Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпроси за ВАРНА ТРОФИ 2009

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Въпроси за ВАРНА ТРОФИ 2009

    Първоначално публикуван от Kaskadiora Преглед на мнение
    Ще се опитам да изкажа едно предложение, нека да се възприема като ПРЕДЛОЖЕНИЕ, а не като КРИТИКА.
    Трябваше, като финишира първият, да се даде ФИНАЛ и на другите участници с -1, -2 обиколки. Вероятната причина за огромното изоставане на съответните екипажи е техн. състояние на колите след 3 състезателни дни. По този начин публиката нямаше да трябва да стои и да чака последните да направят обиколките си. По този начин и клас ЕКСПЕРТ щеше да стартира 1 час по-рано.

    Последният ден стана наистина зрелищна битка.
    Имаше няколко интересни двубоя:
    Дядо Ваньо VS. Делфина
    Алекс Моторс VS. Архонтиев
    Явор VROMOS VS. Кравешкото блато + демонстрация на стила каране: "Всичката ГАЗ, пък кот стане."
    Еми извиняваме се на публиката и участниците, че сме се забавили но наистина технически проблем ни забави в 3тия етап (изгубихме си тоците ). Всеки участник обаче ще потвърди, че не сме правили никъде тапи, давахме път на всички и се старахме да не пречим. Не ти разбирам много предложението де. Ние сме пълни дебютанти - автомобил + пилот + навигатор. Ако смяташ, че не ни е мястото на трасето предложи на БФАС да вкара кръг за начинаещи и примерно само първите 3ма в него да имат право да се пускат в класовете. Ама това с финал след първия...несериозно е леко за офроуд състезание.
    До колегите дето се дърлят. Стига бе. На следващото мероприятие пак ще сте на една маса и ще се обичате. Няма какво да делите. И без това в тоя екшън участват горе-долу едни исъщи мутри - айде да не се бъзикате пред хората, че ще си помислят, че наистина има някакъв проблем

    Коментар


    • До: Въпроси за ВАРНА ТРОФИ 2009

      [QUOTE=DEDRITUS;806958]Еми извиняваме се на публиката и участниците, че сме се забавили но наистина технически проблем ни забави в 3тия етап .......


      Като отворихте темата- аз не намирам за нормално ЕКСПЕРТи Адвенчър да карат по един маршрут и еднакви километри...
      Аз лично карам в "детския" клас не защото нямам кола (това на всички вече е ясно) и не защото не мога да карам.....а защото карам за КЕФ!!!!!И смятам да си карам така.Варна трофи беше много добре организирано като състезание просто трасето беше ужасно-мнооого камъни и не много трофи а тормоз за колата(мое мнение).А и тия 140 км в тая жега си бяха хубав тормоз.Но третия ден беше най- доброто затворено трасе и много добре измислено за да може човек да навакса изгубените минути,както се случи при мен.
      А вие не се дразнете по форумите.Всички си знаете телефоните и можете да си теглите по една майна !!!
      Не защитавам Явор - ама в крайна сметка той си троши колата и на никой състезател до сега не е попречил!А и явно на публиката и харесва да има някой шемет да прави шоу.Вярно че има опастност за публиката ,но и нашата публика за съжаление(част от нея) няма още култура на нормален зрител.Голяма част от зрителите са си чиста проба сеирджии които се кефят само когато някой си строши главата и колата!
      Надявам се никой да не приема лично моето мнение
      Последно редактирано от tnt1111; 28-07-09, 09:24.
      ПРАВЕТЕ СИ КЕФА БЕ ХОРА!!!!!!!!!

      Коментар


      • До: Въпроси за ВАРНА ТРОФИ 2009

        Първоначално публикуван от tnt1111 Преглед на мнение
        ... Като отворихте темата- аз не намирам за нормално ЕКСПЕРТи Адвенчър да карат по един маршрут и еднакви километри...
        Аз лично карам в "детския" клас не защото нямам кола (това на всички вече е ясно) и не защото не мога да карам.....а защото карам за КЕФ!!!!! ...
        Е ти да не мислиш, че в "Експерт" се кара за нещо друго?!?

