Обява

Свий
Няма добавени обяви.

MONSTER TRUCK SHOW SOFIA 2010 02-03.10.2010

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • MONSTER TRUCK SHOW SOFIA 2010 02-03.10.2010

    Някой има ли повече информация за това шоу защото никъде не намерих официална станица.

  • #2
    От: MONSTER TRUCK SHOW SOFIA 2010 02-03.10.2010

    Ако говориш за BIGFOOT шоуто в Банкя, знам че ще е на 2 и 3 октомври на хиподрума. Машината е правена в Англия и пътува насам в момента...

    Коментар


    • #3
      От: MONSTER TRUCK SHOW SOFIA 2010 02-03.10.2010

      От auto-kart.com :


      " MONSTER TRUCK SHOW SOFIA


      Легендарният BigFoot пристига в София за MONSTER TRUCK SHOW SOFIA 2010. Шоуто ще се проведе на Националния Хиподрум в Банкя на 2-ри и 3-ти октомври и феновете ще имат уникалната възможност да видят отблизо какво може ОРИГИНАЛНИЯТ КАМИОН ЧУДОВИЩЕ!

      Вярно, че в София има много коли за скрап, но BigFoot идва не да разчисти улиците, а да покаже какво означават 2000 конски сили... Как 5-тонно ЧУДОВИЩЕ скача на цели 5 метра във въздуха и мачка по 4 коли наведнъж!

      Програмата ще позволи на феновете да разгледат ЧУДОВИЩЕТО отблизо, да говорят с пилота и механиците в отбора, да разберат всичко, което ги интересува за техниката, да се сдобият с оригинални сувенири, да си направят безценни снимки и да изживеят пълноценно магията от близката среща с ЛЕГЕНДАРНОТО ЧУДОВИЩЕ!

      Програмата включва много атракции специално за феновете - общо по 4 пъти на ден ще се раздават награди за гости в т.н. "Happy Hour" - томбола с входните билети.

      В поддържащите активности ще има екшън с мотоциклети, ATV, офроуд автомобили, автокрос бъгита, поредица от демонстрационни състезания за случайно избрани от публиката фенове и за известни личности.

      ЧУДОВИЩЕТО идва... 2000 конски сили ще скачат, газят, мачкат и къртят всякакви коли... ела да усетиш неповторимата емоция отблизо!!! Ако ти стиска... "

      Има инфо и тук http://www.bigfoot4x4.co.uk/
      Кръвна група 0+

      Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

      Коментар


      • #4
        От: MONSTER TRUCK SHOW SOFIA 2010 02-03.10.2010

        мерси

        Коментар


        • #5
          От: MONSTER TRUCK SHOW SOFIA 2010 02-03.10.2010

          Някой може ли да ми каже колко би струвала цената само за входа? Защото на един сайт има цена 80лв. ,но тя освен входа за 2-та дни включва и нощувка в 4 звезден ходел и закуска,а мен ме интересува само входа.

          Коментар


          • #6
            От: MONSTER TRUCK SHOW SOFIA 2010 02-03.10.2010

            Ето ги цените
            http://auto-kart.com/novina.php?id=215

            Коментар


            • #7
              От: MONSTER TRUCK SHOW SOFIA 2010 02-03.10.2010

              Снимки имате ли вече колеги?

              Коментар


              • #8
                От: MONSTER TRUCK SHOW SOFIA 2010 02-03.10.2010

                Беше готино днес!!!




                Повече снимки от шоуто ТУК и ТУК

                Коментар


                • #9
                  От: MONSTER TRUCK SHOW SOFIA 2010 02-03.10.2010

                  Ето малко снимки и от мен
                  http://forum.auto-kart.com/index.php...album&album=14

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X