Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Трофи Шампионат 2016 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Трофи Шампионат 2016 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

    Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
    Няма първо и второ, каране без колан и каска пред съдия, т.е. в екстрем е дисквалификация. В трасето няма кой да те види, но видят ли те..... И аз си признавам, че съм карал така, но не са ме хващали.

    Та това е заложеното в праеилника.
    Махнете думичката "може",за да е ясно и категорично.

    Коментар


    • От: Трофи Шампионат 2016 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

      Ако е в екстрема ок но е било преди да влезне при изчакване на друг състезател вътре в екстрема,А И ПИШЕ МОЖЕ А НЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНО.

      Коментар


      • От: Трофи Шампионат 2016 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

        Сега ако си спрял и тръгваш и се движиш едвам едвам и си закопчаваш колана може да се разминеш с предупреждение, ама в състезателно темпо не трябва да се допуска.

        А съдиите не е зле да понаучат правилниците. Два шампионата, два правилника. Не е толкова много.

        Коментар


        • От: Трофи Шампионат 2016 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

          Валери, ти по кой правилник съдийстваш? Извинявайте ама сегашния формат има един СТАРТ и един ФИНАЛ. Между тези две точки нямаш право да сваляш каската! Там се води състезателно трасе! Състезателно темпо и други дъра бъра не важат.
          Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
          Дий Снайдер

          Коментар


          • От: Трофи Шампионат 2016 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

            Новия и пише МОЖЕ НО МОЖЕ И ДА НЕ МОЖЕ ,

            Коментар


            • От: Трофи Шампионат 2016 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

              Недейте сега да шикалкавите,че да не повдигам въпроса за карането в лагера.
              Защо старите състезатели не тръгваха без да са закопчани и двамата с навигатора.
              Даже след забележката ми отговориха-"ще ни удушите с тия колани днес".

              Коментар


              • От: Трофи Шампионат 2016 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

                Първоначално публикуван от valerisuper Преглед на мнение
                Новия и пише МОЖЕ НО МОЖЕ И ДА НЕ МОЖЕ ,
                Евала брато!
                Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                Дий Снайдер

                Коментар


                • От: Трофи Шампионат 2016 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

                  Е вие вече се ебавате, стои ти 6-8 часа с каска. До тоалетна с каска ли да се ходи. При движение трябва да се с каска и колани -
                  шофиране без задължителните предпазни средства (каска, предпазен колан).

                  Коментар


                  • От: Трофи Шампионат 2016 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

                    Ако имаш предвид СТАРТА че са стартирали без колани си много в грешка лично съм проверил закрепено обурУдване каски и колани НЕСЕРИОЗНО Е ДА ГОВОРИШ ТАКА,А ПЛАМЕНЕ защо забележка ти беше съдия просто го впиши в съдииския лист.

                    Коментар


                    • От: Трофи Шампионат 2016 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

                      Наказание от 1 час за каска и колани няма има само наказание с дисквалификация.

                      Коментар


                      • От: Трофи Шампионат 2016 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

                        Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
                        Е вие вече се ебавате, стои ти 6-8 часа с каска. До тоалетна с каска ли да се ходи. При движение трябва да се с каска и колани.
                        Между СТАРТА и ФИНАЛА ще стоиш с каска. Състезателно трасе е. Не тълкувайте правилника като дявола евангелието. Формата е такъв ,ако ли не правите Етапи за класиране и отделни СТАРТ/ ФИНАЛ и за всяка зона. Ако ли не Сваляш каската значи си се отказал и те дисквалифицират
                        Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                        Дий Снайдер

                        Коментар


                        • От: Трофи Шампионат 2016 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

                          Първоначално публикуван от valerisuper Преглед на мнение
                          Ако имаш предвид СТАРТА че са стартирали без колани си много в грешка лично съм проверил закрепено обурУдване каски и колани НЕСЕРИОЗНО Е ДА ГОВОРИШ ТАКА,
                          Ако говориш на мен нямам в предвид старта,а шести екстрем.

                          Коментар


                          • От: Трофи Шампионат 2016 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

                            Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                            Между СТАРТА и ФИНАЛА ще стоиш с каска. Състезателно трасе е. Не тълкувайте правилника като дявола евангелието. Формата е такъв ,ако ли не правите Етапи за класиране и отделни СТАРТ/ ФИНАЛ и за всяка зона. Ако ли не Сваляш каската значи си се отказал и те дисквалифицират
                            Ние сме си го написали - шофиране.

                            Коментар


                            • От: Трофи Шампионат 2016 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

                              ок разбрах мисля че за СТАРТА говориш.

                              Коментар


                              • От: Трофи Шампионат 2016 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

                                Първоначално публикуван от Пламен Исаев Преглед на мнение
                                Ако говориш на мен нямам в предвид старта,а шести екстрем.
                                Обясни точно ситуацията. Какво , как и така.

                                Ако е преместил колата 2 м в колоната за да се придвижи в тапа чакаща за екстем е едно, ако си кара екстрем без колани друго. Едното е дебнене и дребнавост, а другото си е сериозно.
                                Последно редактирано от Стоян Францов; 23-08-16, 00:01.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X