Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"MUD or SNOW CHALLENGE 2010" 13-14 НОЕМВРИ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: "MUD or SNOW CHALLENGE 2010" 13-14 НОЕМВРИ

    [QUOTE=brake;1336160][QUOTE=s_s1;1336128] Напротив-дават Ви възможност на Вас с Ричи да се докажете.

    На последния "Чалъндж"смятам,че Ричи успя да се докаже подобаващо! В генералното класиране беше 4-ти,а от българите 2-ри,след Десо Цеков! А колкото до Десо и аз не разбирам защо се е писал в "Хоби"Той е доказал се през годините отличен състезател,от който ние има на какво да се учим! За съжаление няма да идваме сега.В неделята,вие като не дойдохте,аз се омятах много яко с Хондата и сега съм с две счупени ребра!

    На всички колеги пожелаваме добро представяне на състезанието и веселба на купона!

    Тюркеджиеви
    Докарай поне Ричко,да затвърди позицията си!
    То за теб е ясно -буса може да се кара и с пукнати ребра до Троян,а там има много минерални басейни от които травмата ти се нуждае,ако трябва ще взема прясно сиренце да може по бързо да калцират ребрата и да си отново на първа линия!
    Все пак Ви чакаме!

    Коментар


    • #62
      От: "MUD or SNOW CHALLENGE 2010" 13-14 НОЕМВРИ

      Първоначално публикуван от TROMBA Преглед на мнение

      Докарай поне Ричко,да затвърди позицията си!
      То за теб е ясно -буса може да се кара и с пукнати ребра до Троян,а там има много минерални басейни от които травмата ти се нуждае,ако трябва ще взема прясно сиренце да може по бързо да калцират ребрата и да си отново на първа линия!
      Все пак Ви чакаме!
      Напълно подкрепям!

      Мисля, че хапване и пийване няма да ти попречат-само могат да подобрят състоянието ти. Карай бавно и спокойно и ще стигнеш Троян. За да може Ричи да раздава всичката газ на трасето, а пък в механата ще отказваш на интимни танци да не дочупиш ребрата....

      Очакваме Ви!
      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

      Коментар


      • #63
        От: "MUD or SNOW CHALLENGE 2010" 13-14 НОЕМВРИ

        Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
        Напълно подкрепям!

        Мисля, че хапване и пийване няма да ти попречат-само могат да подобрят състоянието ти. ....Очакваме Ви!
        Хапване пийване, ама засега прасенцето стои самотно и се чуди как ще се раздели на 120 части за да има за всички...
        Още няма нито една оферта за Иедене и Пииене дето вика Генчев
        Приемаме и в суров, даже и в жив вид... има кой да ги сготви И нищо не се чува за домашни ракии, вина и тем подобни стимуланти...
        Прегледах темата от миналата година и направо ми потекоха лиги...а сега...?!? Суша...
        Утре барбекю на пистата, за който дойде да помага

        Коментар


        • #64
          От: "MUD or SNOW CHALLENGE 2010" 13-14 НОЕМВРИ

          Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
          Хапване пийване, ама засега прасенцето стои самотно и се чуди как ще се раздели на 120 части за да има за всички...
          Още няма нито една оферта за Иедене и Пииене дето вика Генчев
          Приемаме и в суров, даже и в жив вид... има кой да ги сготви И нищо не се чува за домашни ракии, вина и тем подобни стимуланти...
          Прегледах темата от миналата година и направо ми потекоха лиги...а сега...?!? Суша...
          Утре барбекю на пистата, за който дойде да помага
          Тази година с тези състезания се изложих от към вино и мезата.Лозето иска мотика -не молитва,изтървах 4-5 лова и ето ги резултатите-кофти вино и липса на мезета.
          Нека тази година да се представят колегите ,които миналата бяха "ПАС" -ХЕМ ИМ Е РЕД ХЕМ ИМ СЕ ПАДА!!!!!!!!!!
          Аз съм заложил на менюто на "Троян-Плаза"

