Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Среща "Bulgaria Trophy Challenge 2017" - дискусии и предложения за Правилника

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Среща "Bulgaria Trophy Challenge 2017" ??!

    Аз очаквам дата за срещата и бих участвал.
    Чавдар Владимиров
    0887/912075
    Ленд Ровър Диско 1
    Самуад в проект

    Коментар


    • #32
      От: Среща "Bulgaria Trophy Challenge 2017" ??!

      Аз също.Бях на всички трофи състезания през 2016г и без да съм организатор желая да присъствам. Таиничко се надявам че все някои организатор ще ме покани официално.

      Коментар


      • #33
        От: Среща "Bulgaria Trophy Challenge 2017" ??!

        Добре би било да се реши по-скоро за дата за да може да си правим планове.
        TT-Tuning Team
        АСК Добрич

        Коментар


        • #34
          От: Среща "Bulgaria Trophy Challenge 2017" ??!

          Датата е ясна. Наско Арабаджиев ще се свърже с Чаро и Деян. Мястото още не е фиксирано.

          Аз имам грижа за него.

          Досега не виждам някакви предложения, само желание всеки да присъства. Не правите сметка, че ще се превърне в говорилня, а така работа не се върши.

          Сигурен съм, че има доста предложения, но някак си седят неизказани.

          Също така и шампионат с повече от 6 кръга е безмислен.
          Последно редактирано от Стоян Францов; 13-12-16, 18:25.

          Коментар


          • #35
            От: Среща "Bulgaria Trophy Challenge 2017" ??!

            Първоначално публикуван от Z_I_P_O Преглед на мнение
            Стоян ще бъде прав,среща само на ОРГАНИЗАТОРИТЕ зада има шампионат,че от сега започват разни БФАС индивиди да го съсипват,като всяко нещо в българия.
            Чета, чета и реших да се включа -аз съм БФАС индивид. Бай ти Наско Арабаджиев може да го потвърди. Ако пита някой, за какво е БФАС най късия отговор, е че това е моста между автомобилистите и не-автомобилистите, барикадата между шофьорите и пилотите, както и разликата между екипажите и пътниците.
            Хайде не се възпалявайте толкова.
            ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

            Коментар


            • #36
              От: Среща "Bulgaria Trophy Challenge 2017" ??!

              "Досега не виждам някакви предложения, само желание всеки да присъства." Стояне предложих В.Търново ,сега и Троян при Христов пък става и Варна на 200 км от Русе е

              Коментар


              • #37
                От: Среща "Bulgaria Trophy Challenge 2017" ??!

                Весо не такива предложения, това го движим - срещата ще е около Търново.

                Предложения за правилник, посока на развитие и т.н.

                Коментар


                • #38
                  От: Среща "Bulgaria Trophy Challenge 2017" ??!

                  Чета, чета и реших да се включа -аз съм БФАС индивид. Бай ти Наско Арабаджиев може да го потвърди.
                  Сега,искам да попитам.
                  Да предположим ,че искам да стана член на БФАС,имам фирма юридическо лице,плащам си членския внос,споделям целите на федерацията и средствата за тяхното постигане.
                  Как да се регистрирам след като в дисциплината /поднаправление/оффроуд има само формат крос кънтри рали,а аз искам да участвам в формат трофи,то такъв формат за федерацията засега няма.
                  Имали тогава смисъл от регистрация?

                  Коментар


                  • #39
                    От: Среща "Bulgaria Trophy Challenge 2017" ??!

                    Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
                    Датата е ясна. Наско Арабаджиев ще се свърже с Чаро и Деян. Мястото още не е фиксирано.

                    Аз имам грижа за него.

                    Досега не виждам някакви предложения, само желание всеки да присъства. Не правите сметка, че ще се превърне в говорилня, а така работа не се върши.

                    Сигурен съм, че има доста предложения, но някак си седят неизказани.

                    Също така и шампионат с повече от 6 кръга е безмислен.

                    Да разбирам ,че не сме добре дошли,ако не сме организатори ?
                    Последно редактирано от Стоян Францов; 13-12-16, 22:55.

                    Коментар


                    • #40
                      От: Среща "Bulgaria Trophy Challenge 2017" ??!

