmotors Преглед на мнение
                За колегите от Приморско на другото състезание,моля намерете по-ГОЛЯМА стълбичка...
                Ами то си има,само трябва да си я заслужат........
                Да не зависиш от "Органи" в България....

                Коментар


                • До: Въпроси за ВАРНА ТРОФИ 2009

                  Първоначално публикуван от siko
                  -снимка на съобщението
                  от лоалност към феновете на ОФРООДА
                  за съжаление на http://forum.offroad-bulgaria.com няма да виждате наши снимки .
                  Само за уточнение, тъй като г-н Панайотов учтиво премълчава по-голямата част от нашия диалог, ето и предхождащо го мое мнение, споделено с него
                  "Здравейте,
                  между мен и Вас конфликт няма и няма причина дори да се мисли за такова нещо. Има конфликт между Вас и Правилата на този Форум. Нямате право по никакъв начин да рекламирате тук, ако не сте се договорили с Администрацията.
                  Но като Модератор в този Форум мога са кажа само едно - Правилата са ясно и точно написани и важат за всички, в това число и за мен. Така че не виждам точно какво Ви е неясно. Публикувате с повод и без повод линк към Вашия сайт, в който дори няма обратен линк за нашия Форум, рекламирате търговската си дейност като фотограф и организатор на комерсиални прояви без да зачитате реда за това. Опредлено избора занапред е Ваш и той е много прост - спазвате Правилата и се регистрирате като Търговец или не публикувате линк към сайта си тук, а само чисти снимки и информация.
                  Поздрави"
                  Това беше само за пълнота, тъй като г-н Панайотов реши да оспами тази тема с проблеми, които има отдавна и мястото им не е тук. Моля да спрем разговорите по този въпрос и всяко последващо мнение по тая тематика да се трие от отговорния Модератор като спам. Няма смисъл да занимаваме колегите с бизнес проблемите на г-н Панайотов.
                  Последно редактирано от zzlatev; 29-07-09, 08:51.
                  LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                  www.ADV-Bulgaria.com

                  Коментар


                  • До: Въпроси за ВАРНА ТРОФИ 2009

                    Защо се хабиш
                    Издъних се на Тюринг теста

                    Коментар


                    • До: Въпроси за ВАРНА ТРОФИ 2009

                      Първоначално публикуван от FBravo Преглед на мнение
                      Ами то си има,само трябва да си я заслужат........
                      Или да сложат по-малък № обувки......
                      --------------------------------------------------------------
                      Ал. Иванов
                      +359888561561

                      Коментар


                      • До: Въпроси за ВАРНА ТРОФИ 2009

                        Първоначално публикуван от Христо
                        P.S. Ама Траян как е настъпил стълбицата за първото място (на снимката от награждаването)... Ха дано, пожелвам му успех!
                        Това е заявка...
                        Последно редактирано от Goblin; 29-07-09, 16:38.

                        Коментар


                        • До: Въпроси за ВАРНА ТРОФИ 2009

                          Няма никакви дрязги между състезатели или между състезатели и организатори. От години не е имало по приятно протичащи състезания. За проблемите с резултатите за които писа Алекс, ще бъдат разгледани и коригирани. За това има комисия към БФАС.

                          Явор и Борко си караха съвсем нормално и ситуацията която коментирате е ок за кално трасе. Агресивното каране е за адмирации. Инцидента между Алекс и Архонтиев не успях да видя и не мога да го коментирам.

                          Пак ще се повторя състезанието беше организирано перфектно. Контролите и маршалите по трасето изпълняваха стриктно задълженията си. Пътната книга беше много добра. Четирите траяла през втория ден бяха чудесна предпоставка да се събере публика. Което ме навежда на мисълта, че огромното количество хора събрани в портала са всъщност клавиатурни офроудъри. Истинските фенове бяха на трасето и гледаха състезанието, за което им благодаря.
                          IvoVarbanov.bg

                          Коментар


                          • До: Въпроси за ВАРНА ТРОФИ 2009

                            Първоначално публикуван от Ивайло Върбанов Преглед на мнение
                            ... Четирите траяла през втория ден бяха чудесна предпоставка да се събере публика. Което ме навежда на мисълта, че огромното количество хора събрани в портала са всъщност клавиатурни офроудъри. Истинските фенове бяха на трасето и гледаха състезанието, за което им благодаря.
                            Колега не сте прав, защото това състезание съвпада с "SiX Days Crazy Job 2009, 26 - 31 юли" и трябва да изберем едно от двете, а там където не сме присъствали получаваме инфо от форума.
                            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                            Коментар


                            • До: Въпроси за ВАРНА ТРОФИ 2009

                              Не си ме разбрал. Точно на хора като теб благодарих в горния ми пост. Форумът е точно за това, за коментари и снимки. Но те липсват
                              IvoVarbanov.bg

                              Коментар


                              • До: Въпроси за ВАРНА ТРОФИ 2009

                                Първоначално публикуван от alexmotors Преглед на мнение
                                За колегите от Приморско на другото състезание,моля намерете по-ГОЛЯМА стълбичка...
                                Реших и аз да напиша няколко реда.Състезанието ми хареса като цяло.Трасето беще добре избрано като изключим камъните и многото еднообразни обиколки първия ден,всичко друго си беше ок.Изкам да изкажа благодарности към отбора на АЛЕКСМОТОРС за оказаното съдействие и предоставената ремонтна база за да подготвим колата за втори състезателен ден.Огромно благодаря със сигурност ще се опитам да върна жеста.

                                п.п.АЛЕКС ми те тази стълбичка са я подготвили се едно че ще се качват на нея състезатели по скално катерена.
                                OFF-ROAD CLUB PRIMORSKO
                                www.offroadprimorsko.com
                                0899883765

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X