Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Традиционен мотокрос с. Васил Левски 18 май 2014 г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Традиционен мотокрос с. Васил Левски 18 май 2014 г.

    А,бе, звънна ми снощи Кенчо (Роксен), та бихме лафа малко и ме пита дали неговия лиценз ще го признаят....да знае момчето! Че много път - да не се разкарва!? Ама му рекох да не идва, че то било само за топ карачи - ще се изложи нещо, да го затворят с 1-2 обиколки, а бе не си е работа!

    Коментар


    • #17
      От: Традиционен мотокрос с. Васил Левски 18 май 2014 г.

      мисля че забелязахте че срещу актуална застраховка никой не каза нищо!
      Застраховката е нещо без което не може и никой няма оправдание да мрънка срещу нея! Но защо лиценз? на това още никой не е дал отговор?
      Мисля че една застрахователна полица от ОЗК (същата компания в която се правят застраховките на Федерацията) на застрахователна сума 15000лв би била достатъчна ...ОК!
      и едно картонче с кръвната група - не е зле човек да си го има ...прави се веднъж...кръвната група не се мени.
      с тези две неща се вързва попа както каза някой по-горе...контузиите/щетите се плащат от застрахователя а не от федерацията!
      Не виждам защо изобщо я бъркате в това "НЕ е спортно-състезателно мероприятие по смисъла на правилника на БФМ."?

      Защо лиценз? Пак казвам още никой не е дал някакво разумно обяснение....
      Прикачени файлове
      Последно редактирано от 678; 13-05-14, 11:57.
      born to be wild
      Кольо Ковачев

      Коментар


      • #18
        От: Традиционен мотокрос с. Васил Левски 18 май 2014 г.

        Първоначално публикуван от влади кх Преглед на мнение
        Да, за това е!Иначе трасето се подготвя за мераклиите!
        ...с Лиценз от БФМ! не е за всички мераклии
        born to be wild
        Кольо Ковачев

        Коментар


        • #19
          От: Традиционен мотокрос с. Васил Левски 18 май 2014 г.

          Първоначално публикуван от 678 Преглед на мнение
          ...с Лиценз от БФМ! не е за всички мераклии
          Мерака иска жертви
          Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

          Коментар


          • #20
            От: Традиционен мотокрос с. Васил Левски 18 май 2014 г.

            Първоначално публикуван от 678 Преглед на мнение
            Защо лиценз? Пак казвам още никой не е дал някакво разумно обяснение....
            За да се намали бройката на състезателите аз поне друго обяснение нямам.
            Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

            Коментар


            • #21
              От: Традиционен мотокрос с. Васил Левски 18 май 2014 г.

              Първоначално публикуван от Ivan Minkov Преглед на мнение
              Мерака иска жертви
              да! но не и на олтара на светата БФМ
              born to be wild
              Кольо Ковачев

              Коментар


              • #22
                От: Традиционен мотокрос с. Васил Левски 18 май 2014 г.

                Според мен няма абсолютно никакъв смисъл от тези лицензи. По добре да си платим такса участие по 20лв и кмета да събере повече съдий които да пазят публиката на по голямо разстояние от трасето. Ако ще е с лиценз по добре на 25ти на Козар Белене да се пусна да карам на голяма писта всичко вкарано в ред и т.н. неказвам че Васил Левски е зле напротив харесва ми пистата, но неодобрявам това нещо с лиценза.
                [I] Георги Недев
                Motocross Lifestyle !! :twisted:
                [/I]

                Коментар


                • #23
                  От: Традиционен мотокрос с. Васил Левски 18 май 2014 г.

                  Първоначално публикуван от Gosho_MX Преглед на мнение
                  Според мен няма абсолютно никакъв смисъл от тези лицензи. По добре да си платим такса участие по 20лв и кмета да събере повече съдий които да пазят публиката на по голямо разстояние от трасето. Ако ще е с лиценз по добре на 25ти на Козар Белене да се пусна да карам на голяма писта всичко вкарано в ред и т.н. неказвам че Васил Левски е зле напротив харесва ми пистата, но неодобрявам това нещо с лиценза.
                  На Недев е най-разумното предложение!

                  Коментар


                  • #24
                    От: Традиционен мотокрос с. Васил Левски 18 май 2014 г.

                    Искам да отбележа, че както при всяка българска работа и тук нещата може да замиришат и в последния момент да се допускат състезатели само със застраховка. Сиреч дайте да кажем, че искаме лиценз да не дойдат много състезатели да намалим вероятността за проблеми....... не ми се иска да съм ви подвел с първоначалната информация и ако е така то означава, че са ме използвали за "маша" и ще се получат интересни моменти....
                    Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

                    Коментар


                    • #25
                      От: Традиционен мотокрос с. Васил Левски 18 май 2014 г.

                      Първоначално публикуван от Ivan Minkov Преглед на мнение
                      то означава, че са ме използвали за "маша" и ще се получат интересни моменти....

