Обява

Свий
Няма добавени обяви.

I КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2010"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Емил Трайков
    отговори
    До: I КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2010"

    Тоя с тоя хладилник ни разказа играта Аз съм доволен от състезнието Яд ме е само ,че първия манш гумата ме прецака но както и да е Сега ще видя клип4етата от камерата ,но май няма да има много снимано ,че бая кал имаше

    Остави коментар:


  • PIJO78
    отговори
    До: I КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2010"

    уникално каране на Десо Цеков а тоя словенец при четворките направо е ненормален

    Остави коментар:


  • МАРИЕЛА ХРИСТОВА
    отговори
    До: I КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2010"

    Резултати от днешния състезателен ден.

















    Остави коментар:


  • Красимир Найденов
    отговори
    До: I КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2010"

    Коректни ли са данните за максимална скорост при Junior/Women?

    Остави коментар:


  • Veselin Monkov
    отговори
    До: I КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2010"

    В дола беше страшен купон. Г-н Христов - дали е разрешено на помагачите да си носят въжета с куки за следващите състезания? Окаляхме се повече от състезателите.

    P.S. Всички се надяваме Миро да се оправи лесно и бързо!

    Остави коментар:


  • roumen5
    отговори
    До: I КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2010"

    Браво Ванка,страхотни снимки!

    Остави коментар:


  • IvanITI
    отговори
    До: I КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2010"

    За най-нетърпеливите малко снимки . Утре ще има мноооогооо КАЛ.









    Прикачени файлове
    Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 10-04-10, 23:32.

    Остави коментар:


  • Veselin Monkov
    отговори
    До: I КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2010"

    Първоначално публикуван от ostar Преглед на мнение
    .Нека да вали.
    Недей така че ще трябва да Ви гледаме с чадърите в дола

    Остави коментар:


  • ostar
    отговори
    До: I КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2010"

    Счупи ми се държача на носачите беше много гот . Всичко е наред надявам се да издържат за утре краина сметка сме на състезание може да бием може ида ни бият само да не е с мого . Както казва някой човешко е да се греши стига да не ти стане навик.Нека да вали.

    Остави коментар:


  • PIJO78
    отговори
    До: I КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2010"

    според мене на шиша нещо му се счупи машинката.пък и другите не караха на мах.Но все пак беше кфалификация утре ще бъде интересно

    Остави коментар:


  • МАРИЕЛА ХРИСТОВА
    отговори
    До: I КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2010"

    Резултати от днешните квалификации:





    Остави коментар:


  • ТОДОР ХРИСТОВ
    отговори
    До: I КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2010"

    Днес беше денят на изненадите...
    Първо ни изненада времето, след като постоянно се редуваха дъжд със слънце и обратно.
    Състезателите си направиха тренировките и се готвеха за квалификациите.
    В клас "Junior" новата надежда Георги Гочев успя да грабне първото време на Малката Тромба само с 3 сек.
    Голямата изненада дойде в клас "4WD"
    Словенецът Марко Ягер с "Outlander"650 МАХ (демек двуместно) успя да даде най-добро време изпреварвайки фаворитите Крис и Шиша
    В клас "2WD" имаше също изненади...
    Две АТВ-та на Can-Am DS 450 дадоха най-добри времена, като първи е Миха Шпиндлер от Словения, следван от Елико Охана от Израел.
    Трети се класира Игор Фабиани и на няколко секунди от него е Десислав Цеков .
    За утре се очаква изключителна борба и то във всички класове... дано не вали много

    Остави коментар:


  • s_s1
    отговори
    До: I КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2010"

    Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
    ...
    Има едно хубаво дере дето се опитвахте с Миро Дочков да го изкарате и не можем да направим моста над реката и все още не съм уточнил кой клас къде ще кара.
    Другата промяна, която ще направим е за клас "Адвенчър"
    Поради малкия брой желаещи за този клас (само 2-ма) всички ще карат в клас "2WD EXPERT", но последните десет времена ще получат отделно класиране.
    В конкретния случай на квалификациите стартират всички 20 участника с 2WD и в зависимост от времената след 10-то време за маншовете през втория ден се образува клас "Адвенчър", който ще си има отделно класиране и награждаване.
    По-късно ще пусна и програмата съобразена с новите реалности...
    Христов, не искам отделно класиране и награждаване, искам задължителна бира пауза или по-малко обиколки, може и повече маншове но с почивки, както беше обещал.
    А дерето го изкарахме и Миро и сина ми, но не беше добре окастрено и не видяхме обходни маршрути при тапи.

    Марриелче, Тодоре, Стефчо и всички други, които са писали кой и с какъв тунинг идва, напишете дали кетъринг Валентино вече е разставил шатрата и ароматизирал въздуха.
    Това е най-големия стимул да побързам!

    Остави коментар:


  • kmeta
    отговори
    До: I КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2010"

    Първоначално публикуван от ostar Преглед на мнение
    жив съм и се надявам да докажа че тунинга нее всичко нооооооо щее много трудно.А по въпроса дали ще минавам на мотори аз не съм спирал те са моита страст гн.Христов.Наистина ренегада на Крис е много направен и то със много пари които ние не можем да си позволим , но ще се борим с това което имаме ще дадем всичко от себеси пък каквото стане , нищо се не знае докато ни свърши.
    +1 всички сме за тебе Аз съм готов да блокирам трасето зад тебе

    Остави коментар:


  • brake
    отговори
    До: I КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2010"

    Първоначално публикуван от ostar Преглед на мнение
    жив съм и се надявам да докажа че тунинга нее всичко нооооооо щее много трудно.А по въпроса дали ще минавам на мотори аз не съм спирал те са моита страст гн.Христов.Наистина ренегада на Крис е много направен и то със много пари които ние не можем да си позволим , но ще се борим с това което имаме ще дадем всичко от себеси пък каквото стане , нищо се не знае докато ни свърши.
    Стискаме ти палци и сме сигурни,че ще се справиш! Имаш и едно предимство,аз няма да участвам и естествено няма да ти се пречкам,по малко ще викаш и ще имаш повече сили!
    Тюркеджиев старши
    Последно редактирано от brake; 09-04-10, 08:12.

    Остави коментар:

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X