Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ВЕРЕЯ ТРОФИ 18.08. - 20.08. 2017

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: ВЕРЕЯ ТРОФИ 18.08. - 20.08. 2017

    Първоначално публикуван от Пламен Исаев Преглед на мнение
    Живко,обещах ти да дойда за съдия,но.........
    Да запиша три екипажа от АСК "Боляри 4х4" в клас Стандартен
    Записани сте г-н Исаев , очакваме Ви .
    VEREYA MOTORSPORT TEAM

    Коментар


    • #47
      От: ВЕРЕЯ ТРОФИ 18.08. - 20.08. 2017

      Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
      Вие сте отделно състезание което не е в шампионата .

      Състезанието ще е двудневно - 19.08. и 20.08 2017 . Бивак и щаб Старозагорски минерални бани . Състезанието е за автомобили 4Х4 без ограничения .
      Изисквания към автомобила и екипажа
      1.Предпазни колани
      2.Каски
      3. Устройство записващо трак (следа) - телефон , GPS Придвижването по трасето е по пътна книга , препоръчително е да има устройство за измерване на разстояние - трип , телефон
      Трасето за първият ден е около 80 км, за ден втори около 50 км . Трасето е подходящо за всякакви автомобили , лебедка и агресивни гуми не са нужни , екстремни места по трасето няма .
      Записвания тук в темата , такса участие - 50 лв
      Щом е така да взема да се пусна с маверика ли??? Той и без това не става за сериозни трасета.
      Бих го пуснал по-големия клас, че и гуми имам, и лебедка ще му сложа, една дъга се прави за час-два, ама пусто нямам никакъв шанс да съм свободен от петък.
      А ми се кара трофи, та ми се реве. Ще видим как ще дойдат нещата, че може и в събота да не ме пуснат.
      Ако имам възможност-ще дойда.
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • #48
        От: ВЕРЕЯ ТРОФИ 18.08. - 20.08. 2017

        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
        Щом е така да взема да се пусна с маверика ли??? Той и без това не става за сериозни трасета.
        Бих го пуснал по-големия клас, че и гуми имам, и лебедка ще му сложа, една дъга се прави за час-два, ама пусто нямам никакъв шанс да съм свободен от петък.
        А ми се кара трофи, та ми се реве. Ще видим как ще дойдат нещата, че може и в събота да не ме пуснат.
        Ако имам възможност-ще дойда.
        Коле ти си непокорен дух това не е оправдание!

        Коментар


        • #49
          От: ВЕРЕЯ ТРОФИ 18.08. - 20.08. 2017

          Абе не е оправдание, ама трябва да се яде. А и банката си иска нейното всеки месец...

          А за непокорния дух вече съм го чувал, ама с други думи... Все се чудя що ми казват, че съм бил опак човек
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • #50
            От: ВЕРЕЯ ТРОФИ 18.08. - 20.08. 2017

            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
            Щом е така да взема да се пусна с маверика ли??? Той и без това не става за сериозни трасета.
            Бих го пуснал по-големия клас, че и гуми имам, и лебедка ще му сложа, една дъга се прави за час-два, ама пусто нямам никакъв шанс да съм свободен от петък.
            А ми се кара трофи, та ми се реве. Ще видим как ще дойдат нещата, че може и в събота да не ме пуснат.
            Ако имам възможност-ще дойда.
            Пускай се , трасето е за стандартни автомобили
            VEREYA MOTORSPORT TEAM

            Коментар


            • #51
              От: ВЕРЕЯ ТРОФИ 18.08. - 20.08. 2017

              Да се запишем и ние. Минко Вачков / Дочо Сираков / 4х4 Адвенчър Троян / Нисан Патрол / Клас Трофи Стандарт

              Коментар


              • #52
                От: ВЕРЕЯ ТРОФИ 18.08. - 20.08. 2017

                И ние да се запишем : Любен Динев - Милен Дечев -Тойота -Прото-АСК Загора 4х4

                Коментар


                • #53
                  От: ВЕРЕЯ ТРОФИ 18.08. - 20.08. 2017

                  Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
                  Пускай се , трасето е за стандартни автомобили
                  Днес стана дума с колега от Форума, и той има желание да кара при нас! За сега сме трима, които ще караме със сигурност в клас- ''Не Борене с Майката Природа''
                  0887 526 564/ 0897 933 755 /

                  Коментар


                  • #54
                    От: ВЕРЕЯ ТРОФИ 18.08. - 20.08. 2017

                    Радвам се, че ще сме конкуренция.
                    То аз с моята верантия пак ще съм последен, ама да си начеша крастата.