          Коментар


          • #65
            От: "MUD or SNOW CHALLENGE 2010" 13-14 НОЕМВРИ

            Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
            Хапване пийване, ама засега прасенцето стои самотно и се чуди как ще се раздели на 120 части за да има за всички...
            Още няма нито една оферта за Иедене и Пииене дето вика Генчев
            Приемаме и в суров, даже и в жив вид... има кой да ги сготви И нищо не се чува за домашни ракии, вина и тем подобни стимуланти...
            Прегледах темата от миналата година и направо ми потекоха лиги...а сега...?!? Суша...
            Утре барбекю на пистата, за който дойде да помага
            Има, имааа!

            Започвам с моя скромен принос изразен в традиционната вече млекодобиваща биологична единица нееежно блеееща.

            Давайте, не се стискайте, но не забравяйте, че "цвета и бонбони не пием".

            От миналата година си спомням разкошната мускатова ракия, която Цецо и/или Стефан донесоха, имаше превъзходни сухи мезета, червено вино на тумбак, а Филчев зарадва с хляба си най-вече дома за деца в с. Дълбок дол.
            Имаше и торта, и още много вкусотии, а нали кризата си беше все същата.

            И така нека да ограничим черния хайвер, френското шампанско и трюфелите и наблегнем на типично българските сиромашки яденета и питиета.
            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

            Коментар


            • #66
              От: "MUD or SNOW CHALLENGE 2010" 13-14 НОЕМВРИ

              Първоначално публикуван от Desislav Преглед на мнение
              E пожелавам им на експертите успех, а ние с Дочков ще мъчим Хоби-тата!
              Ей, Аматьориииии! Това от двамата Началника май само "хобити" става вече, дъртофелници таквиз, дЕцата ви изЕдоха сапуна глейте и нещо друго да ви не направат.

              п.п. И да не вземете да заспите преди 22:00часа на банкето, и си вземете нещо за простата че е хладно вече и да се неизложите къде не требва.
              Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

              Коментар


              • #67
                От: "MUD or SNOW CHALLENGE 2010" 13-14 НОЕМВРИ

                Аз другари ще ви лиша от присаствието ми на чертата , за сметка на това обаче ще има член от Полската фамилия Комаровски и това ще е Весела Комаровска. Този път ще се впиша във състезанито като старши треньор, а и нека дам шанс на младите експерти да карат по спокоино . Иван-чо Генчев ще ми е едната ръка а аз ще съм му другата та да не усеща травмата си .
                Последния уикенд явно е бил каръшки за доста хора от бранша. Ама които го е страх от мечки ..........
                Дано има повече хора от записаните до момента . Чакаме скрити бомби за състезанието.
                ЕМО КОМАРОВСКИ 353 YAMAHA RAPTOR 700 SE
                [SIGPIC][/SIGPIC]

                Коментар


                • #68
                  От: "MUD or SNOW CHALLENGE 2010" 13-14 НОЕМВРИ

                  Поради недостатъчния брой състезатели за формиране на клас 4WD, състезателите от 2WD и 4WD се обединяват в един клас - "Експерт". А програмата не мероприятието е следната:

                  ПРОГРАМА И ЧАСОВИ ГРАФИК
                  ПЕТЪК 12 НОЕМВРИ

                  15:00 - 18:00 РЕГИСТРАЦИЯ И ЗАПИСВАНИЯ

                  СЪБОТА 13 НОЕМВРИ

                  8:
                  30 - 11:00 РЕГИСТРАЦИЯ И ТЕХНИЧЕСКИ ПРЕГЛЕД

                  1
                  1:30 - 12:15 I МАНШ КЛАС "ХОБИ"
                  С ОПОЗНАВАТЕЛНА ОБИКОЛКА
                  12:30 - 13:45 I МАНШ КЛАС "EXPERT"
                  С ОПОЗНАВАТЕЛНА ОБИКОЛКА
                  14:00 - 1
                  4:30 II
                  МАНШ КЛАС "ХОБИ"
                  1
                  4:45 - 15:45 II МАНШ КЛАС "EXPERT"

