Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ендуро Крос гр Елин Пелин

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Елин Пелин Ендуро !

    Кой на кого е сърдит!

    Полуфинали!







    А това беше една от най-интересните полуфинални серии!








    Изоставащият!

    Победителя в серията!



    Двама от най-добрите ендуро-ездачи нещо се договарят!

    Нищо, че и двамата поради банални причини не стигнаха до финалната серия!








    Гълъбин-джуниър си хареса Кавата на Митков!

    И не само той!

    Пристига най-новия член на MG Racing - ДАнко...Жалко, че днес се е опитал да преплува Искъра на път към Самоков и...не са ясни последствията за мотора още.

    Друг старт!


    Финишира пръв в серията!



    ТУк Добри отново ще доказва амбицията си!


    Гълъбин бърза за бирата...


    ПОбедителят от състезанието - Станислав Стоянов от Ендуро Виктори! ЧЕстито!

    Какво ли му е поискала кака, та батко е толкоз щастлив!

    Много добро шоу се получи, не само за публиката.
    В тази връзка на Митков от Харманли му се родиха едни мисли...Ама нека той си ги каже!
    Mitsubishi L200 DobbleCab

    KTM XC 450 RW 2009
    KTM 350 SX 2011

    Коментар


    • #17
      До: Елин Пелин Ендуро !

      какво ли ми е пойскала кака ми каквото всеки ден ПАРИИИИ...
      И защо съм щастлив ли ми защото немам...

      Иначе това състезание беше замислено повече като ШОУ, но как така се получи толкова добре и организаторите не разбраха...

      Коментар


      • #18
        До: Елин Пелин Ендуро !

        Евала за трасето и положения труд! Както се вижда крайният резултат е отличен - Шопландия празнува
        Аз неможах да присъствам, за което ме е МНОГО яд, ама това е друга тема - май за оплаквания...


        По колко обиколки правихте на старт?

        Коментар


        • #19
          До: Елин Пелин Ендуро !

          По три обиколки, само финалната четворка правиха 5 обиколки.
          Жоре а се пишеше баш ШОП в една друга тема, ЯЗЪК...

          Коментар


          • #20
            До: Елин Пелин Ендуро !

            ..здравейте и от мен
            -направо на темата-страхотно състезание се получи
            много интересно и за зрители и за участници
            след състезанието говорих с геле и други участници всички бяха много накефени

            отначало бе замислено по скоро като ендуро шоу но доброто трасе и многото участници го превърнаха в наистина едно сериозно и оспорвано състезание
            трасето бе -типичен ендуро крос -с много много добър дизайн ..на места дори имаше обособени по две алтернативни линии както на големите такива състезания..в началото бе супер кално заради изсипалият се предишният ден порой но в съботният ден и Господ бе с организаторите и освен че не капна и капка дъжд- напече и слънце и трасето особенно към последните серии стана перфектно .
            Поради големия брой участници и за повече атракция състезанието се проведе в квалификационни серии първите серии от по 3 ма участници и 3 обиколки а финалната с 4 финалиста и 5 обиколки.. като в първите 2-3 серии станалият последен отпадаше и двамата по добри продължаваха а в полуфиналната серия само 1 вият класирал се от 3 мата се класираше за същинският финал.
            -всички бяха ултранадъхани и се получи страхотна конкуренция-всяка грешка се наказваше с и състезанието стана много оспорвано -никой на никого не пускаше никакви аванти ..раздаде се много яка ГАЗЗЗ ..

            от моята лична гледна точка състезанието протече с много изненади и неочаквани обрати..още на 1 вата серия щях да се прецакам -сбърках на старта и моторът ми изгасна -добре че успях бързо да запаля и да подгоня другите...след това вече в другите серии внимавах повече и успях да се добера до финала..където обаче само за миг разконцентриране и отпускане и..2 ма от другите финалисти направо ме "издухаха" още на старта ...пробвах разни номера и да наваксам но и другите не пускаха и държаха здраво а към средата на мисля 2 рата обиколка ..една буца пръст изхвърлена от участника пред мен ..така ме шибна.. в лицето че едва не "слязох " от мотора ..закрепих обаче някак и успях да хвана 3 тото място на състезанието , а като цяло....-много много се накефих ..страхотно състезание се получи ..

            -БРАВО и ЕВАЛА и на ВСИЧКИ участници и на организатори и не на последно място и на общината ..общината освен че оказа пълно съдействие за състезанието и за наградите ми направи и много много приятно цялостно впечатление-всички мероприятия бяха много добре организирани ,градът бе страхотно изчистен и спретнат имаше организирани много неща включително и концерт на мюзик айдълите ..въобще така като гледам ако навсякъде из страната управляваха такива кадърни и свестни хора..отдавна щяхме да сме много много напред

            Коментар


            • #21
              До: Ендуро Крос гр Елин Пелин

              Аз също се радвам, че бях част от това състезание и искам да благодаря на организаторите за поканата! Мисля, че участниците дадоха всичко от себе си и поднесоха на зрителите едно истинско и много атрактивно шоу. Пожеланието ми е това състезание да се превърне в традиционно и следващия път да бъде още по-хубаво!