                      Понеже кат се вика,малко от малко ми пука за тоя вид спорт,,офроуд трофи ще направя една малка обосновка.ТРОФИ състезанията или по–точно въпросния шампионат през 2015 вървеше надолу.По емблематичните шампиони така да ги наречем които имат някакви заслуги толкова си вирнаха носовете и започнаха едни противоречия че почти му се виждаше края.НА 19.12.2015,се проведе среща в гр. севлиево на която бяха поканени всички които милеят,както казва Наско за трофито.След заседаване около 8-9 часа се прие:
                      1-нов правилник.
                      2-комисия Трофи за 2016
                      Стоян Францов - председател
                      Милен Дечев
                      Атанас Арабаджиев
                      -можем само да сме им благодарни че се наеха с тази отговорност.
                      3-трофи верига шампионат
                      1. Варна Трофи 2016 - 06-08.05.2016

                      2. Велико Търново Трофи ОТПАДНА

                      3. Верея Трофи 2016 - 19-21.08.2016

                      4. Загора Трофи 2016 - 16-18.09.2016

                      5. Русе Трофи 2016 - 04-06.11.2016


                      С помоща на ВСИЧКИ ТЕЗИ ХОРА КАТО ПРЕСЪСТВАЛИ на срещата И В ЛИЦЕТО НА ОРГАНИЗАТОРИТЕ НА ОТДЕЛНИТЕ СЪСТЕЗАНИЯ допринесоха да се получи един страхотен ТРОФИ ШАМПИОНАТ, НАПУК НА ДУШМАНИТЕ И ЗАВИСНИЦИТЕ а всеки да си го тълкува както му е добре,и дали ще очаства в него си е негов проблем,има други трофи състезания,никои никого не кара на сила.
                      2017 върви пак към тази посока така,че ако някои иска да каже нещо или да даде някаква препоръка нека да стане тука.На срещата наи-добре ще е да пресъстват само организаторите от веригата,за да няма надвикванки и сухиндолски свидетели,които миналата година не липсваха.
                      До колкото БАФС,това е ЕДНА КОМУНИСТИЧЕСКА ПИЯВИЦА която само ще натовари организаторите и клубовете с поедни доста солидни суми за такси и лицензи ТАКА ЧЕ СТИГА С ТАЯ БФАС че ако почна да и вадя керливите и ризи трябва машинописка да си наема,никакъв положителен принос няма да има от нея.
                      НЕ ИСКАМ НИКОИ ДА ОБИДЯ ИЛИ ЗАСЕГНА НО ТОВА Е САМАТА ИСТИНА ДО МОМЕНТА.
                      Предлагам да се спре с безсмислените постове а,да се дават само предложения и съвети свързани с шампионата,които да бъдат разгледани от организаторите на срещата.
                      Последно редактирано от Z_I_P_O; 13-12-16, 22:57.
                      ОФРОУД 4Х4 СЕВЛИЕВО
                      0879 86 85 87
                      ТРОФИ БЕЗ КАЛ Е КОТО ЖЕНА С МАЛКИ ЦИЦИ,ДОСТАВЯ УДОВОЛСТВИЕ НО НЕ ПЪЛНО....

                      Коментар


                      • #41
                        От: Среща "Bulgaria Trophy Challenge 2017" ??!

                        Първоначално публикуван от unikat13 Преглед на мнение
                        Да разбирам ,че не сме добре дошли,ако не сме организатори ?
                        Ти нали си от Русенския клуб, дето още не е регистиран и така от години.

                        Коментар


                        • #42
                          От: Среща "Bulgaria Trophy Challenge 2017" ??!

                          Е как може да съм част от нещо ,което все още го няма.
                          В Русе има добри приятелски взаимоотношения м/у хора симпатизиращи на оффроуда.
                          Има и едно прекрасно състезание благодарение на спонсора Нетуоркс и организатора Наско '.

                          Коментар


                          • #43
                            От: Среща "Bulgaria Trophy Challenge 2017" - дискусии и предложения за Правилника