        А иначе съм съгласен с тебе, че няма много логика трасетата на двата класа да съвпадат 1:1.
        Последно редактирано от Чавдар (V93); 28-07-09, 10:55. Причина: Корекция на цитат
        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • До: Въпроси за ВАРНА ТРОФИ 2009

          След края на това интересно , динамично и организирано с много труд и мерак състезание дойде време всеки да започне /по типично БЪЛГАРСКИ/ да оплюва някого.
          Аз лично изказвам искрените си благодарности към всички взели участие в организацията и обезопасяване на публиката.
          Това , че Явор кара по този начин си е лично негов избор и той рискува само своя си екипаж.Тук мога да добавя ,че на много от останалите състезатели вкючая и себе си не им СТИСКА толкова рисково каране.Но въпреки това той не си позволи да удари друг състезател за разлика от безумното каране на Архонтиев с което застраши живота на нашия екипаж /нещо което никой не коментира/.
          Никой не коментира също и съдийските изцепки , които както винаги си правят каквото искат .Явно и те като Магистрати се ползват с имунитет.В знак на тяхното некомпетентно отсъждане на времената аз си позволих да премина финала на заден ход.
          Още веднъж БЛАГОДАРЯ на Офроуд Клуб ЧЕРНО МОРЕ ,че бях част това ШОУ.
          --------------------------------------------------------------
          Ал. Иванов
          +359888561561

          Коментар


          • До: Въпроси за ВАРНА ТРОФИ 2009

            някои прави ли алкохолни проби преди всеки старт?маи има нужда

            Коментар


            • До: Въпроси за ВАРНА ТРОФИ 2009

              Първоначално публикуван от kibik Преглед на мнение
              някои прави ли алкохолни проби преди всеки старт?маи има нужда
              В специалня правилник за оф роуд има точка според която алкохолнната проба на екипажа е задължителна преди всеки старт.
              --------------------------------------------------------------
              Ал. Иванов
              +359888561561

              Коментар


              • До: Въпроси за ВАРНА ТРОФИ 2009

                Някой може ли да качи временото класиране за републиканския шампионат на БФАС?

                Коментар


                • До: Въпроси за ВАРНА ТРОФИ 2009

                  Първоначално публикуван от kibik Преглед на мнение
                  някои прави ли алкохолни проби преди всеки старт?маи има нужда
                  Правени са проби преди някой стартове и до сега няма издънки.
                  Аз лично на това състезание не съм видял нуждата от алкохолни проби. За зрителите не знам, но състезателите винаги са внимавали с това какво, колко и кога го пият.

                  Коментар


                  • До: Въпроси за ВАРНА ТРОФИ 2009

                    Нека и нашия екипаж да благодари на организаторите за перфектната организация и добре подбраните трасета, на всички състезатели за якото каране и колегиалното отношение помежду ни! Моето виждане и /на Йосиф Лагадов/ е, че ако се спрат дразгите помежду ни и по отношение на съдийството и се спазва точно правилника оффроада ще бъде един страхотен купон. Да благодарим и на Веско Делфина, че ни осигури сервизната си база през първия ден за да отстраним повредите по автомобила! На всички наши фенове, които много яростно ни подкрепяха втория и особенно третия ден и в частност на Росен от Варна и нашия съгражданин Пламен Русев - голямо БЛАГОДАРЯ!

                    Коментар


                    • Първоначално публикуван от IvanMarinov Преглед на мнение
                      Правени са проби преди някой стартове и до сега няма издънки. За зрителите не знам, но състезателите винаги са внимавали с това какво, колко и кога го пият.
                      Иване,
                      склонна съм да ти повярвам, но само до някаде.
                      Защо ли имам спомени от Смолян 2008, където точно част от твоя екипаж на старта на ден 3 му беше дискомфортно да се качи в колата, може би бе прекалил предишната вечер, със сигурност не визирам тебе, ти си прекалил евентуално само с Кока Колата. А проби нямаше защото щеше все още да пищиш за неправомерно дисквалифициране.

