Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Среща "Bulgaria Trophy Challenge 2017" - дискусии и предложения за Правилника

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Среща "Bulgaria Trophy Challenge 2017" - дискусии и предложения за Правилника

    Чаро вече си е в България, редно е и той да присъства заради Нова Черна. Още не ми е направил заявка.

    Коментар


    • От: Среща "Bulgaria Trophy Challenge 2017" - дискусии и предложения за Правилника

      Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
      Веско, щеше да ми пращаш по ел. поща заявката от клуб Черно Море, както и Миро заявката от Севлиево 4х4 - stoyan@emind.bg

      Не е прищявка, с хотела съм се разбрал така.
      Кой Веско от кой клуб Черно море?
      ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

      Коментар


      • От: Среща "Bulgaria Trophy Challenge 2017" - дискусии и предложения за Правилника

        Кой Веско търсите, от село Рупча или Веселин Петков от село Карапелит? Да това е Веско Делфина минал през различни обучения и образования, но най обичах театралното изкуство защото мога да приказвам, но с писането съм зле. Явно се позабравихме от проблеми, работа или възрастта, за това нещо не можем да се познаем.
        Някой знаят клуб Варна, все хора с идеи и желания дикато полека се въдвори режима на г. Пиночет.
        Появи се Черно море създаден от много добри екипажи. Но в един хубав ден разногласия ме докараха да напусна клуба. За председател беше избран В. Градев моят навигатор. Това е всъщност Веско Делфина национален състезател с най- много състезания- трофи в България и чужбина. През 2016 г. карах и гледах състезанията стартира клас- модифициран- финишира като за скраб; стартира стандарт- финишира -природно модифициран. За тръбарките нямам мнение. Хрумна ми идея за привличане на нови състезатели, която споделих с В. Градев : евентуално създаване на секция трофи към Черно море с което той се отнесе със съгласие. Заявката ми към Стоян е лична и от мое име.
        Написах ви моята истина от реалната действителност и винаги съм се съобразявал с поговорката " Вълкът козината си мени...". И накрая от опит за да постигнеш нещо, искаш нещои мечтаеш няма значение какво е - трябва да го обичаш, а след него идва и опита и полека ,полека ставаш много добър.
        Не е задължително да се чете. Познавам много специалисти по състезания, които могат да съдействат.
        А също така и специалисти по бойкотиране на състезания.
        Това е моето верую в живота " всеки своя грях си плаща".
        Веско Делфина

        Коментар


        • От: Среща "Bulgaria Trophy Challenge 2017" - дискусии и предложения за Правилника

          Дърт Делфин - кефиш ме. Скоро не си падал по гръб(таван) в реката! И ровъри не са те изпреварвли...
          Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

          Коментар


          • От: Среща "Bulgaria Trophy Challenge 2017" - дискусии и предложения за Правилника

            Щото напоследък толкова кара

            Извинявайте, без да искам...
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • От: Среща "Bulgaria Trophy Challenge 2017" - дискусии и предложения за Правилника

              Много желаещи много офроудъри,чак залата отесня 46 човека браво.Сега само Стоян и Наско да пуснат новия правилник и да почнат истинските състезатели да критикуват,и да питат що така а не иначе.100% сезон 2017 в трофи шампионата ще е с повече адреналин и по Добър от 2016 благодарение на тези 46 човека .Браво добре свършена работа от сериозни хора още веднъж БРАВО
              ОФРОУД 4Х4 СЕВЛИЕВО
              0879 86 85 87
              ТРОФИ БЕЗ КАЛ Е КОТО ЖЕНА С МАЛКИ ЦИЦИ,ДОСТАВЯ УДОВОЛСТВИЕ НО НЕ ПЪЛНО....

              Коментар


              • От: Среща "Bulgaria Trophy Challenge 2017" - дискусии и предложения за Правилника

                А бе вие се радвайте на човека, че на тази възраст кара все още по състезания. Малко са хората, които се занимават с оффроуд, и сервизни дейности, като бате Веско. Времената се променят, това е вярно и понякога старото поколение мисли, че всичко може и всичко знае и изнервя младите. Но този човек е много в час, дойде от Варна на ход в Самоков, кара три дни стана трети, колата издържа и се прибра по- живо по-здраво. Мисля, че без да го познава човек, сам може да си направи извод за него.
                Последно редактирано от lyubo73; 15-01-17, 16:09.
                0887 526 564/ 0897 933 755 /

                Коментар


                • От: Среща "Bulgaria Trophy Challenge 2017" - дискусии и предложения за Правилника

