Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"X-Cross Challenge Cup 2010"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: "X-Cross Challenge Cup 2010"

    В неделния ден слънцето весело грееше, пистата беше по-изпръхнала и имаше всички необходими предпоставки да стане готино състезание.

    Имах много добро настроение, защото вече се бях отървал от носенето на АТВ-то на Колев, малко моркова ми създаваше проблеми, но това са дребни грижи. Много ме е яд, че Пацо вожда не можа да "сготви" своя морков за старта.
    Направи ми впечатление, че повечето мотоциклетисти не се справяха толкова добре с трупите и гумите, а сега като изгледах готиния репортаж:
    Първоначално публикуван от roumen5 Преглед на мнение
    Тук има видео от неделя

    https://htftp.offroad-bulgaria.com./roumen5/X-cross.wmv
    ми стана ясно, че и дерето, което го мислех за безпроблемно се оказа спънка за мнозина. Може би натоварването и умората от съботния ден им е дошла в повече.

    Стартираха и АТВ-тата, много е готина картинката на старта, просто е незабравима емоция. Мислех си, че заради това че карам със сликове ще имам проблеми в дерето, но изобщо не очаквах, че големите зелени влечуги ще се затруднят. Не закъсах нито 1 път, не създадох тапа. Последните 2 обиколки КТМ-а ми започна да загрява и затова го киснех по-здраво в дерето и не му давах много газ, но Стоянчо се бухна в калта и нямаше кой да ме изпревари.

    После докато миехме машините ударих няколко ледено студени бири от кетъринг Валентино, с вкусни пържоли и още съм пресипнал.

    Този уйкенд ми донесе много незабравими емоции, даде ми увереност, че макар и да съм в клас "ветеран" все още се возя с добро темпо.
    На всички, които по една или друга причина са пропуснали това издание на X-Cross Challenge Cup, ще напиша, че наистина МНООГО са пропуснали. Снимките и видеото са само блед спомен от готината, приятелска атмосфера на цялото състезание, която беше създадена от организатори, съдии, състезатели и добрия кетъринг, за да могат всички да си прекарат много приятно.

    Още 1 път БЛАГОДАРЯ на организатори, съдии, медицински екип и кетъринг и с нетърпение очаквам следващото издание на X-Cross Challenge Cup!
    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

    Коментар


    • До: "X-Cross Challenge Cup 2010"

      Първоначално публикуван от roumen5 Преглед на мнение
      Тук има видео от неделя

      https://htftp.offroad-bulgaria.com./roumen5/X-cross.wmv
      Много готино клипче - благодаря!
      Кръвна група 0+

      Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

      Коментар


      • До: "X-Cross Challenge Cup 2010"

        И от мен едно голямо благодаря за уникалната организация.Трасето в събота беше невероятно. Най много ми хареса улеят в който всички закъсвахаВсички които не участваха само могат да съжаляват
        [LEFT][I][B]Цветан Карабекиров RENEGADE 1000RX[/B][/I] [SIGPIC][/SIGPIC][/LEFT]
        [LEFT][/LEFT]

        Коментар


        • До: "X-Cross Challenge Cup 2010"

          Първоначално публикуван от Цветан Карабекиров Преглед на мнение
          И от мен едно голямо благодаря за уникалната организация.Трасето в събота беше невероятно. Най много ми хареса улеят в който всички закъсвахаВсички които не участваха само могат да съжаляват
          Е Цецо не си прав, поне аз никъде не закъсах през целия неделен ден.
          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

          Коментар


          • До: "X-Cross Challenge Cup 2010"

            Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
            Е Цецо не си прав, поне аз никъде не закъсах през целия неделен ден.
            A по улей минава ли в неделния ден - НЕ, ето заради това не си закъсвал!!!?
            А Цецо говори за съботното каране !!!! Улеят, изкачването и спускането в гората кефеха ..... останалото си беше ръчка .......


            ПП Дайте някоя готина снимка от награждаването - все пак първи подиум (за албума със снимки)....
            Последно редактирано от Стефан Слабов; 21-04-10, 13:49.
            0887 246718

            Коментар


            • До: "X-Cross Challenge Cup 2010"

              Първоначално публикуван от Стефан Слабов Преглед на мнение
              A по улей минава ли в неделния ден - НЕ, ето заради това не си закъсвал!!!?
              А Цецо говори за съботното каране !!!! Улеят, изкачването и спускането в гората кефеха ..... останалото си беше ръчка .......


