Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Закриване на шампионата - Шумен 500

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Шумен 500

    ще има ли какво да види публиката тази година или да чакаме някои да качи видео и снимки?

    Коментар


    • До: Шумен 500

      Първоначално публикуван от draev Преглед на мнение
      Той не пише защото модераторите са му спрели възможностите да пише във Форума
      Освен че има право да пише навсякъде, има и модераторски права в подфорума в който е тази тема.
      Единственото нещо което модераторите могат да му забранят е да нарушава правилата.

      Коментар


      • До: Шумен 500

        Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
        Не мисля, че всичко това се случва заради размера на таксата.

        Истината за мен е, че повечето от състезателите са разочаровани/обидени на Киро за най-различни негови постъпки през годините.Всички знаем какви са тези постъпки-измятания,тъпи и необосновани решения относно провеждането на самото сътезание, "самтоморталета" от всякакъв тип с цел облизване на .... на чуждестранни участници с идеята, че ако си носят купи в къщи догодина пак ще дойдат....

        За да се стигне до миналата година,където Киро и фамилия, надминаха дори и себе си.
        С което конкретно предизвикаха моето отношение към тях тази година.
        Да Драев,прав си , че прекаляваме, но пък нямаме друг начин да го "вкараме" Киро в правия път.
        А и факта , че той мълчи и не се защитава как ли да го тълкуваме?
        Може би и той е засегнат/обиден, ама за какво?
        Киро кажи си мнението.
        Не е късно да се запишем при теб за участие.....
        Лично аз искам независими съдии за да го направя.
        Напълно те подкрепям. Парите не са единствения проблем. Решението е имаме си правилник, назначават се комисари и резбира се такса 200лв. Това мисля, че са моите желания.
        Вече обаче има и това, че Алекс хвърли някакъв труд да направи или преработи старо трасе, което прави промяната у Киро леко закъсняла.
        Реално ние освен един е-майл друго не сме получили. Може Киро да се е отказал да го прави това състезание. Щом има разрешение от БФАС нека го публикува с какъв Допълнителен правилник му е разрешено. Вътре пише съдии, тип трасе и часови график, което ще даде малко повече инфо за състезанието.

        Коментар


        • До: Шумен 500

          Програма за провеждане на „РАЗХОДКА ШУМЕН-500” 04-05.12.2009г.
          Разходката,същността на която е закриване на активния състезателен календар и купон, ще се проведе в района на гр.Шумен.
          Настаняване на желаещите е осигурено в хотел ”Шумен”,където са договорени преференциални цени.При записване само кажете,че сте за купона.
          Самата разходка е каране на високо проходими автомобили по пътна книга и време-измерване в рамките на два дни, като за екипажите които нямат опит с пътна книга е осигурен пилотен автомобил. Трасето е равнинно и преминаването му е възможно без лебедка/няма екстреми/. За контрол на екипажите ще се ползва GPS/ Гармин за предпочитане/ и CP по трасето.Автомобилите трябва да са оборудвани с колани/може фабрични за модела/,а екипажите задължително да управляват с каски –без хомологация.Контестации се приемат след представяне на „ЧИЧО ДЖАК” за банкета
          Записването и получаване на стартов номер/по жребий/ ще става в фоаето на х.”Шумен” след 16ч. на 03.12.2009г. до 09ч. на04.12.2009г.
          Ден 1-ви СТАРТ ще бъде даден в 10.30ч. -дистанция 140км.
          Ден 2-ри СТАРТ ще бъде даден в 11ч.- дистанция 95км , в 19.30ч ще стартира КУПОНА- шведска маса в ресторанта на хотела .
          За призьорите са осигурени купи, а за всички останали има медали.
          --------------------------------------------------------------
          Ал. Иванов
          +359888561561

          Коментар


          • До: Шумен 500

            Първоначално публикуван от alexmotors Преглед на мнение
            19.30ч ще стартира КУПОНА- шведска маса в ресторанта на хотела .
            Може ли да си запазим две места до топлите мезета- като дойдат шведите ще станем

            Първоначално публикуван от alexmotors Преглед на мнение
            За призьорите са осигурени купи, а за всички останали има медали.
            Ако случайно не успеем да се вместим при призьорите,може ли по една бракувана купа и за нас, че с тия медали най-много да се обесим, а в купата може човек да си направи попара.

            Коментар


            • До: Шумен 500

              Разбрах Алекс.
              важно е да закрием сезона както подобава!
              Банкета е важен
              Последно редактирано от tnt1111; 08-11-09, 00:10.
              ПРАВЕТЕ СИ КЕФА БЕ ХОРА!!!!!!!!!