                  Понеже си правя някакви планове за тази година живот и здраве, не ми става ясно от таблицата в правилника дали мога да карам в модифициран, ако машината е газ 69 с редукторни мостове (руски). Това дали е имало серийно производство е спорен момент та затова питам?
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1.png
Прегледи:4
Размер:99.6 КБ
ID:5741149
                  Газ 69 2.4i
                  Густо майна, пътят свърши !!!
                  GSM: О895 7О6О59

                  Коментар


                  • От: Среща "Bulgaria Trophy Challenge 2017" - дискусии и предложения за Правилника

                    Първоначално публикуван от Агоп Серопян Преглед на мнение
                    Понеже си правя някакви планове за тази година живот и здраве, не ми става ясно от таблицата в правилника дали мога да карам в модифициран, ако машината е газ 69 с редукторни мостове (руски). Това дали е имало серийно производство е спорен момент та затова питам?
                    Можеш да караш в Модифициран!
                    "АСК ЗАГОРА 4х4"
                    0897937797....по всяко време!

                    Коментар


                    • От: Среща "Bulgaria Trophy Challenge 2017" - дискусии и предложения за Правилника

                      Първоначално публикуван от Milen Dechev Преглед на мнение
                      Можеш да караш в Модифициран!
                      Пак тълкователи. Четете правилника като дявола евангелието. То ясно пише в точка9 че ако не е серийно отива в прототипи. Разбирате ли че затова са нормите да се спазват. Това че някой е решил да си прави каквото си иска отива където трябва.
                      Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                      Дий Снайдер

                      Коментар


                      • От: Среща "Bulgaria Trophy Challenge 2017" - дискусии и предложения за Правилника

                        Серийно на газ 69 няма портални мостове.Наследниците на газ 69-уаз 469Б или на 3151 се слагат серийно.От там следва че отговаряш за прототип.
                        Последно редактирано от Z_I_P_O; 27-01-17, 22:39.
                        ОФРОУД 4Х4 СЕВЛИЕВО
                        0879 86 85 87
                        ТРОФИ БЕЗ КАЛ Е КОТО ЖЕНА С МАЛКИ ЦИЦИ,ДОСТАВЯ УДОВОЛСТВИЕ НО НЕ ПЪЛНО....

                        Коментар


                        • От: Среща "Bulgaria Trophy Challenge 2017" - дискусии и предложения за Правилника

                          АБЕ и двамата сте били на една среща ама още бъркате ЛЕПА БРЕНА с ТОДОР ЖИВКОВ .ТАЯ 9 ТОЧКА ОТ ТАБЛИЧКАТА ПРОСТО Я ПОПЪЛНИХТЕ ДА НЕ Е ПРАЗНА ИЛИ ТРЯБВА ДА СЕ СПАЗВА .
                          Последно редактирано от valerisuper; 27-01-17, 23:41.

                          Коментар


                          • От: Среща "Bulgaria Trophy Challenge 2017" - дискусии и предложения за Правилника

                            Първоначално публикуван от valerisuper Преглед на мнение
                            АБЕ и двамата сте били на една среща ама още бъркате ЛЕПА БРЕНА с ТОДОР ЖИВКОВ .ТАЯ 9 ТОЧКА ОТ ТАБЛИЧКАТА ПРОСТО Я ПОПЪЛНИХТЕ ДА НЕ Е ПРАЗНА ИЛИ ТРЯБВА ДА СЕ СПАЗВА .
                            Прочети правелника за 2016 и за 2017 и тога пиши ТОЧКА 9 Е ПОЯСНЕНИЕ КЪМ 8 стига си писал глупости помисли молко на един модифициран като му сложи портални и фул хидро какво става сигурно според теб СТАНДАРТ.
                            ОФРОУД 4Х4 СЕВЛИЕВО
                            0879 86 85 87
                            ТРОФИ БЕЗ КАЛ Е КОТО ЖЕНА С МАЛКИ ЦИЦИ,ДОСТАВЯ УДОВОЛСТВИЕ НО НЕ ПЪЛНО....

                            Коментар


                            • От: Среща "Bulgaria Trophy Challenge 2017" - дискусии и предложения за Правилника

                              Изобщо не коментирам теб ти правилно си отговорил, но не е нормално човека да пита в кои клас ще кара с портални мостове които не са от неговия модел,може ли да кара модифициран и два различни отговора от двама човека били на една сбирка.Никога не пиша глупости а споделям това което виждам и мисля че не трябва да е така.
                              Последно редактирано от valerisuper; 28-01-17, 08:32.

                              Коментар


                              • От: Среща "Bulgaria Trophy Challenge 2017" - дискусии и предложения за Правилника

                                Има ли произведен Патрул с двигател на БМВ.
                                Помогни си сам,за да могат и другите да ти помогнат.
                                АСК Ален Мак

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X