Обява

Свий
Няма добавени обяви.

I КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2010"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ostar
    отговори
    До: I КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2010"

    жив съм и се надявам да докажа че тунинга нее всичко нооооооо щее много трудно.А по въпроса дали ще минавам на мотори аз не съм спирал те са моита страст гн.Христов.Наистина ренегада на Крис е много направен и то със много пари които ние не можем да си позволим , но ще се борим с това което имаме ще дадем всичко от себеси пък каквото стане , нищо се не знае докато ни свърши.

    Остави коментар:


  • kmeta
    отговори
    До: I КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2010"

    Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
    Подготовката на машините тече с пълна сила и най-големите тунинг изненади се очакват от Елико и Крис Стамболдзис
    Още една "страшна" машина от седмица е в Зундерт и търпи поредният тунинг . Надяваме се на метър локвиииииииииииии .

    Остави коментар:


  • Емил Трайков
    отговори
    До: I КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2010"

    Е гледам има заявка?Мисля ,че го криете да е изненада

    Остави коментар:


  • ТОДОР ХРИСТОВ
    отговори
    До: I КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2010"

    Първоначално публикуван от TROMBA Преглед на мнение
    Имаше и един шампион от Троян -Пламен Шиша за него дума не обелвате?Дане би да се е уплашил от калта?
    Ами май ще минава на мотори, че конкуренцията била голяма....даже и на Дълбок Дол не идва вече...

    Остави коментар:


  • TROMBA
    отговори
    До: I КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2010"

    Имаше и един шампион от Троян -Пламен Шиша за него дума не обелвате?Дане би да се е уплашил от калта?
    Последно редактирано от TROMBA; 08-04-10, 20:57.

    Остави коментар:


  • Desislav Cekov
    отговори
    До: I КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2010"

    Vasil Tomov and me, ready to race!

    Остави коментар:


  • nism0
    отговори
    До: I КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2010"

    Първоначално публикуван от Tpunep Преглед на мнение
    Мммм, Идем с големия Акардеон Биг Брадъра на малката Йоника и почвам наред...... да газим.
    Аз мислех фенове да ти водим в неделя .....


    п.п.Не гледай,че е до "йониката"-само го пробвах дали ще му хареса...Не,не,не...искал с лего да си играе

    Остави коментар:


  • Tpunep
    отговори
    До: I КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2010"

    Мммм, Идем с големия Акардеон Биг Брадъра на малката Йоника и почвам наред...... да газим.
    Прикачени файлове

    Остави коментар:


  • pepino c
    отговори
    До: I КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2010"

    Малеееее, Стамболдзис сериозно се готви за битка с Шиша...

    Този Ренегад изобщо няма нищо общо с оргинала.....

    Остави коментар:


  • ТОДОР ХРИСТОВ
    отговори
    До: I КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2010"

    Подготовката на машините тече с пълна сила и най-големите тунинг изненади се очакват от Елико и Крис Стамболдзис





    Остави коментар:


  • Стефан Слабов
    отговори
    До: I КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2010"

    Първоначално публикуван от МАРИЕЛА ХРИСТОВА Преглед на мнение
    Всички топ пилоти от България, Словения, Израел и Гърция вече са на линия
    Шампиона на България Десо Цеков, Рок Зупанчич, Тадей Кошджак, шампиона на Словения, Елико Охана и Крис Стамболдзис вече са на трасето !
    На път са Игор Фабиани със Миха Шпиндлер, а утре идва и Републиканския Шампион по "МХ АТV" Васил Томов
    ..... и да не забравяме кандидат шампионите: Стефан Слабов, Цветан Карабекиров,
    и не на последно място участникът в свръх тежка категория - олимпииската ни надежда: Димитър Димитров (Kmeta)
    Утре на път тръгва и фристайлър N1 (при четворките) - Емил Трайков - България!!!
    Последно редактирано от Стефан Слабов; 08-04-10, 16:23.

    Остави коментар:


  • МАРИЕЛА ХРИСТОВА
    отговори
    До: I КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2010"

    Всички топ пилоти от България, Словения, Израел и Гърция вече са на линия
    Шампиона на България Десо Цеков, Рок Зупанчич, Тадей Кошджак, шампиона на Словения, Елико Охана и Крис Стамболдзис вече са на трасето !
    На път са Игор Фабиани със Миха Шпиндлер, а утре идва и Републиканския Шампион по "МХ АТV" Васил Томов

    Остави коментар:


  • ТОДОР ХРИСТОВ
    отговори
    До: I КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2010"

    Да ви кажа под секрет, че трасето е кално...и доста мокро
    Новата звезда и фирмен пилот на Can-Am проведе първите си тренировки с истинското АТВ "DS 450"
    Разбира се, всичко беше под вещото ръководство на Елико Охана...







    Целия клуб от Троян вече е на трасето и вързва ленти, даже и Елико се включи...със съвети

    Остави коментар:


  • Desislav Cekov
    отговори
    До: I КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2010"

    Днес ще съм там и ще издам информация от мястото по късно. Доколкото разбрах деерето е тежко, новия участък е със главното участие на Том Круз "Mission Inpossible" a по пистата горе се вдига прах! Троянска му работа!
    Последно редактирано от Desislav Cekov; 08-04-10, 07:48.

    Остави коментар:


  • OSLAR (ЦВЕТАН ПЕТРОВ)
    отговори
    До: I КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2010"

    Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
    Защо продаде ренегада, Цецо, като си каталясал след поредния манш знаеш ли 'ладната бира как бързо се намъква?
    Генчев, честно да ти кажа, че ако имах морков и го бях продал нямаше да ме е тЪй ЯД !
    Сега съм бесен, но няма какво да направя.
    Остава ми само това, че и двамата като сме направили еднакви грешки можем на ЛАДНА бира заедно да се успокояваме

    Остави коментар:

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X