                  16:30 - БРИФИНГ

                  20:00 – БЛАГОТВОРИТЕЛЕН КОКТЕЙЛ И МНОГО ИЗНЕНАДИ В РЕСТОРАНТА НА ХОТЕЛ "ТРОЯН ПЛАЗА"

                  НЕДЕЛЯ 14 НОЕМВРИ


                  10:00 – 10:30 – WARM UP (ПОДГРЯВАЩИ ОБИКОЛКИ)
                  10:30 - 11:00 СТАРТ КЛАС "ХОБИ"
                  11:30 - 12:00 ОФИЦИАЛНО ОТКРИВАНЕ (ПАК С ИЗНЕНАДИ)
                  12:30 - 13:30 - СТАРТ КЛАС "
                  EXPERT
                  "
                  14:
                  00 - НАГРАЖДАВАНЕ И ЗАКРИВАНЕ НА АТV СЕЗОН 2010

                  Коментар


                  • #69
                    От: "MUD or SNOW CHALLENGE 2010" 13-14 НОЕМВРИ

                    Първоначално публикуван от МАРИЕЛА ХРИСТОВА Преглед на мнение
                    Поради недостатъчния брой състезатели за формиране на клас 4WD, състезателите от 2WD и 4WD се обединяват в един клас - "Експерт".
                    Въпреки всичко, 4WD ще си имат отделно класиране и награждаване, нали са ми слабост...

                    Коментар


                    • #70
                      От: "MUD or SNOW CHALLENGE 2010" 13-14 НОЕМВРИ

                      Първоначално публикуван от komarowski Преглед на мнение
                      Аз другари ще ви лиша от присаствието ми на чертата , за сметка на това обаче ще има член от Полската фамилия Комаровски и това ще е Весела Комаровска. Този път ще се впиша във състезанито като старши треньор, а и нека дам шанс на младите експерти да карат по спокоино . .. Ама които го е страх от мечки ..........
                      Дано има повече хора от записаните до момента ... .
                      Не се оправдавай с жена си, а ела да покараш... Няма пречка ти да си караш в експерт, а жена ти - в хоби.

                      Или и тебе те достраша от мечките в експерт?

                      Първоначално публикуван от Tpunep Преглед на мнение
                      Ей, Аматьориииии! Това от двамата Началника май само "хобити" става вече, дъртофелници таквиз, дЕцата ви изЕдоха сапуна глейте и нещо друго да ви не направат.

                      п.п. И да не вземете да заспите преди 22:00часа на банкето, и си вземете нещо за простата че е хладно вече и да се неизложите къде не требва.
                      Паце, стегни се и ела да покараме.

                      @ организатора: ако може да актуализира списъка със записалите се до момента.
                      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                      Коментар


                      • #71
                        От: "MUD or SNOW CHALLENGE 2010" 13-14 НОЕМВРИ

                        Интересно се получи днес...но има лоша новина
                        Въпреки прогнозите за дъжд в четвъртък и петък за Троянския регион, дъжд нямаше...
                        В момента в барут сухо и много прахоляк...
                        Днес групата за колчетата беше на линия и в подготовка за софрата

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:_MG_9366.jpg
Прегледи:1
Размер:153.2 КБ
ID:5226578


                        Миро дойде с мотор, че нямало къде да сложи бирата и мезето
                        Истината е, че Моркова Му за първи път не запали...за днес де
                        Митака Милешки и Стоянчо спретнаха уникално барбекю с много вкусотии, пивко вино и студена бира

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:_MG_9373.jpg
Прегледи:1
Размер:194.3 КБ
ID:5226579


                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:_MG_9382.jpg
Прегледи:1
Размер:151.5 КБ
ID:5226580


                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:_MG_9384.jpg
Прегледи:1
Размер:162.2 КБ
ID:5226582


                        После остана малко време и за колчетата, Зори, Исак, Калин, Трайков и и даже малките на Десо се включиха, че "Тати нали е музикант и с изнежени пръсти... "