                      Ха "добрутро" ... ще се усетиш най-накрая .
                      Накрая ще си покаже, ама аз залагам на 70%, че ще е така

                      ПП: Цялата работа е един път да се "вържат гащи", ама понеже толкова си можем, та айде да препашем с колан и ризата.... за по-сигурно.
                      И второто - "хем боли, хем сърби, хем драго ми е".... значи хем да направим (не)състезание със съответното изчеткване PR-а на Община, БФМ (Румен Петков ) и прочие /което абсолютно не е лошо - напротив !! /, хем и да излезе организатора "сух от водата" при евентуално "осиране" (инцидент). Еми баш това няма как да стане, не и в България.
                      Щом като си се наел да правиш състезание, наред с пъченето отпред трябва да си готов и да бършеш гов..та - и своите, и чуждите /псувните ги оставям настрана - те са бонус/ ...

                      Аз пък друго се сетих - при инцидент със лицензиран състезател в (не)състезание (т.е. на място различно от: одобрено и лицензирано от БФМ мероприятие) какво следва... ? В автомобилната федерация например следва отнемане на лиценза и прочие негативни последици. Тук надали трябва да е различно, защото федерацията я дава тая хартишка, за това че гарантира, че лицето "Х" го бива горе-долу да дърпа ръчките и му има доверие да участва на нейните (!!) състезания без да избие публика, персонал и други състезатели. Не за да участва на друсни-поляната в Горно Уйно!
                      Последно редактирано от BulAf; 14-05-14, 16:26.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Традиционен мотокрос с. Васил Левски 18 май 2014 г.

                        Първоначално публикуван от Gosho_MX Преглед на мнение
                        Според мен няма абсолютно никакъв смисъл от тези лицензи.


                        Кой ти каза че няма. Нали от някъде трябва да се съберат липсващите 5 милиона на БФМ.
                        Кмета на Левски и той е в играта.
                        МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                        Коментар


                        • #27
                          От: Традиционен мотокрос с. Васил Левски 18 май 2014 г.

                          като повечето хубави традиции в републиката и тая е на път да се съсипе...
                          не може ли да се застрахова цялото мероприятие или както са предложили всеки участник поотделно ,,да се напише и подпише декларация при записване /както е при ендурото/ и така нататък и така нататък решения,ама по лесно е директно с бюрократичната тесла,,дали ще е там еди кой си или еди кой си да открие е все тая ,това състезание е толкова интересно и приятно и събира толкова публика именно заради участниците и то до голяма степен и точно от тези без лицензи които са и най вече от близките населени места и имат там роднини приятели и прочее
                          а за безопасността могат да се направят също много други неща примерно както и казал и гошо да се сложат повече съдии
                          да се овлажнява трасето ,да се разделят участниците на повече класове-може по кубици може по години защото наистина по 4-5 реда на старта наредени и с всякакви мотори и в прахоляци ..е чудо че е нямало такива инциденти толкова години,,все неща и решения които отдавна се знаят и са логични или съвсем малко да се напънеш ще ги измислиш или ако не то поне в други страни отдавна са измислени и могад да се копират,,а като са участниците с лиценз обаче има прахоляци публиката пресича безогледно и всеки прави каквото знае и накрая някое момче с лиценз се пребие какво ??? по малка трагедия ли ще е ? организаторите да си обмислят нещата и тва е. Не е логичното решение да се ограничава така изкуствено и прогонват участници и зрители,,ами че тогава то какво остана за какво изобщо се прави това състезание

                          Коментар


                          • #28
                            От: Традиционен мотокрос с. Васил Левски 18 май 2014 г.

                            Ще има ли състезание или не? Никаде и никаква информация.Дайте някаква програма.Кога да идваме? В събота ще има ли тренировки?
                            Чувам, че от силните дъждове пистата е повредена. Моля дайте инфо.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Традиционен мотокрос с. Васил Левски 18 май 2014 г.

                              Преди час ходихме да огледаме пистата, като че ли оправяха щетите от водата с един багер. Пистата изглеждаше супер, има и нови елементи тук-там като цяло изглеждаше в почти завършен вид.
                              Искам да попитам обаче пак какво е това с тези лицензи. Какъв е проблема просто да си платиш застраховка и да я представиш ? Като гледам никой от организаторите не отговаря на този въпрос, няма да е лошо да се разясни. Аз лично не виждам къде е проблема да минеш със застраховка, при положение че лиценза извън състезание на БФМ може да ти гарантира само една застраховка, като цяло всеки може да си купи лиценза, разликата е в парите.
                              Та ако някой може да даде един телефон на кмет/организатор ще е супер че да не бием път само за едни кебапчета (:
                              SUZUKI RMZ 250

                              Коментар


                              • #30
                                От: Традиционен мотокрос с. Васил Левски 18 май 2014 г.

                                Състезание ще има! Всеки мълчи! И никой нищо не казва! Единственния който казва, че иска лиценз е г-н Кмета на с. Васил Левски. Всички останали организатори, спонсори мълчат!
                                Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X