                            Миро ти маи си гледал трофи в друга държава.Да ти кажа какво видях аз като ОРГА на всичките изминали трофита .1 Състезатели без каски и колани ,наказание ДИСКВАЛИФИКАЦИЯ .нито един дисквалифициран защото наказанието е тежко и никои съдия не може да си го причини .ТРЯБВА ФИКСИРАНО НАКАЗАНИЕ А НЕ ДО ТОПКИТЕ НА СЪДИЯТА .2 ЕКСТРЕМИ всеки спира и си тръгва от различни места като по тоя начин можеш да ощетиш или бутнеш рамо на състезател .ИСКА СЕ СТОП ЛИНИЯ НА ЕКСТРЕМА СЪСТЕЗАТЕЛИТЕ СТАРТИРАТ ОТ ЕДНО И СЪЩО МЯСТО.3 КАРНЕТИ много престои много пренасяне много чакане за класиране и много грешки ,мисля че са излишни .ИМА СТАРТ ФИНАЛ С ТОЧНИ ВРЕМЕНА И СЪСТЕЗАТЕЛНО ВРЕМЕ ,отиваш на 1 екстрем ,екстрема празен спираш на стоп линията казваш си номера и влизаш в екстрема ,отиваш на екстрема има тапа ,отиваш при съдията спира ти времето и после те рестартира от стоп линията .В СЪДИИСКАТА КАРТА ИМА ТОЧНИ ДАНИ И МИНАЛ ИЛИ НЕ ПРЕЗ ЕКСТРЕМА и точно колко престои. 4 СЪСТЕЗАТЕЛ ИЗВЪН КЛАСИРАНЕ,няма такъв филм или отговаряш на изискванията или стоиш на екстрема и разправяш че ако те бяха допуснали щеше да минеш и без лебедка .Гледах клип на такъв състезател и ако беше редовен в един екстрем трябваше да го дисквалифицирам три пъти .САМО уронва престижа на хубавото състезание.5 СЪСТЕЗАТЕЛИ ИЗБИРАТ В КОИ КЛАС ДА КАРАТ ,няма такъв филм има комисия решава за кои клас отговаряш и караш там ,а не да съберем 5 машини да има класиране и вземем купата.6 НЕ МОЖЕ С 1 УЧАСТИЕ И ШАМПИОН НА ВЕРИГАТА трябва миниум четири участия.6 машините от клас ПРОТО как точно ще се вписват във състезанието ,според мен трябва да има миниум 3 прототипа да си имат отделно класиране а като са по малко как точно процедираме.И ОЩЕ ДОСТА ТАКИВА НЕ МИ СЕ ПИШЕ ,ТА ИМА СИ РАБОТА ПО ПРАВИЛНИКА ТРЯБВАТ ГРАМОТНИ ХОРА .
                            Последно редактирано от valerisuper; 13-12-16, 23:30.

                            Коментар


                            • #44
                              От: Среща "Bulgaria Trophy Challenge 2017" - дискусии и предложения за Правилника

