Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ВЕРЕЯ ТРОФИ 2015 / VEREYA TROPHY 2015

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: ВЕРЕЯ ТРОФИ 2015 / VEREYA TROPHY 2015

    Тия следи като от протектори какви се явяват?
    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

    Коментар


    • #32
      От: ВЕРЕЯ ТРОФИ 2015 / VEREYA TROPHY 2015

      Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
      Тия следи като от протектори какви се явяват?
      Има го в легендата - това е река Г-н Николов
      VEREYA MOTORSPORT TEAM

      Коментар


      • #33
        От: ВЕРЕЯ ТРОФИ 2015 / VEREYA TROPHY 2015

        Не се смей, а другото едра змия ли е? И двата символа ги виждам за пръв път. На художник ли се правиш или само ме ядосваш, м?
        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

        Коментар


        • #34
          От: ВЕРЕЯ ТРОФИ 2015 / VEREYA TROPHY 2015

          Живко, в случай, че направя и невъзможното да дойда, а още повече да участвам в клас хоби как, ще карам като нито аз нито някой, който ще взема евентуално за навигатор сме виждали пътна книга. Има ли някъде нещо обяснено за да видим дали, ще влезем в час. Не ме разбирайте погрешно но никога не ми се е налагало да чета пътна книга, а много ми се идва от уважение към вас и труда, който полагате. Колко вероятно е да се насочим на майната си?
          Terrano 2.4 LPGi тел. 0888536080

          Коментар


          • #35
            От: ВЕРЕЯ ТРОФИ 2015 / VEREYA TROPHY 2015

            Все някой трябва да набере гъби за салатата...
            Нищо не мога,и нищо не знам...

            Коментар


            • #36
              От: ВЕРЕЯ ТРОФИ 2015 / VEREYA TROPHY 2015

              Дамяне и на мен ми беше за първи път "така наречения навигатор",ама не боли.Просто символи който трябва да ги научиш и да ти излиза метража долу доре.
              Помогни си сам,за да могат и другите да ти помогнат.
              АСК Ален Мак

              Коментар


              • #37
                От: ВЕРЕЯ ТРОФИ 2015 / VEREYA TROPHY 2015

                Абе на теория е така, ама на практика...
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • #38
                  От: ВЕРЕЯ ТРОФИ 2015 / VEREYA TROPHY 2015

                  Нещо ми се върти един нощен етап. През нощта гъби не се берат. Не бива да имате никакви притеснения
                  0878 706 714

                  WWW.OFFROADMASHINI.COM

                  Коментар


                  • #39
                    От: ВЕРЕЯ ТРОФИ 2015 / VEREYA TROPHY 2015

                    Първоначално публикуван от jordansto Преглед на мнение
                    През нощта гъби не се берат.
                    Щото гъбите са нощни животни и през това време от денонощието се крият, понеже се таковат, хранят де, нали? Нали, нали познах?
                    Харесвам хората с претенции. В повечето случаи са ужасно забавни.