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:_MG_9388.jpg
Прегледи:1
Размер:213.2 КБ
ID:5226581


                        След 3 чаши вино се сетих, че в университета имах занятия по сулфеж и пиано и реших да пробвам на Десо Йониката
                        Даже се пробвах на старта с Калин, но нали не се справям много със скоростите, резултата беше 2:1 за Лепиларката


                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:_MG_9412.jpg
Прегледи:1
Размер:70.7 КБ
ID:5226584


                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:_MG_9416.jpg
Прегледи:1
Размер:119.1 КБ
ID:5226585


                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:_MG_9418.jpg
Прегледи:1
Размер:109.3 КБ
ID:5226583


                        Вече са на линия и словенците, Малката тромба и Краси Колев направиха ударни тренировки, а Филчев ремонтира машината за утре
                        Очаква се много екшън и мноооооооооооооого прахоляк
                        Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 12-11-10, 18:22.

                        Коментар


                        • #72
                          От: "MUD or SNOW CHALLENGE 2010" 13-14 НОЕМВРИ

                          Браво Христов,направил си "ВИРТУОЗНО" приземяване с този инструмент!
                          Чудесни снимки като за начало на купона,ще се радваме своевременно да качвате снимки и информация,за да чувстваме,че сме заедно с вас дори и да сме пред компютъра!

                          Тюркеджиев старши
                          Последно редактирано от brake; 12-11-10, 19:27.
                          sigpic

                          Коментар


                          • #73
                            От: "MUD or SNOW CHALLENGE 2010" 13-14 НОЕМВРИ

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCF4620.jpg
Прегледи:1
Размер:150.2 КБ
ID:5226640Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCF4621.jpg
Прегледи:1
Размер:119.8 КБ
ID:5226641Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCF4622.jpg
Прегледи:1
Размер:143.1 КБ
ID:5226642Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCF4632.jpg
Прегледи:1
Размер:163.4 КБ
ID:5226643Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCF4638.jpg
Прегледи:1
Размер:152.0 КБ
ID:5226644Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCF4627.jpg
Прегледи:1
Размер:139.0 КБ
ID:5226645Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCF4636.jpg
Прегледи:1
Размер:172.4 КБ
ID:5226646Ето малко снимки от петъчната вечер в хотел "СИМА" на Беклемето,този път представителите на CAN-AM преобладаваха пристигнаха Мика Шпиндлер,Марко Ягер,Гаспер .........,Крис Стамболдзис,Айзак и Игор Фабиани.Опитах се да реша авансово мача с няколко литра червено вино"КЕРЕШКА СЕЛЕКЦИЯ" но ще видим дали съм успял,Дочков се бъзика да се молим Марко Ягер с OUTLANDER XC-2011 да не бие Десо и Малката тромба
                            Морална подкрепа ще ни оказва и Крум Дончев републикански шампион по автомобилизъм/рали/2010

                            P.S.пише Тромбата от поста на Малката Тромба

                            Коментар


                            • #74
                              От: "MUD or SNOW CHALLENGE 2010" 13-14 НОЕМВРИ

                              Очертава се уникално състезание ...... с интерес ще следя резултатите и развитието на нещата !!!

                              ПП Ха да видим сега кой кого Дано Марко е подобрил стартовете си ......... ако го е направил кой ли ще го бие?
                              Кара ми се !!!!
                              0887 246718

                              Коментар


                              • #75
                                От: "MUD or SNOW CHALLENGE 2010" 13-14 НОЕМВРИ

                                Първоначално публикуван от Стефан Слабов Преглед на мнение
                                Очертава се уникално състезание ...... с интерес ще следя резултатите и развитието на нещата !!!

                                ПП Ха да видим сега кой кого Дано Марко е подобрил стартовете си ......... ако го е направил кой ли ще го бие?
                                Кара ми се !!!!

                                Какво стана в последния момент,че и ти като нас хартисна?
                                Доколкото разбрах,с Цецо трябваше да карате при четворките.

                                Тюркеджиев старши
                                sigpic

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X