              Коментар


              • До: Шумен 500

                Първоначално публикуван от tnt1111 Преглед на мнение
                Алекс , дали няма да има някоя точица за публиката ?
                Роската Райчев,кйто подготвя трасето,вярвам,че ще измисли нещо.Но нали не забравяте,че това все пак е РАЗХОДКА и едва ли ще е толкова интересна за публиката.
                Последно редактирано от alexmotors; 07-11-09, 22:39.
                --------------------------------------------------------------
                Ал. Иванов
                +359888561561

                Коментар


                • До: Шумен 500

                  Здарвей те.Интересна разходка се очертава.Не сън наясно защо има такова разделение но това си е мой проблем.Знам че повреме на състезания не е желателно да се включваш в трасето на състезанието.Затова ми е питането за моята и на другитем безопасност.Съгласувани ли са трасетата.Виждам по състезанията как се кара и лично аз нямам желание да изляза пред някой състезател.
                  И другото някъде четох че за рзходки с повече коли/организирани/се искало разрешение от горските или нещо такова,не ми се плащат глоби.

                  Коментар


                  • До: Шумен 500

                    Първоначално публикуван от toush Преглед на мнение
                    Здарвей те.Интересна разходка се очертава.Не сън наясно защо има такова разделение но това си е мой проблем.Знам че повреме на състезания не е желателно да се включваш в трасето на състезанието.Затова ми е питането за моята и на другитем безопасност.Съгласувани ли са трасетата.Виждам по състезанията как се кара и лично аз нямам желание да изляза пред някой състезател.
                    И другото някъде четох че за рзходки с повече коли/организирани/се искало разрешение от горските или нещо такова,не ми се плащат глоби.
                    Здарвей Колега,от Горските задължително се взима разрешение,инак идват с две Праги и изсипват 7 кубика дървен материал на трасето тогава става Триална разходка
                    Последно редактирано от belata; 08-11-09, 11:16.
                    LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                    Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                    Коментар


                    • До: Шумен 500

                      Първоначално публикуван от tnt1111 Преглед на мнение
                      Разбрах Алекс.
                      важно е да закрием сезона както подобава!
                      Банкета е важен
                      Да така е, но дай да се разходим подобаващо, че после на банкета да ни е гот. Разходката ще бъде бързичка,но нека навигаторите да се стегнат, че ако се по-отпуснат за малко виж "купона" започнал за тях по-отраноЗа това слушайте си навигаторите да няма...
                      В А Р Н А О Ф Р О У Д 4-6 май 2018 - ТO THE LAST BREATH...
                      TLC-80 1HD-FT

                      Коментар


                      • До: Шумен 500

                        Първоначално публикуван от ЦОНКО Преглед на мнение
                        И понеже Таргата все се оплаква ,че това онова го боли и му е студено(нали е стар човек) 5 дни преди разходката се разбрахме всяка вечер да го водя на минералната вода до тях пък барем има полза.
                        Бе аз може да съм дърт, ама поне не съм луд.
                        Прикачени файлове
                        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                        Коментар


                        • До: Шумен 500

                          И другото някъде четох че за рзходки с повече коли/организирани/се искало разрешение от горските или нещо такова,не ми се плащат глоби.[/QUOTE]

                          Който се стахува от мечки,да не ходи в гората.

                          Коментар


                          • До: Шумен 500

                            Първоначално публикуван от rumensr Преглед на мнение
                            И другото някъде четох че за рзходки с повече коли/организирани/се искало разрешение от горските или нещо такова,не ми се плащат глоби.
                            Който се стахува от мечки,да не ходи в гората.[/QUOTE]

                            Сетихме се. пост №141
                            ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                            Коментар


                            • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                              Купите са готови! Кандидат призьорите да си вземат по-големи сакове.
                              Купата за 1-во място е 51 см.

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:kupi44.JPG
Прегледи:1
Размер:12.0 КБ
ID:5134975
                              --------------------------------------------------------------
                              Ал. Иванов
                              +359888561561

                              Коментар


                              • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                                Първоначално публикуван от alexmotors Преглед на мнение
                                Купите са готови! Кандидат призьорите да си вземат по-големи сакове.
                                Купата за 1-во място е 51 см.

                                [ATTACH]127548[/ATTACH]
                                Това не са купи, това е специален комплект чаши за наливане на Джак. Нали помните размера на бутилката на Баха България, ако не успея да дойда ще пратя една такава. За купона, естствено.
                                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                                www.ADV-Bulgaria.com

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X