Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Закриване на шампионата - Шумен 500

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

    Първоначално публикуван от alexmotors Преглед на мнение
    Купите са готови! Кандидат призьорите да си вземат по-големи сакове.
    Купата за 1-во място е 51 см.

    [ATTACH]127548[/ATTACH]
    Нали Пътната книга ще се пази в тайна до началото на разходката.
    OFF-ROAD CLUB PRIMORSKO
    www.offroadprimorsko.com
    0899883765

    Коментар


    • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

      Първоначално публикуван от damian_drinkov Преглед на мнение
      Нали Пътната книга ще се пази в тайна до началото на разходката.

      Да.По разбираеми причини екипажите ще се запознаят с пътната си книга 60мин. преди старта.
      --------------------------------------------------------------
      Ал. Иванов
      +359888561561

      Коментар


      • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

        Първоначално публикуван от alexmotors Преглед на мнение
        Да.По разбираеми причини екипажите ще се запознаят с пътната си книга 60мин. преди старта.

        А знаците на българси ли ще са написани Щото аз съм малко новобранец. Да не хукна за диви праскови.
        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

        Коментар


        • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

          Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
          А знаците на българси ли ще са написани Щото аз съм малко новобранец. Да не хукна за диви праскови.
          Спокойно всичко е на български само газ и бързо четене иначе виж си отишъл за гъби
          В А Р Н А О Ф Р О У Д 4-6 май 2018 - ТO THE LAST BREATH...
          TLC-80 1HD-FT

          Коментар


          • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

            Първоначално публикуван от RosenTLC Преглед на мнение
            Спокойно всичко е на български само газ и бързо четене иначе виж си отишъл за гъби
            Нищо не знаеш. Аз за гъби колко съм ходиииииииил.............
            За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

            Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

            Коментар


            • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

              --------------------------------------------------------------
              Ал. Иванов
              +359888561561

              Коментар


              • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                Първоначално публикуван от damian_drinkov Преглед на мнение
                Нали Пътната книга ще се пази в тайна до началото на разходката.
                Не се притеснявай въобще за пътната книга. Трасето го знаем само аз и Алекс джуниър. Алекс старши не е стъпвал на трасето има много работа по организацията и за това трасето го е оставил на нас
                В А Р Н А О Ф Р О У Д 4-6 май 2018 - ТO THE LAST BREATH...
                TLC-80 1HD-FT

                Коментар


                • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                  Това решение на БФАС ме кефи..
                  Разрешават на ЛИЦЕНЗИРАНИТЕ да участват в РАЗХОДКА,.... при строго спазване на изискванията ....
                  Аз съм НЕ-лицензиран и мога да си карам ПИЯН, на ПРОПАН, без врати, таван, ролбар, колани, каски, презервативи и др. предпазни средства - все пак не се движим по път от републиканската пътна мрежа.

                  Ако модераторите решат могат да изтрият следното:
                  Лицензираните, ако решат да ....ТАКОВАТ.... някоя кака в гората, пак ли искат разрешение от БФАС.
                  А каката трябва да е доста гъвкава с тея ролбари ... по приложение Ж
                  Последно редактирано от Kaskadiora; 11-11-09, 17:53.
                  Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
                  http://www.cardomain.com/ride/2562837

                  Коментар


                  • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                    Клетките са задължителни ли?
                    ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                    Коментар


                    • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                      Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                      Клетките са задължителни ли?
                      Явно

                      Каскадьор ФИА вече е на приложение "L"
                      Човек първо е изобретил колелото а после премазаните животни !

                      Коментар


                      • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                        Не си измисляйте правила
                        Задължителни са колани/може заводски за модела/,каски и GPS за контрол.
                        --------------------------------------------------------------
                        Ал. Иванов
                        +359888561561

                        Коментар


                        • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                          Първоначално публикуван от alexmotors Преглед на мнение
                          Не си измисляйте правила
                          Задължителни са колани/може заводски за модела/,каски и GPS за контрол.
                          Добре де ,нали беше разходка? Ние сме си приготвили хладилна чанта,няколко тарелки кебапчета, туба вино, разпалки и въглища за барбекю, термос с кафе и т.н.....
                          Общо взето сме дошли за това:
                          Прикачени файлове

                          Коментар


                          • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                            Стоянчо, то така и ще бъде, но докато стигнем до мястото с барбекюто си трябват елементарните мерки за сигурност...
                            Да ти припомня ли разходката край Приморско, миналата зима? То не бяха локвички, дето даже и Явор закъса, то не бяха лебедки... ама всички стигнахме живи и здрави до барбекюто!



                            Щото бяхме и с каски и с колани...
                            Последно редактирано от giorgio; 12-11-09, 07:10.
                            Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                            Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                            Коментар


                            • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                              Първоначално публикуван от RosenTLC Преглед на мнение
                              Не се притеснявай въобще за пътната книга. Трасето го знаем само аз и Алекс джуниър. Алекс старши не е стъпвал на трасето има много работа по организацията и за това трасето го е оставил на нас
                              А некомпетентната публика къде може да погледа.Или Вашата разходка си е за вас.

                              Коментар


                              • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                                Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
                                Стоянчо, то така и ще бъде, но докато стигнем до мястото с барбекюто си трябват елементарните мерки за сигурност...
                                Да ти припомня ли разходката край Приморско, миналата зима? То не бяха локвички, дето даже и Явор закъса, то не бяха лебедки... ама всички стигнахме живи и здрави до барбекюто!
                                А къде ще е това място или барбекюто е само за Лицензирани и не толкова лицензирани състезатели.Вие от публика не се нуждаете дори,ако си носят барбекю

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X