                    www.facebook.com/BgOffroadPhotographer

                    Коментар


                    • #40
                      От: ВЕРЕЯ ТРОФИ 2015 / VEREYA TROPHY 2015

                      Първоначално публикуван от damyan82 Преглед на мнение
                      Живко, в случай, че направя и невъзможното да дойда, а още повече да участвам в клас хоби как, ще карам като нито аз нито някой, който ще взема евентуално за навигатор сме виждали пътна книга. Има ли някъде нещо обяснено за да видим дали, ще влезем в час. Не ме разбирайте погрешно но никога не ми се е налагало да чета пътна книга, а много ми се идва от уважение към вас и труда, който полагате. Колко вероятно е да се насочим на майната си?
                      Няма проблеми Дамяне ела да караш . Не знам дали някъде го има написано , но накратко има няколко основни неща по пътната книга и навигацията по нея .
                      Първата колона са номерацията на точките , втората колона със малките цифри е общия километраж за цялото трасе , а със големите е разстоянието от точка до точка и се нулира на всяка точка . В третата колона са нарисувани ситуациите по които трябва да се ориентираш . Приема се че винаги подхождаш към ситуацията отдолу по линията , правилната посока е указана със стрелка , посоките които не те интересуват са зачеркнати със две тънки успоредни линии . В последната колона е информацията за трасето между две точки . Пътната книга се чете от ляво на дясно като се пренася в началото на следващия ред . Да го обясня по картинката - намирате се на точка 6 , трябва да направите завой на дясно на 90* и да продължите 1,220 км за да стигнете до точка на която трябва да направите ляв завой преди река . Метража е даден в километри като единиците не се изписват , 1.22 значи 1 километър и 220 метра , 0.46 значи 460 метра и тн . Най отпред на пътната книга има легенда която обяснява символите , а символите служат да дадът по пълна информация за трасето и още са така наречените " сигурни точки " Сигурна точка значи че когато видиш на пътна книга символ и този символ ти излезе на трасето в даден момент / например има обозначена чешма и достигнеш до нея / значи си на правилното място . Разбира се винаги се случва да се отвееш - като не ти излязат като метраж и ситуация не повече от две точки , тогава се връщаш до сигурна точка или ситуация и почваш да търсиш правилната посока . НИКОГА НЕ КАРАЙ БЕЗ ДА ЗНАЕШ КЪДЕ СИ ПО ПЪТНАТА КНИГА ! По трасето има и азимути , Свилен го обяснил в тази тема . Май стана много дълго ама няма как , ако има нещо не ясно питай . Поздрави и ще те чакаме на Верея Трофи
                      Прикачени файлове
                      VEREYA MOTORSPORT TEAM

                      Коментар


                      • #41
                        От: ВЕРЕЯ ТРОФИ 2015 / VEREYA TROPHY 2015

                        Първоначално публикуван от jordansto Преглед на мнение
                        Нещо ми се върти един нощен етап. През нощта гъби не се берат. Не бива да имате никакви притеснения
                        Нощно време гъби трудно се берат , ама виж едни "самодиви в бели премени" със сигурност могат да намерят ... Пък и августовските нощи са топли , тревата е като килим - изобщо романтика , със кеф да се загубиш . Дали и аз да не взима да се изгубя ...
                        VEREYA MOTORSPORT TEAM

                        Коментар


                        • #42
                          От: ВЕРЕЯ ТРОФИ 2015 / VEREYA TROPHY 2015

                          Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                          Не се смей, а другото едра змия ли е? И двата символа ги виждам за пръв път. На художник ли се правиш или само ме ядосваш, м?
                          Река бре , река е , по дебелата змия - по голяма река , по тънкото змийче - малка рекичка ... Ти ся кво искаш , да седна да ти рисувам папур и тръстика , ще искаш и някоя патка да плува накрая
                          ...
                          VEREYA MOTORSPORT TEAM

                          Коментар


                          • #43
                            От: ВЕРЕЯ ТРОФИ 2015 / VEREYA TROPHY 2015

                            Голям зоолог се извъди.
                            За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                            Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                            Коментар


                            • #44
                              От: ВЕРЕЯ ТРОФИ 2015 / VEREYA TROPHY 2015

                              Вчера почти завърших роудбука за съботния ден , авария останала от Варненското състезание ми поречи да трасирам и опиша всичко . Другата седмица ще сменя лагерите на дифа и бегачката отново е в боя

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01175.jpg
Прегледи:1
Размер:282.3 КБ
ID:5663276

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01182.jpg
Прегледи:1
Размер:302.5 КБ
ID:5663278
                              Един жокер за навигаторите , много добре да запомнят долната снимка защото достигането до тази точка от роудбука ще е свързано с много лутане из гората от което метрите няма да излязат и единствено ситуацията ще ги ориентира че са на правилното място

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01191.jpg
Прегледи:1
Размер:272.9 КБ
ID:5663279

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01225.jpg
Прегледи:1
Размер:314.0 КБ
ID:5663281

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01263.jpg
Прегледи:1
Размер:290.8 КБ
ID:5663282
                              VEREYA MOTORSPORT TEAM

                              Коментар


                              • #45
                                От: ВЕРЕЯ ТРОФИ 2015 / VEREYA TROPHY 2015

                                Живко може да ни запишеш и нас Красимир Данаилов/Светозар Стеев - Сузуки JIMNY-Вампирясало - Експерт.
                                Да се надяваме, че ще се справим понеже програмата за Август ни е меко казана претоварена - Състезания, организация на състезание, кумуване на сватби и тн.
                                Пък и жените може да са ни изгонили дотогава с тия Джипове..!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X