              Коментар


              • #22
                До: Ендуро Крос гр Елин Пелин

                ..
                Аз също се радвам, че бях част от това състезание
                ..ние май... се радваме повече и от теб ..че беше част от това състезание ..дори останах с впечатление че беше нещо като ..специално вдъхновение за доста от участниците
                ..за тези които не се досещат коя е лина/виждам че яко сте ровили в профила и /-това бе водещата на състезанието ..едно много мило и приятно младо момиче..което не само че ни порази с визията си но и се справи много-много добре и професионално със задачата си ..за което и лично аз.. не мога да си позволя да не я поздравя
                Последно редактирано от mitkov; 18-06-08, 10:19.

                Коментар


                • #23
                  До: Ендуро Крос гр Елин Пелин

                  Състезанието се получи страхотно...тези които го пропуснаха могат много да съжаляват...Ето и снимки от мен

                  Тук градим тактика




                  Ради...













                  Боби(V-POWER)






                  Гълъбин



                  ЗА малко Мирослав Милатинов да мине през кормилото





















                  Победителят Станислав Стоянов от клуб Виктори Бухово



                  Тоя не го познавам



                  Победителя с подгласника номер 277 Добри Борисолв от MG Racing



















                  Без стартер е гадна работа

































































                  В почивките Ради подгряваше публиката с каскади

























                  е това е....които не едошъл много е пропуснал

                  ПП едно клипче

                  https://htftp.offroad-bulgaria.com/s...ture%20098.avi
                  Последно редактирано от Станислав_; 17-06-08, 20:30.
                  MG RACING

                  Коментар


                  • #24
                    До: Ендуро Крос гр Елин Пелин

                    имаше и професионален фотограф на събитието-ММ каза че ще му даде снимките и ще ги качи а и май и за който иска ще може да си вземе диск човека го гледах много се стараеше и снимаше все на интересните места

                    Коментар


                    • #25
                      До: Ендуро Крос гр Елин Пелин

                      Първоначално публикуван от lina_d Преглед на мнение
                      Аз също се радвам, че бях част от това състезание и искам да благодаря на организаторите за поканата! Мисля, че участниците дадоха всичко от себе си и поднесоха на зрителите едно истинско и много атрактивно шоу. Пожеланието ми е това състезание да се превърне в традиционно и следващия път да бъде още по-хубаво!


                      Да ние също се надяваме да стане традиция това състезание и да се виждаме по-често ...поздравявам lina_d за чудесното водене на мероприятието,справи се напълно професионално !
                      ето я в действие






                      Кмета на Общината поздравява състезателите ...



                      с друг тоалет,мероприятието го изискваше



                      на съдийската маса е горещо...Ванката (Чинела) набързо бе преквалифициран в главен съдия



                      теглене на жребия за определяне на стартовите групи...






                      напрежение няма,само така изглежда



                      Убавции ...



                      обсъждаме групите...



                      тоя познавате ли го ,пуснахме го в детската серия че не се удържаше



                      главния Виновник за .....всичко



                      старт на АТВ ,за съжаление нямаше участници и на Ради му беше скучно ,но пък правеше хубави скокове за кеф на публиката .....



                      младата надежда на отбора-Ади ,пуснахме го при големите ,той си е за там



                      Гълъбин...въпреки че не му допада подобно трасе каза че се е накефил пък знаеше че после ще има и бираа



                      Тошко караше много добре,но малшанс му попречи да премине нагоре....





                      Геле повежда в серията,но същия малшанс го сполетя и него и въпреки безспорните му качества на карач не успя да мине в полуфиналите ....просто нямаш право дори на малка грешка



                      Цецо Минков....със стабилно каране успя да отиде на финал



                      Добри и Станислав се паднаха в една група още в самото начало ,борбата продължиха и във финала



                      Миро от MG правеше хубави скокове



                      братчеда Митков също .....



                      моя милост....



                      Дупката....тук се решиха доста от гонките ,но тъй като беше в най-далечната част на трасето остана скрита за голяма част от публиката



                      Бисер от MG,един от най-добрите за деня .....





                      легендата "дедо" Гоги



                      раздумки





                      Митака,рутината и доброто каране го прати на финал



                      родата се подкрепяме



                      публиката остана доволна и следеше с интерес гонките



                      феновете....имаше всякакви





                      и така класирането.... Цецо Минков -Четвърто място ....



                      Митков- Трето място....



                      с много хъс и перфектно каране-Добри Борисов -Второ място



                      и безапелационния Станислав Стоянов-Първо място



                      Честито



                      награди получиха и шефовете на клубове- Ендуро Виктори -Ангел Минков



                      и на MG Racing-Митко Митков



                      Първо място при малчуганите -сина на "дедо" Гоги (забравих му името на детето ) получи награда GSM



                      обща снимка за спомен на част от участници и организатори



                      Е това беше ... до нови срещи и весели моменти в Елин Пелин
                      "91 KDX200 "95 RM250 "99 YZ400F "00 YZ426F "04 CRF450R "07 CRF450R "08 WR450 "15 Beta300RR
                      MG Racing Team

                      Коментар


                      • #26
                        До: Ендуро Крос гр Елин Пелин

                        ..лелеее това кметицата ли е бре
                        ..аз помислих че от общината са пратили някоя манекенка за да ни награди
                        ..малиии бре тва елин пелин..а аз все не вярвах на братчеда като разправяше...
                        ...краай..къдеее.се подават молбите за ..жителство
                        Последно редактирано от mitkov; 19-06-08, 14:11.

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X