              ПП Дайте някоя готина снимка от награждаването - все пак първи подиум (за албума със снимки)....
              Скайпа ми е sa6o_68,ще ти пратя каквото сам снимал

              Коментар


              • До: "X-Cross Challenge Cup 2010"

                Първоначално публикуван от Стефан Слабов Преглед на мнение
                A по улей минава ли в неделния ден - НЕ, ето заради това не си закъсвал!!!?
                А Цецо говори за съботното каране !!!! Улеят, изкачването и спускането в гората кефеха ..... останалото си беше ръчка ...
                Улей като улей най-нормален си беше при първото преминаване, при второто видимо вече е имало яко дране там от което се беше променило неузнаваемо всичко все едно е преминала Съветската Армия и след нея потоп за което требе да сме благодарни и то от сърце на всите 4х4 и Зелени тролеи А за качването по средата имаше яко трафик все едно се откриваше сезона там Краси Колев ме изкефи, довтаса последен и изцепи първи от тапата та реших да не се застоявам и Аз и газ подир него, на втората обиколка все още имаше неколко тролея които продължаваха упорито да щурмуват баиро явно е било як купон там.
                Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                Коментар


                • До: "X-Cross Challenge Cup 2010"

                  Купон в дерето - II-ра част !!!





                  За малко да падне младежа...



                  Зори постоянно се мъчеше да си изпревари АТВ-то, добре че не успя, все пак .



                  А колегите атевисти с радост се хвърляха да й помагат ...













                  Коментар


                  • До: "X-Cross Challenge Cup 2010"

                    Първоначално публикуван от МАРИЕЛА ХРИСТОВА Преглед на мнение
                    Купон в дерето - II-ра част !!!

                    ...
                    Готини са, искаме още и още!
                    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                    Коментар


                    • До: "X-Cross Challenge Cup 2010"

                      Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                      Готини са, искаме още и още!
                      За да искаш още трябва да си направил сеир на публиката. Или може да си се метнал на някое препятствие и сега да се надяваш да не си попаднал на фокус.

                      Интересно как така става на навигацията последен на затворения-първи.
                      И виждате ли драги зрители имало интерес към биреното коремче и от сериозен, а не кетъринг клуб.

                      Първоначално публикуван от Стефан Слабов Преглед на мнение
                      A по улей минава ли в неделния ден - НЕ, ето заради това не си закъсвал!!!?
                      А Цецо говори за съботното каране !!!! Улеят, изкачването и спускането в гората кефеха ..... останалото си беше ръчка .......


                      ПП Дайте някоя готина снимка от награждаването - все пак първи подиум (за албума със снимки)....
                      Не се занимавай да обясняваш къде и как се кара на ендуро състезание, а не на надяждане с кебапчета и надпиване с бира.

                      Като гледам снимковия и видео материал всички са допринесли за едно наистина добро състезание, летвата се вдига все по-високо и вече се очертават такива истински мъже спортисти като Комаровски да заемат достойно място на стъблицата. Жалко, че в неделя технически проблем не му позволи да накаже всички подобаващо.

                      Също Цецо и Стефан са безпогрешни много добре тренирани, също и малшанс на Стефан попречи да се представи подобаващо.

                      Адмирации за всички организатори!
                      [COLOR=red]ГАААЗ до тенекията![/COLOR]
                      [COLOR=palegreen]Спирачките са за страхливите.[/COLOR]

                      Коментар


                      • До: "X-Cross Challenge Cup 2010"

                        Първоначално публикуван от sinbad Преглед на мнение
                        ......................... направил сеир на публиката. Или може да си се метнал на някое препятствие и сега да се надяваш д ...... фокус.

                        Интересно как така става на навигаци ...................
                        И виждате ли драги зрител ..................етъринг клуб.



                        Не се занимавай д ............ш къде и как се кара на ендуро състезание, а не на надяждане с ............и надпиване с бира.
                        .........снимковия и видео материал всички са допринесли за едно наистина доб ................дига все по-високо и вече се очертават такива истински ..................о Комаровски да заемат достойно място на стъблицата. Жа ...................ки проблем не му позволи да накаже всички подобаващо.

                        Също .........................го добре тренирани, също и мал .................ан .................ащо.

                        Адмирации за всички организатори!

                        Абе, колега май рано ти е тръгнало пиенето(или друго)!!! Като започнеш да ходиш по състезания, сигурен съм, ще си отговориш на тези въпроси, до тогава ти давам думичка за размисъл: ЕНДУРО ! Или , една приказка на приятел;.......страшен катър, много носи, два тона в каруцата, ама там на кантара се хлъзнал и там цял ден на сянката лежал

                        Важно е какво постигаш, а не колко можеш
                        Последно редактирано от kocha; 26-04-10, 20:25. Причина: все има за какво
                        Eвгени Филчев
                        Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                        Коментар


                        • До: "X-Cross Challenge Cup 2010"

                          Ето и репортажа от състезанието, излъчен по ББТ в неделя:

                          https://htftp.offroad-bulgaria.com./...n_WMV%20V9.wmv
                          Живей за всеки дъх!

                          Коментар


                          • До: "X-Cross Challenge Cup 2010"

                            И списание "Moto Club"

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X