Обява

Свий
Няма добавени обяви.

I КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2010"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: I КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2010"

    Всички топ пилоти от България, Словения, Израел и Гърция вече са на линия
    Шампиона на България Десо Цеков, Рок Зупанчич, Тадей Кошджак, шампиона на Словения, Елико Охана и Крис Стамболдзис вече са на трасето !
    На път са Игор Фабиани със Миха Шпиндлер, а утре идва и Републиканския Шампион по "МХ АТV" Васил Томов

    Коментар


    • #47
      До: I КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2010"

      Първоначално публикуван от МАРИЕЛА ХРИСТОВА Преглед на мнение
      Всички топ пилоти от България, Словения, Израел и Гърция вече са на линия
      Шампиона на България Десо Цеков, Рок Зупанчич, Тадей Кошджак, шампиона на Словения, Елико Охана и Крис Стамболдзис вече са на трасето !
      На път са Игор Фабиани със Миха Шпиндлер, а утре идва и Републиканския Шампион по "МХ АТV" Васил Томов
      ..... и да не забравяме кандидат шампионите: Стефан Слабов, Цветан Карабекиров,
      и не на последно място участникът в свръх тежка категория - олимпииската ни надежда: Димитър Димитров (Kmeta)
      Утре на път тръгва и фристайлър N1 (при четворките) - Емил Трайков - България!!!
      Последно редактирано от Стефан Слабов; 08-04-10, 16:23.
      0887 246718

      Коментар


      • #48
        До: I КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2010"

        Подготовката на машините тече с пълна сила и най-големите тунинг изненади се очакват от Елико и Крис Стамболдзис





        Коментар


        • #49
          До: I КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2010"

          Малеееее, Стамболдзис сериозно се готви за битка с Шиша...

          Този Ренегад изобщо няма нищо общо с оргинала.....
          Стреми се към звездите. Ако не ги достигнеш, поне ще се научиш да летиш....
          Петър Ценков - Спортен клуб Рали Рейд.БГ
          www.dakarbg.bg
          www.rallyraid.bg

          Коментар


          • #50
            До: I КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2010"

            Мммм, Идем с големия Акардеон Биг Брадъра на малката Йоника и почвам наред...... да газим.
            Прикачени файлове
            Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

            Коментар


            • #51
              До: I КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2010"

              Първоначално публикуван от Tpunep Преглед на мнение
              Мммм, Идем с големия Акардеон Биг Брадъра на малката Йоника и почвам наред...... да газим.
              Аз мислех фенове да ти водим в неделя .....


              п.п.Не гледай,че е до "йониката"-само го пробвах дали ще му хареса...Не,не,не...искал с лего да си играе
              Николай Миланов

              "Fear. Fear attracts the fearful… the strong… the weak… the innocent… the corrupt. Fear. Fear is my ally."

              Коментар


              • #52
                До: I КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2010"

                Vasil Tomov and me, ready to race!

                Коментар


                • #53
                  До: I КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2010"

                  Имаше и един шампион от Троян -Пламен Шиша за него дума не обелвате?Дане би да се е уплашил от калта?
                  Последно редактирано от TROMBA; 08-04-10, 20:57.

                  Коментар


                  • #54
                    До: I КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2010"

                    Първоначално публикуван от TROMBA Преглед на мнение
                    Имаше и един шампион от Троян -Пламен Шиша за него дума не обелвате?Дане би да се е уплашил от калта?
                    Ами май ще минава на мотори, че конкуренцията била голяма....даже и на Дълбок Дол не идва вече...

                    Коментар


                    • #55
                      До: I КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2010"

                      Е гледам има заявка?Мисля ,че го криете да е изненада

                      Коментар


                      • #56
                        До: I КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2010"

                        Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                        Подготовката на машините тече с пълна сила и най-големите тунинг изненади се очакват от Елико и Крис Стамболдзис
                        Още една "страшна" машина от седмица е в Зундерт и търпи поредният тунинг . Надяваме се на метър локвиииииииииииии .

                        Коментар


                        • #57
                          До: I КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2010"

                          жив съм и се надявам да докажа че тунинга нее всичко нооооооо щее много трудно.А по въпроса дали ще минавам на мотори аз не съм спирал те са моита страст гн.Христов.Наистина ренегада на Крис е много направен и то със много пари които ние не можем да си позволим , но ще се борим с това което имаме ще дадем всичко от себеси пък каквото стане , нищо се не знае докато ни свърши.

                          Коментар


                          • #58
                            До: I КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2010"

                            Първоначално публикуван от ostar Преглед на мнение
                            жив съм и се надявам да докажа че тунинга нее всичко нооооооо щее много трудно.А по въпроса дали ще минавам на мотори аз не съм спирал те са моита страст гн.Христов.Наистина ренегада на Крис е много направен и то със много пари които ние не можем да си позволим , но ще се борим с това което имаме ще дадем всичко от себеси пък каквото стане , нищо се не знае докато ни свърши.
                            Стискаме ти палци и сме сигурни,че ще се справиш! Имаш и едно предимство,аз няма да участвам и естествено няма да ти се пречкам,по малко ще викаш и ще имаш повече сили!
                            Тюркеджиев старши
                            Последно редактирано от brake; 09-04-10, 08:12.
                            sigpic

                            Коментар


                            • #59
                              До: I КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2010"

                              Първоначално публикуван от ostar Преглед на мнение
                              жив съм и се надявам да докажа че тунинга нее всичко нооооооо щее много трудно.А по въпроса дали ще минавам на мотори аз не съм спирал те са моита страст гн.Христов.Наистина ренегада на Крис е много направен и то със много пари които ние не можем да си позволим , но ще се борим с това което имаме ще дадем всичко от себеси пък каквото стане , нищо се не знае докато ни свърши.
                              +1 всички сме за тебе Аз съм готов да блокирам трасето зад тебе

                              Коментар


                              • #60
                                До: I КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2010"

                                Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                                ...
                                Има едно хубаво дере дето се опитвахте с Миро Дочков да го изкарате и не можем да направим моста над реката и все още не съм уточнил кой клас къде ще кара.
                                Другата промяна, която ще направим е за клас "Адвенчър"
                                Поради малкия брой желаещи за този клас (само 2-ма) всички ще карат в клас "2WD EXPERT", но последните десет времена ще получат отделно класиране.
                                В конкретния случай на квалификациите стартират всички 20 участника с 2WD и в зависимост от времената след 10-то време за маншовете през втория ден се образува клас "Адвенчър", който ще си има отделно класиране и награждаване.
                                По-късно ще пусна и програмата съобразена с новите реалности...
                                Христов, не искам отделно класиране и награждаване, искам задължителна бира пауза или по-малко обиколки, може и повече маншове но с почивки, както беше обещал.
                                А дерето го изкарахме и Миро и сина ми, но не беше добре окастрено и не видяхме обходни маршрути при тапи.

                                Марриелче, Тодоре, Стефчо и всички други, които са писали кой и с какъв тунинг идва, напишете дали кетъринг Валентино вече е разставил шатрата и ароматизирал въздуха.
                                Това е най-големия стимул да побързам!
                                Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                                "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X