                              Първоначално публикуван от valerisuper Преглед на мнение
                              Миро ти маи си гледал трофи в друга държава.Да ти кажа какво видях аз като ОРГА на всичките изминали трофита .1 Състезатели без каски и колани ,наказание ДИСКВАЛИФИКАЦИЯ .нито един дисквалифициран защото наказанието е тежко и никои съдия не може да си го причини .ТРЯБВА ФИКСИРАНО НАКАЗАНИЕ А НЕ ДО ТОПКИТЕ НА СЪДИЯТА .2 ЕКСТРЕМИ всеки спира и си тръгва от различни места като по тоя начин можеш да ощетиш или бутнеш рамо на състезател .ИСКА СЕ СТОП ЛИНИЯ НА ЕКСТРЕМА СЪСТЕЗАТЕЛИТЕ СТАРТИРАТ ОТ ЕДНО И СЪЩО МЯСТО.3 КАРНЕТИ много престои много пренасяне много чакане за класиране и много грешки ,мисля че са излишни .ИМА СТАРТ ФИНАЛ С ТОЧНИ ВРЕМЕНА И СЪСТЕЗАТЕЛНО ВРЕМЕ ,отиваш на 1 екстрем ,екстрема празен спираш на стоп линията казваш си номера и влизаш в екстрема ,отиваш на екстрема има тапа ,отиваш при съдията спира ти времето и после те рестартира от стоп линията .В СЪДИИСКАТА КАРТА ИМА ТОЧНИ ДАНИ И МИНАЛ ИЛИ НЕ ПРЕЗ ЕКСТРЕМА и точно колко престои. 4 СЪСТЕЗАТЕЛ ИЗВЪН КЛАСИРАНЕ,няма такъв филм или отговаряш на изискванията или стоиш на екстрема и разправяш че ако те бяха допуснали щеше да минеш и без лебедка .Гледах клип на такъв състезател и ако беше редовен в един екстрем трябваше да го дисквалифицирам три пъти .САМО уронва престижа на хубавото състезание.5 СЪСТЕЗАТЕЛИ ИЗБИРАТ В КОИ КЛАС ДА КАРАТ ,няма такъв филм има комисия решава за кои клас отговаряш и караш там ,а не да съберем 5 машини да има класиране и вземем купата.6 НЕ МОЖЕ С 1 УЧАСТИЕ И ШАМПИОН НА ВЕРИГАТА трябва миниум четири участия.6 машините от клас ПРОТО как точно ще се вписват във състезанието ,според мен трябва да има миниум 3 прототипа да си имат отделно класиране а като са по малко как точно процедираме.И ОЩЕ ДОСТА ТАКИВА НЕ МИ СЕ ПИШЕ ,ТА ИМА СИ РАБОТА ПО ПРАВИЛНИКА ТРЯБВАТ ГРАМОТНИ ХОРА .
                              Валери,по принцип те уважавам и харесвам като човек,но след този ти пост ще се наложи да ти кажа някои неща които няма да ти харесат!!
                              Ще коментирам всяка точка от поста ти за да бъда изчерпателен:
                              1.По тази точка може би имаш право,но може би!?!Защо никой съдия "не може да си го причини"??Защото съдията няма топки да го направи!!Ако беше го направил,щяха повече екипажи да си четат правилниците а не да ги хвърлят още като им ги подадем при регистрация рискувайки да бъдат дисквалифицирани защото ги мързи да четат!!
                              2.Не зная за какъв случай говориш,но на повечето екстреми входа е един и от къде точно(метър напред или назад) ще стартираш(пуснат времето) е все тая!
                              3.И тук имаш право ама не толкова
                              Как ще зная аз къде колко съм чакал и колко добавено време имам за завършване на етапа ако нямам карнет и времето ми го пише само в твоята съдийска листа???Или трябва да ти звъня докато караме да те питам?Или да си нося елката и да смятам?!
                              4.Участник отговарящ на изискванията също може да урони престижа на едно състезание!Това не е фактор!
                              В случая организатора е направил своята преценка и го е допуснал!
                              5.Още на Русе ти казах:"ВЗЕМИ ПРОЧЕТИ ПРАВИЛНИКА",но явно и теб те мързи като състезателите та да ти обясня,че всеки участник отговарящ на изискванията за съответния клас в който иска да се състезава ИМА право да участва в него!!А относно "купата" нека разберете ВСИЧКИ,че искахме да се отделим в клас Прото не заради нея а за да не се бъркаме в класирането на клас Модифициран,защото бе последен кръг,разликата в точките беше малка и битката бе оспорвана.За това приканвахме участници които нямат точки в шампионата също да се изтеглят в по-горния клас(където трасета и екстреми бяха едни и същи) за да не пречим на лидерите в Модифициран!Така,че пак казвам:не беше заради купата.........и в Модифициран да бяхме останали купата пак щяхме да я вземем(разгледай подробно класирането)!!
                              6.Тук пак мога да ти каза само едно: Прочети правилника Валери!!

                              Като за финал ще ти кажа,че докато съдиите НЕ познават правилата(мързи ги да четат) дереджето ще е такова!
                              "АСК ЗАГОРА 4х4"
                              0897937797....по всяко време!

                              Коментар


                              • #45
                                От: Среща "Bulgaria Trophy Challenge 2017" - дискусии и предложения за Правилника

                                Всичко което съм написал мисля че не изглежда ЛИЦЕПРИЯТНО. Правилника го знам наизуст но затова пиша защото някои точки не ми харесват нали затова е тая тема. За карнетите времето може да се вписва в отделна страница в роудбука и ще знаеш престоя. А щом мислиш че машини като на Пиер,Кольо,Стефчо са ПРОТОТИПИ МАЧКАИ ЗДРАВО ТАКА ТРЯБВА.И изобщо не визирам състезания или имена говоря какво съм видял и може ли да се коригира. МИЛЕНЕ ТЕБ ТЕ УВАЖАВАМ МНОГО А ЛЮБЧО МИ Е БРАТЧЕ ЗНАЕТЕ ЧЕ НЕ Е ЛИЧНО ПРОСТО ПРОТОТО ТРЯБВА ДА Е НАИ ЯКИЯ КЛАС А НЕ ДА СЪБИРАМЕ ЖЕЛАЕЩИ не ми хареса честно.Да се намали броя на участниците от 5на 3от клас Прото да си имат отделно класиране 5 реални прототипа едва ли ще съберем някога, това съм имал в предвид.
                                Последно редактирано от valerisuper; 14-12-16, 07:04.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X