Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ВЕРЕЯ ТРОФИ 2015 / VEREYA TROPHY 2015

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: ВЕРЕЯ ТРОФИ 2015 / VEREYA TROPHY 2015

    Местата в близкия до бивака хотел свършиха , има осигурен още един хотел на същата цена , но е на около 500 метра от бивака .
    Предвид сухия сезон имам една молба към всички участници - проверете изпускателната система на автомобилите си , не хвърляйте не изгасени цигари , както и не палете открит огън в бивака или някъде другаде . Всичко в гората и полето е много сухо и му трябва много малко да се запали . Днес при проверката на трасето на две места срещнахме пожарни коли , така че нека запазим природата и да не падаме до нивото на някои елементи дето палят умишлено ...
    VEREYA MOTORSPORT TEAM

    Коментар


    • #62
      От: ВЕРЕЯ ТРОФИ 2015 / VEREYA TROPHY 2015

      Част от маршрута взаимстван ли е oт Загора Трофи, и ако да до колко, защото с тези точки и букове безсмислено се усложняват нещата според мен.

      Коментар


      • #63
        От: ВЕРЕЯ ТРОФИ 2015 / VEREYA TROPHY 2015

        Първоначално публикуван от Васил Василев1 Преглед на мнение
        Част от маршрута взаимстван ли е oт Загора Трофи, и ако да до колко, защото с тези точки и букове безсмислено се усложняват нещата според мен.
        Да , взаимстван е . И за мен тези точки и букове са безсмислени ама какво да се прави ...
        Последно редактирано от Бакалов; 05-08-15, 17:05.
        VEREYA MOTORSPORT TEAM

        Коментар


        • #64
          От: ВЕРЕЯ ТРОФИ 2015 / VEREYA TROPHY 2015

          Аз за съжаление няма да мога да присъствам на това състезание.

          Като гледам записаните дотук се очертава много сериозна конкуренция и ще е истинска битка по трасетата. Много ме е яд.
          Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
          Телефон - в профила!

          Коментар


          • #65
            От: ВЕРЕЯ ТРОФИ 2015 / VEREYA TROPHY 2015

            Ще има голяма борба в майсторския клас,дано нашите момчета(българите)се представят добре.Успех на всички и ако има още мъжки момчета, нека се записват.

            Коментар


            • #66
              От: ВЕРЕЯ ТРОФИ 2015 / VEREYA TROPHY 2015

              Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
              Да , взаимстван е . И за мен тези точки и букове са безсмислени ама какво да се прави ...
              Все пак за 20 екипажа и 2К трябва да бутнем с резачката някое дръвце за разообразие. Ще гледаме шоуто и ние там на место.

              Коментар


              • #67
                От: ВЕРЕЯ ТРОФИ 2015 / VEREYA TROPHY 2015

                [QUOTE=бай Матьо;2806091]Ще има голяма борба в майсторския клас,дано нашите момчета(българите)се представят добре.Успех на всички и ако има още мъжки момчета, нека се записват.[/QUOTE

                Аз лично ще се постарая да се кача на стълбичката. Ще им покажа как се мятам(не в деретата)
                0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

                Коментар


                • #68
                  От: ВЕРЕЯ ТРОФИ 2015 / VEREYA TROPHY 2015

                  Дано да им накъсаш шортите.

                  Коментар


                  • #69
                    От: ВЕРЕЯ ТРОФИ 2015 / VEREYA TROPHY 2015

                    Първоначално публикуван от бай Матьо Преглед на мнение
                    Ще има голяма борба в майсторския клас,дано нашите момчета(българите)се представят добре.Успех на всички и ако има още мъжки момчета, нека се записват.
                    Дай ми Нисана и се записвам.Обещавам да мина повече от 650 метра.

                    Коментар


                    • #70
                      От: ВЕРЕЯ ТРОФИ 2015 / VEREYA TROPHY 2015

                      Няма проблем ще ти го дам,но блокажа не съм го оправил.Идвай да го вземеш,Данчо ще го оправи.

                      Коментар


                      • #71
                        От: ВЕРЕЯ ТРОФИ 2015 / VEREYA TROPHY 2015

                        Първоначално публикуван от Васил Василев1 Преглед на мнение
                        Все пак за 20 екипажа и 2К трябва да бутнем с резачката някое дръвце за разообразие. Ще гледаме шоуто и ние там на место.
                        Ще стане едно много добро състезание ...
                        VEREYA MOTORSPORT TEAM

                        Коментар


                        • #72
                          От: ВЕРЕЯ ТРОФИ 2015 / VEREYA TROPHY 2015

                          Ще има ли предварителна информация за публиката,
                          места на екстремите имам предвид.
                          Благодаря.
                          .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                          Киа спортаж2000тди 98г
                          Ауди А3 1.9ТДИ
                          Каравана Аdria 390Q

                          Коментар


                          • #73
                            От: ВЕРЕЯ ТРОФИ 2015 / VEREYA TROPHY 2015

                            Първоначално публикуван от georgipetkov64 Преглед на мнение
                            Ще има ли предварителна информация за публиката,
                            места на екстремите имам предвид.
                            Благодаря.
                            Разбира се , всички точки за публиката по дни ще ги обявя във сряда тук в темата , а също и на информационното табло в бивака в дните на състезанието
                            VEREYA MOTORSPORT TEAM

                            Коментар


                            • #74
                              От: ВЕРЕЯ ТРОФИ 2015 / VEREYA TROPHY 2015

                              [QUOTE=Владимир Раденков(vladyas);2806196]
                              Първоначално публикуван от бай Матьо Преглед на мнение
                              Ще има голяма борба в майсторския клас,дано нашите момчета(българите)се представят добре.Успех на всички и ако има още мъжки момчета, нека се записват.[/QUOTE

                              Аз лично ще се постарая да се кача на стълбичката. Ще им покажа как се мятам(не в деретата)
                              Само ще се стараеш ли бре, не си ли на първо място - не ми се вясвай. Издържи ли "Жабето / нисан-а/ на "тежкото" ти краченце - няма кой да те бие това ми е ясно. Айде успех на "финалното" ти състезание / и да имаш лепенка на мегер/....а бре ,как излъга жена ти да те пусне.....или тя още не знае?

                              Коментар


                              • #75
                                От: ВЕРЕЯ ТРОФИ 2015 / VEREYA TROPHY 2015

                                [QUOTE=gogo16;2806663]
                                Първоначално публикуван от Владимир Раденков(vladyas) Преглед на мнение

                                Само ще се стараеш ли бре, не си ли на първо място - не ми се вясвай. Издържи ли "Жабето / нисан-а/ на "тежкото" ти краченце - няма кой да те бие това ми е ясно. Айде успех на "финалното" ти състезание / и да имаш лепенка на мегер/....а бре ,как излъга жена ти да те пусне.....или тя още не знае?
                                Ще трябва по-кротко да го давам, че клиент за Патрола ме чака, даже може да го отвлече още от Стара Загора.
                                Ще го карам като за последно
                                0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X