Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ТЕМА ЗА ВЪПРОСИ И МНЕНИЯ ЗА "АТV ШАМПИОНАТИ"

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Desislav Cekov
    отговори
    До: ТЕМА ЗА ВЪПРОСИ И МНЕНИЯ ЗА "АТV ШАМПИОНАТИ"

    Първоначално публикуван от Емил Трайков Преглед на мнение
    Много омотано стана Значи ако искам да се пускам на чалиндж трябва да имам годишен лиценз който мога да получа само ако съм член във клуб(кои клуб ще ме вземе мен? :Д)А ако искам да се пусна на 1 състезание МХ трябва да мина курс?
    Ами Трайков нещата придобиват малко по голяма сериозност от една сбирщина на надъхали се хора събрани около някакво си мероприятие. Крайно време е да има правила и ред по които да се водим и задължително да спазваме.

    Клубове колкото ти доша ще. Но не е задължително да имаш клубна принадлежност за някои от лицензите (прочети правилниците)!
    Ако не си карал МХ, трябва да минеш курс които изобщо не е страшен!

    Остави коментар:


  • Емил Трайков
    отговори
    До: ТЕМА ЗА ВЪПРОСИ И МНЕНИЯ ЗА "АТV ШАМПИОНАТИ"

    Много омотано стана Значи ако искам да се пускам на чалиндж трябва да имам годишен лиценз който мога да получа само ако съм член във клуб(кои клуб ще ме вземе мен? :Д)А ако искам да се пусна на 1 състезание МХ трябва да мина курс?

    Остави коментар:


  • Стефан Слабов
    отговори
    До: ТЕМА ЗА ВЪПРОСИ И МНЕНИЯ ЗА "АТV ШАМПИОНАТИ"

    ДА разбирам ли, че за да се лицензираме за АТV CCup (надпреварите) ще са необходими:

    1. МЕДИЦИНСКО УДОСТОВЕРЕНИЕ
    2. ДОГОВОР С КЛУБА
    3. КОПИЕ ОТ КАРТОНЧЕ С КРЪВНА ГРУПА
    4. СНИМКА
    5. СЪОТВЕТНИЯТ ВАРИЯНТ НА ЛИЦЕНЗ СЪС ЗАСТРАХОВКА



    ПП И ако е така - дайте координати къде да изпращаме всички документи и такси.



    БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!!
    Последно редактирано от Стефан Слабов; 09-01-10, 08:06.

    Остави коментар:


  • ТОДОР ХРИСТОВ
    отговори
    До: ТЕМА ЗА ВЪПРОСИ И МНЕНИЯ ЗА "АТV ШАМПИОНАТИ"

    Първоначално публикуван от BEAST1 Преглед на мнение
    От къде да вземем МОЛБА ОБРАЗЕЦ ЗА ЛИЦЕНЗИРАНЕ НА СЪСТЕЗАТЕЛ В БФМ
    Молбата е за лицензиране на клуб, а състезателя се "моли" на Председателя на Клуба
    Значи трябва първо да си лицензираш клуба, а ако не, намираш си лицензиран клуб, с който да сключиш договор

    МОЛБА ЗА ЛИЦЕНЗИРАНЕ НА КЛУБ

    ОБРАЗЕЦ НА ДОГОВОР С КЛУБ

    МОЛБА ЗА ЛИЦЕНЗИРАНЕ НА СЪСТЕЗАТЕЛ
    Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 12-01-10, 00:04.

    Остави коментар:


  • Стефан Слабов
    отговори
    До: ТЕМА ЗА ВЪПРОСИ И МНЕНИЯ ЗА "АТV ШАМПИОНАТИ"

    От къде да вземем МОЛБА ОБРАЗЕЦ ЗА ЛИЦЕНЗИРАНЕ НА СЪСТЕЗАТЕЛ В БФМ

    Остави коментар:


  • ТОДОР ХРИСТОВ
    отговори
    До: ТЕМА ЗА ВЪПРОСИ И МНЕНИЯ ЗА "АТV ШАМПИОНАТИ"

    Първоначално публикуван от Ivailo Ivanov Преглед на мнение
    Здравейте ! "-През сезон 2009 АТV Шампионатите ще бъдат в следните дисциплини:
    МХ АТV ( Quad Cross в Европа ) - Добре познатият от миналата година Мотокрос Шампионат, в който АТV-та бяха експериментално, а тази година вече са в отделен Шампионат. Федерацията ще осигури парични награди за участниците като професионалисти и те ще получават пари в края на годината."