                      Само за уточнение не визирам никого от пилотите на Варна трофи 2009, това беше единсвено и само към Господин Маринов, може би не трябва да се изказва така категорично винаги.
                      Последно редактирано от cveti; 29-07-09, 18:04.
                      ИВА СТАЙНОВА - ХОТ ЕКСТРИИМ

                      Коментар


                      • До: Въпроси за ВАРНА ТРОФИ 2009

                        Още малко снимки успяхме да обработим.








































                        Малко по-късно или утре вечер ще "кача" и снимки с висока резолюция на награждаването...
                        Последно редактирано от cveti; 29-07-09, 18:07. Причина: снимки

                        Коментар


                        • До: Въпроси за ВАРНА ТРОФИ 2009

                          Първоначално публикуван от siko
                          за съжаление на http://forum.offroad-bulgaria.com няма да виждате наши снимки .
                          Ами то за 20 лева на парче по добре да не ги гледаме, и без това времената са кризисни. Веско Делфина добър въпрос ти постави: няма ли някои по евтини например черно бели. Личното ми мнение, че г-н Кирил Панайотов си мечтае за времената когато е бил един от малкото с варио обектив и можеше да си проявява снимки на воля в лабораторията на държавни разноски , които после да продава като шедьоври. За негово огромно съжаление живеем в друго време, където всеки може да снима и да споделя.Ако той не иска да споделя с нас своите кадри , то това си е негов личен проблем. Аз лично н ай демонстративно му отказах да си закупя псевдо колажа от снимки на нашия автомобил, принтирани на третокласен принтер със рециклирана тонерна касета, с грубо изкривени от фотошопа цветове и всичко това само за 20 лв. за тези пари на времето си купувахме плакати на някои групи от стрелбищата

                          Коментар


                          • До: Въпроси за ВАРНА ТРОФИ 2009

                            за пръв път бях на такова мероприятие и останах с много хубави впечатления
                            обстановката беше невероятна компанията с която ходих също
                            участниците също се представиха на ниво поздравления за тях
                            поствам и няколко любителски кадъра: http://www.snimka.bg/album_organize.php?album_id=405238

                            а що се отнася за карането на Явор според мен човека все пак е отишал на състезание и се очаква да кара щуро... в това отношение мисля че трябва не той да се съобразява с публиката а публиката с него
                            отделен е въпроса че може би и организацията трябва да е такава че да се има впредвид че все пак се карат машини които се чупят съотверно трябва да се съобрази къде и как ще е разположена публиката

                            Поздрави или по-здрави който каквото си избере на всички!
                            Here is a test to find
                            Whether your mission on earth is finished;
                            If you are alive, it isn't.

                            Коментар


                            • До: Въпроси за ВАРНА ТРОФИ 2009

                              Отново благодарности на състезатели, съдии и организатори от мен. Много интересно състезание, интересна писта и много емоции. Ето и моите непрофесионални снимки:

                              http://picasaweb.google.com/ddsimeon...rnaTrophy2009#

                              И накрая аз съм поредния който иска да Ви каже:
                              " Стига бе хора, стига се дърляхте, аман от този български манталитет. Прочетете какво пише отгоре, тоест името на темата. Тук влизат и хора, които нe са състезатели и Ви слушат караниците. Излагате се пред публиката и обществото.
                              На пистата изглеждахте професионалисти, а във форума се излагате.

                              Поздрави на всички
                              Последно редактирано от Maxx; 28-07-09, 22:35.
                              My road is OFF the road!

                              Коментар


                              • До: Въпроси за ВАРНА ТРОФИ 2009

                                Първоначално публикуван от Maxx Преглед на мнение
                                ...
                                На пистата изглеждахте професионалисти, а във форума се излагате.

                                Всичко е наред. Просто си се излъгал...малко.
                                ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X