Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Трофи Шампионат 2016 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Трофи Шампионат 2016 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

    Интересен диспут Благой се изказва,Наско чака и се появяват застъпниците.Всеки е в правото да коментира в случая репортаж,и потърпевшият да отговори/на колега/. Та Георги правилно ,,Ти кой си„„ хубав въпрос но грешен,трябва да е ;Аз кой съм; ще разговарям с модератор да се отвори такава тема и всеки да си напише автобиография,за да може всеки да я прочете и прецени какъв е дадения човек,има ли смисал от разговор..Даниела не сме се запознавали,но приятелски тук във форума с изказване не ти е мястото.Има и по интересни неща от офроуда.Да Благой ,доайен и идеолог по офроуд.но всеки е съваршен някъде.Този път си бил по хард в писането.А последните 3г се изяви като инструктор 1клас на Даниела,Вн/.Чавдар Н.Черна добър човек ,да ама така не става.Реката Варна обръщане,обвинение после оправдание ,сега май се повтаря.Наско го търсят да помага ,тои най добре да каже,сигурно да се научи или ще сменя Кире.Имате един пилот с много голямо сърце Гюни той е засужил мойте уважение.Екип винаги можем да сформираме силнисме ,и много.А сега към теб в това село кръг не става не знам как е прието ама сигурно Наско е помогнал,но моето мнение е такова.Един клуб да кандидатства за кръг тръбва да има 3 4 състезатели карали през годината 3 от 4 състезания за да направят кръг ,това е развитие .За да караме до окръжен град има хотел,мивка ,сервизи,вулканизатор ,маг авточасти това са все потребни неща.Твоето състезание е за любители и къмпинг офродари да се вдахновят.Ладога е символ на друга страна.А сега ще навлезем в 3 фаза на развитие и много глупости ще приключат Много мразя умишлео мачкане на коли от организатори.

    Коментар


    • От: Трофи Шампионат 2016 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

      А бре БАТЕ ВЕСКО ти къде прочете че тая тема е за рали бре ПИШЕ ТРОФИ караи си в Т2 ние ще се справим бре ,Стараем се много и някои ден ще успеем ,не бързаме за никъде.

      Коментар


      • От: Трофи Шампионат 2016 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

        Първоначално публикуван от valerisuper Преглед на мнение
        А бре БАТЕ ВЕСКО ти къде прочете че тая тема е за рали бре ПИШЕ ТРОФИ караи си в Т2 ние ще се справим бре ,Стараем се много и някои ден ще успеем ,не бързаме за никъде.
        Охлюва се движи със средна скорост 10-6 км/с.
        Лошото при него е , че през деня изкачва по дървото около 2метра но през ноща се спуска 1 метър. С тези темпове голямо бързане ще бъде!
        Веско правилно отбелязва Група Т: автомобили за всички терени


        10-6
        Прикачени файлове
        Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
        Дий Снайдер

        Коментар


        • От: Трофи Шампионат 2016 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

          Първоначално публикуван от delfin Преглед на мнение
          ..Даниела не сме се запознавали,но приятелски тук във форума с изказване не ти е мястото.Има и по интересни неща от офроуда..
          Добре, щом казваш, ще сменя хобито.Кой преценява кой да пише във форума и кой не?

          Коментар


          • От: Трофи Шампионат 2016 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

            Благо та кога сме минали Трофито към БФАС че съм пропуснал.

            Коментар


            • От: Трофи Шампионат 2016 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

              "Това ,че не вярваш в БОГ не значи , че не трябва да живееш по божиите закони"- ако ме разбираш какво искам да кажа.
              Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
              Дий Снайдер

              Коментар


              • От: Трофи Шампионат 2016 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

                Първоначално публикуван от Даниела Борисова Преглед на мнение
                Добре, щом казваш, ще сменя хобито.Кой преценява кой да пише във форума и кой не?

                Сигурно има такива да те спират,трият не ми е ясно.А препоръката за изказвания е лично моя.

                Коментар


                • От: Трофи Шампионат 2016 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

                  Първоначално публикуван от delfin Преглед на мнение
                  Сигурно има такива да те спират,трият не ми е ясно.А препоръката за изказвания е лично моя.
                  Не е лошо, първо да се научиш да напишеш поне едно изречение без правописна грешка.
                  Ако и карането ти е колкото писането... Язък...
                  На сърбела майката му е чесането.
                  Борислав Борисов Русе О885 О37815

                  Коментар


                  • От: Трофи Шампионат 2016 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

                    Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
                    Не е лошо, първо да се научиш да напишеш поне едно изречение без правописна грешка.
                    Ако и карането ти е колкото писането... Язък...



                    За писането още се учим,повтаряме 7 клас,ама до една година ще приключим.А за карането ,аз там не пиша само натискам.....абе най добре питай жена ми
                    Ама по добре не ги чети мойте писания.

                    Коментар


                    • От: Трофи Шампионат 2016 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

                      Първоначално публикуван от delfin Преглед на мнение
                      .А за карането ,аз там не пиша само натискам.....
                      Виждали сме те...
                      Първоначално публикуван от delfin Преглед на мнение
                      абе най добре питай жена ми
                      Ще пропусна.
                      Първоначално публикуван от delfin Преглед на мнение
                      Ама по добре не ги чети мойте писания.
                      То без туй преводач трябва. Язък ти за претенциите.
                      На сърбела майката му е чесането.
                      Борислав Борисов Русе О885 О37815

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X