    ".......професионалисти и те ще получават пари в края на годинатата." Желание за участие в МХ АТВ имам но , имам ниаколко въпроса преди това ,за да разбера да ли е възможно евентуално участие .1 Грубо изчислих разходите , който ще имам в това начинание - възтановяване на мотора ,след катастрофа;обурдване според изискванията;такси , бензин, транспорт, части , консомативи;Сумата която , се образува по мой изчисления сравнена с доходите ми може да бъде поета на половина ,другата половина от евентуална заплата като професионалист в АТВ надпреварата . Ако изобщо има такава заплата , за която съм чувал от непотвардени източници ,че е на стойност (....) еди колко си ,която потвраждава шансовете за участие. 2 За да стане състезателят професионален състезател , е нужно договор с клуб . Въпросат е кой клуб търси състезатели за да ги лицензира ?
    До тази година федерацията заплащаше 3 лева на точки от събраните през годината, т.е. ако имаш 300 точки, това са 900 лева...
    Обаче...заради кризата ги спряха и... "мъни ЙОК"
    Няма професионални състезатели в България все още...т.е. на никой от състезателите клуба не му поема разходите
    Има малка част от участниците, които имат спонсори, но те са постигнали нещо и са ги забелязали...т.е. състезавали са се със собствени средства докато "изскочат"
    Обратната практика няма...

    Остави коментар:


  • Ivailo Ivanov
    отговори
    До: ТЕМА ЗА ВЪПРОСИ И МНЕНИЯ ЗА "АТV ШАМПИОНАТИ"

    Здравейте ! "-През сезон 2009 АТV Шампионатите ще бъдат в следните дисциплини:
    МХ АТV ( Quad Cross в Европа ) - Добре познатият от миналата година Мотокрос Шампионат, в който АТV-та бяха експериментално, а тази година вече са в отделен Шампионат. Федерацията ще осигури парични награди за участниците като професионалисти и те ще получават пари в края на годината."

    ".......професионалисти и те ще получават пари в края на годинатата." Желание за участие в МХ АТВ имам но , имам ниаколко въпроса преди това ,за да разбера да ли е възможно евентуално участие .1 Грубо изчислих разходите , който ще имам в това начинание - възтановяване на мотора ,след катастрофа;обурдване според изискванията;такси , бензин, транспорт, части , консомативи;Сумата която , се образува по мой изчисления сравнена с доходите ми може да бъде поета на половина ,другата половина от евентуална заплата като професионалист в АТВ надпреварата . Ако изобщо има такава заплата , за която съм чувал от непотвардени източници ,че е на стойност (....) еди колко си ,която потвраждава шансовете за участие. 2 За да стане състезателят професионален състезател , е нужно договор с клуб . Въпросат е кой клуб търси състезатели за да ги лицензира ?

    Остави коментар:


  • Стефан Слабов
    отговори
    До: ТЕМА ЗА ВЪПРОСИ И МНЕНИЯ ЗА "АТV ШАМПИОНАТИ"

    Tака и така съм започнал с глупавите въпроси да задам и още един: (отговорът не го знам....)
    1. Лицензът за какво ни е?
    Последно редактирано от Стефан Слабов; 08-01-10, 06:16.

    Остави коментар:


  • ТОДОР ХРИСТОВ
    отговори
    До: ТЕМА ЗА ВЪПРОСИ И МНЕНИЯ ЗА "АТV ШАМПИОНАТИ"

    Първоначално публикуван от BEAST1 Преглед на мнение
    1. Къде и как трябва да се изпращат необходимите документи и средства за новите лицензи?
    2. Снимки за пропуски ще трябват ли?
    3. Оригинал на застрахователната полица ще ни се предостави ли? (В коя компания ще бъдат застраховките?)
    4. Клубният лиценз - клубът ли го заплаща?
    5. По 20 лв. на пропуск за състезател, механик, мениджър или 20 лв. за всички?

    Благодаря за вниманието.
    Първо подготвяш документите за клубния лиценз и ги изпращаш с парите във федерацията.
    После подготвяш и документите за лицензи и в зависимост какви лицензи искаш, ще ги изпратиш на отговорника от съответната комисия.
    За "ATV Challenge" при мен, а за другите не знам
    Снимки за пропуска ще ти трябват, разбира се и пропуските за всеки поотделно и се таксуват поотделно ! Ако караш обаче само на Чалънджите, пропуски не ти трябват, там ги дават безплатно
    Застрахователната компания е "Общинска Застрахователна" (до колкото разбрах) и ще получите копие а полицата, защото предполагам, че ще е групова !