                    Аз искам в Прото, че съм си екстремист, ама няма машина, та затова в другата крайност.

                    Абе важното е да сме в играта, и да се борим. А който успее да се класира-допълнителен бонус.

                    Живко, ще има ли палатков лагер, или всички ще сме на хотел/бунгало?
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар


                    • #55
                      От: ВЕРЕЯ ТРОФИ 18.08. - 20.08. 2017

                      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                      Радвам се, че ще сме конкуренция.
                      То аз с моята верантия пак ще съм последен, ама да си начеша крастата.

                      Аз искам в Прото, че съм си екстремист, ама няма машина, та затова в другата крайност.

                      Абе важното е да сме в играта, и да се борим. А който успее да се класира-допълнителен бонус.

                      Живко, ще има ли палатков лагер, или всички ще сме на хотел/бунгало?
                      Кой ще ти е навигатор?А лагер си има всяка година.
                      .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                      Киа спортаж2000тди 98г
                      Ауди А3 1.9ТДИ
                      Каравана Аdria 390Q

                      Коментар


                      • #56
                        От: ВЕРЕЯ ТРОФИ 18.08. - 20.08. 2017

                        Сина. Той си ми е щатния навигатор, и след над 30 състезания вече доста добър.

                        А ако има лагер-ще се радвам да сме пак под един форселт.
                        Има ли желание-има и начин!

                        Коментар


                        • #57
                          От: ВЕРЕЯ ТРОФИ 18.08. - 20.08. 2017

                          Коле,ако си на състезанието и си в лагера,и аз идвам че и на палатка ще остана.Хубаво състезание се заформя.
                          Yamaha Yz450F
                          Suzuki Vitara V6 ''леко'' повдигната
                          Всичко с ''рошави''гуми!

                          Коментар


                          • #58
                            От: ВЕРЕЯ ТРОФИ 18.08. - 20.08. 2017

                            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                            Сина. Той си ми е щатния навигатор, и след над 30 състезания вече доста добър.

                            А ако има лагер-ще се радвам да сме пак под един форселт.
                            Коле, винаги има изненади, навигаторите са, като ловни кучета, постоянно трябва да се обучават.Тази година на Трявна, бяхме първи през цялото трасе и двадесет километра преди финала всичко отиде по дяволите! Успех и ще се радвам да се видим!
                            0887 526 564/ 0897 933 755 /

                            Коментар


                            • #59
                              От: ВЕРЕЯ ТРОФИ 18.08. - 20.08. 2017

                              Здравейте, всеки записан и стартирал екипаж в състезанието ще получи награда от Пауър Уинч България ЕООД. Наградите ще са различни - чанта за аксесоари с колан за дърво, или колан с тресчотка или ръкавици. Всички награди влизат често в употреба за всеки екипаж - състезателен и турист. Успешно състезания за всички!
                              PowerWinchBulgaria
                              TOYOTA 4RUNNER
                              0899727443

                              Коментар


                              • #60
                                От: ВЕРЕЯ ТРОФИ 18.08. - 20.08. 2017

                                Първоначално публикуван от denny_mir Преглед на мнение
                                Здравейте, всеки записан и стартирал екипаж в състезанието ще получи награда от Пауър Уинч България ЕООД. Наградите ще са различни - чанта за аксесоари с колан за дърво, или колан с тресчотка или ръкавици. Всички награди влизат често в употреба за всеки екипаж - състезателен и турист. Успешно състезания за всички!
                                Благодаря Дени
                                VEREYA MOTORSPORT TEAM

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X