    Първоначално публикуван от BEAST1 Преглед на мнение
    4. Клубният лиценз - клубът ли го заплаща?
    Клубния лиценз го заплаща "Светия Синод" (по подразбиране )

    Остави коментар:


  • Стефан Слабов
    отговори
    До: ТЕМА ЗА ВЪПРОСИ И МНЕНИЯ ЗА "АТV ШАМПИОНАТИ"

    1. Къде и как трябва да се изпращат необходимите документи и средства за новите лицензи?
    2. Снимки за пропуски ще трябват ли?
    3. Оригинал на застрахователната полица ще ни се предостави ли? (В коя компания ще бъдат застраховките?)
    4. Клубният лиценз - клубът ли го заплаща?
    5. По 20 лв. на пропуск за състезател, механик, мениджър или 20 лв. за всички?

    Благодаря за вниманието.

    Остави коментар:


  • ТОДОР ХРИСТОВ
    отговори
    До: ТЕМА ЗА ВЪПРОСИ И МНЕНИЯ ЗА "АТV ШАМПИОНАТИ"

    Първоначално публикуван от vaniochofraligov Преглед на мнение
    А тези от групата Junior от колко години може да се състезава,съответно обучава и т.н.
    За обучението няма възрастова граница, а за състезанията "ATV Challenge Cup" през следващата година Mini Junor ще бъдат до 10 години, а Junior от 10 до 14 години !

    Остави коментар:


  • vaniochofraligov
    отговори
    До: ТЕМА ЗА ВЪПРОСИ И МНЕНИЯ ЗА "АТV ШАМПИОНАТИ"

    Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
    Всъщност си прав, трябва да се вдигне с една година границата и да стане до 16 години !
    По този начин в първите два кръга можеш да карашв Junior, а на последният кръг през октомври вече ще бъдеш при мъжете !

    А тези от групата Junior от колко години може да се състезава,съответно обучава и т.н.

    Остави коментар:


  • Николен ATV
    отговори
    До: ТЕМА ЗА ВЪПРОСИ И МНЕНИЯ ЗА "АТV ШАМПИОНАТИ"

    Първоначално публикуван от BEAST1 Преглед на мнение
    квалифиликацията в първият ден (събота) от колко обиколки ще се състои?
    Кара се 20минути,трябва да направиш най-малко 2 обиколки.

    Остави коментар:


  • Стефан Слабов
    отговори
    До: ТЕМА ЗА ВЪПРОСИ И МНЕНИЯ ЗА "АТV ШАМПИОНАТИ"

    квалифиликацията в първият ден (събота) от колко обиколки ще се състои?

    Остави коментар:


  • ТОДОР ХРИСТОВ
    отговори
    До: ТЕМА ЗА ВЪПРОСИ И МНЕНИЯ ЗА "АТV ШАМПИОНАТИ"

    Първоначално публикуван от a4kata_23 Преглед на мнение
    Каде трябва да изпратя тези документи и какви са те, за да участвам само в ''ATV CHALLENGE CUP 2009''.
    За еднократен лиценз.
    И за еднократния лиценз са необходими същите документи !
    Разликата е, че застраховката може да е само за периода на състезанието !



    Първоначално публикуван от Teodora Veleva Преглед на мнение
    За лицензиране на спортен клуб през 2009 година са необходими следните документи:
    • Копие от съдебно решение
    • Копие от устава на клуба
    • Документ със свободен текст, в който са посочени имената на председателя, заместник председателя и секретаря на клуба; адрес за кореспонденция, телефони, e-mail и лице за контакт
    • Молба със свободен текст за лицензиране на клуба от БФМ (за ваше улеснение като прикачен файл ви прилагам образец на молба). Молбата трябва да бъде подписана от председателя на клуба и подпечатана.
    • Ако клубът е регистринат като сдружение с нестопанска цел в обществена полза, е необходимо да представите документ за регистрация, издаден от Централния регистър на Министерство на правосъдието.
    • Цената за лицензиране на клуб е 100 лева, които се заплащат на Българска Федерация по Мотоциклетизъм.


    За лицензиране на състезатели през 2009 година са необходими следните документи:
    • Договор на състезателя с клуба (за ваше улеснение като прикачен файл ви прилагам образец на договор)
    • Застраховка "Злополука за спортисти" (не застраховка "Живот") за 2009 г. на стойност 15 000 лева
    • Актуална снимка
    • Медицинско свидетелство
    • За състезатели под 18 години е необходимо нотариално заверена декларация от двамата родители
    ВСИЧКИ ДОКУМЕНТИ ИЗПРАЩАЙТЕ НА veleva@bfm.bg


    КАТО ПОТВЪРЖДЕНИЕ ЩЕ ПОЛУЧИТЕ СЪОБЩЕНИЕ С БАНКОВА СМЕТКА НА БФМ, КЪДЕТО ДА ПРЕВЕДЕТЕ НУЖНИТЕ ТАКСИ.

    Остави коментар:

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X