Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пътници към оня свят.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Пътници към оня свят.

    Първоначално публикуван от ctef Преглед на мнение
    Нещо ми малеят снимките. Днес се разходих да щракна 2 обекта в Лозенец. И двата ги наблюдавам от много години как се скапват под грижите на добрите си стопани.
    Едното е Воксхола на пл.Журналист, бивш Йорданка Николива.
    [ATTACH=CONFIG]314768[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]314769[/ATTACH]
    Още ли стои този Воксхол Бях го снимал през 2009 и не мислих, че ще стои дълго още там. Като цяло не е в невъзможно състояние, за разлика от другата кола, но ако още се почака, скоро наистина може да го няма.

    Коментар


    • #92
      От: Пътници към оня свят.

      При мен има Тойота Корола АЕ86. Ако има интерес или дръннете и идвайте да гледате или мога са се пробвам да кача снимки.
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • #93
        От: Пътници към оня свят.

        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
        При мен има Тойота Корола АЕ86. Ако има интерес или дръннете и идвайте да гледате или мога са се пробвам да кача снимки.
        Това не е ли колата от филма Initial D, или се лъжа? Дай някакви снимки да плакнем окото

        Коментар


        • #94
          От: Пътници към оня свят.

          Първоначално публикуван от milen borisov Преглед на мнение
          Още ли стои този Воксхол Бях го снимал през 2009 и не мислих, че ще стои дълго още там. Като цяло не е в невъзможно състояние, за разлика от другата кола, но ако още се почака, скоро наистина може да го няма.
          Да там си е. Седи и деградира. Наблюдавам го поне от 15 години. Беше си с всички аксесоари. Сега вече не е така. Лично аз вече не бих се заел да го реставрирам, защото вече има много липси. Ако не се лъжа тези Воксхоли ги водят Английския еквивалент на Капитените. Гледал съм филмче за тях, и като отличителна черта им отбелязаха склонноста към безобразно гниене. Но поне в началото този не изглеждаше да е много гнил, или е бил добре маскиран

          Коментар


          • #95
            От: Пътници към оня свят.

            Ето тук още двама пътника от Разград пък биле те и тежко товарни(пуснах ги и в др.тема но мисля,че не е грешка)
            http://ivoled.snimka.bg/automobiles/...81438.22885555

            Коментар


            • #96
              От: Пътници към оня свят.

              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
              При мен има Тойота Корола АЕ86. Ако има интерес или дръннете и идвайте да гледате или мога са се пробвам да кача снимки.
              Колега дай снимки.

              Коментар


              • #97
                От: Пътници към оня свят.

                Здравейте колеги, вчера попаднах на този автомобил
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0055.jpg
Прегледи:1
Размер:151.3 КБ
ID:5265353Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0051.jpg
Прегледи:1
Размер:163.0 КБ
ID:5265364Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0049.jpg
Прегледи:1
Размер:152.5 КБ
ID:5265361Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0054.jpg
Прегледи:1
Размер:132.0 КБ
ID:5265360Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0047.jpg
Прегледи:1
Размер:103.6 КБ
ID:5265359Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0056.jpg
Прегледи:1
Размер:116.1 КБ
ID:5265356Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0046.jpg
Прегледи:1
Размер:167.3 КБ
ID:5265354
                Много ме грабна, обаче вече имам 4 автомобила и няма къде да го прибера. Смятам че някой може да му хареса и да го спаси от отиването на отпадъци. Автомобила не е бракуван и собственика е склонен да го продаде. Доколкото разбрах има някакви проблеми по запалване или карбуратора. Видимо не видях големи поражения от ръжда, боята е станала на юфка. Автомобила се намира в Сливен. Телефона за връзка със собственика е : 0889603047
                Прикачени файлове
                Последно редактирано от madmaximus; 30-03-11, 15:30.
                -------Honda CR-V 128к.с.--------
                "Нищо не е толкова лошо, колкото изглежда !"

                Коментар


                • #98
                  От: Пътници към оня свят.

                  Още един ветеран, умело маскирал се край горска пътечка високо в Родопите:

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:tactic car.jpg
Прегледи:1
Размер:312.4 КБ
ID:5266170
                  Последно редактирано от badeff; 04-04-11, 20:07.
                  Право казват докторите, че калта е целебна. Колкото по-дълбоко се бухнеш, толкова по-нахилен излизаш...

                  TLC 100 1HD-FTE manual '02 | Forester '98 | Моntesa 315 '99

                  Коментар


                  • #99
                    От: Пътници към оня свят.

                    Първоначално публикуван от milen borisov Преглед на мнение
                    Още ли стои този Воксхол ... скоро наистина може да го няма.
                    Аз го помня още като бях ученик. Там си е, само смени мястото - от лицевата ограда към съседската... Така, че скоро няма опасност да изчезне.
                    ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                    Коментар


                    • От: Пътници към оня свят.

                      днес в пункт за скрап който се намира на околовръсното шосе в София ,преди отбивката за село Обеля след хотел Симона ,видях Волга м21 има доста запазени детайли двигателя също може да се използва карбуратора ми се видя чисто нов, собстевинка на пункта каза "Мерим я на кантаро" и по 44 стотинки или само детайли от нея който има интерес и желание местото го казах а това е телефона 0878130693

                      Коментар


                      • От: Пътници към оня свят.

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:02042011_002.jpg
Прегледи:1
Размер:115.7 КБ
ID:5266611Натиснете снимката за да я уголемите

Име:02042011_004.jpg
Прегледи:1
Размер:111.6 КБ
ID:5266610Натиснете снимката за да я уголемите

Име:02042011_006.jpg
Прегледи:1
Размер:172.7 КБ
ID:5266609Натиснете снимката за да я уголемите

Име:02042011_003.jpg
Прегледи:1
Размер:107.7 КБ
ID:5266608Натиснете снимката за да я уголемите

Име:02042011_005.jpg
Прегледи:1
Размер:105.8 КБ
ID:5266607Натиснете снимката за да я уголемите

Име:04042011_001.jpg
Прегледи:1
Размер:216.2 КБ
ID:5266606Натиснете снимката за да я уголемите

Име:02042011_001.jpg
Прегледи:1
Размер:107.6 КБ
ID:5266605А пък мислех да го зимам (осмака) ...Натиснете снимката за да я уголемите

Име:06042011_003.jpg
Прегледи:1
Размер:182.2 КБ
ID:5266602
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:06042011_002.jpg
Прегледи:1
Размер:133.6 КБ
ID:5266603Натиснете снимката за да я уголемите

Име:02042011.jpg
Прегледи:1
Размер:120.4 КБ
ID:5266604
                        Москвич 408 , оня бежовия с четирите фара !
                        42°41'3.72"N 23°14'6.45"E

                        Коментар


                        • От: Пътници към оня свят.

                          Надявам се този екземпляр да не се е запътил натам...

                          http://www.offroad-bulgaria.com/show...81#post1499181

                          Коментар


                          • От: Пътници към оня свят.

                            zilata написа:
                            "днес в пункт за скрап който се намира на околовръсното шосе в София ,преди отбивката за село Обеля след хотел Симона ,видях Волга м21 има доста запазени детайли двигателя също може да се използва карбуратора ми се видя чисто нов, собстевинка на пункта каза "Мерим я на кантаро" и по 44 стотинки или само детайли от нея който има интерес и желание местото го казах а това е телефона 0878130693"
                            Днес ходих да я видя. Всички лайсни са свалени по най-вандалския начин, със секач и са начупени и смачкани. Като са сваляни лайсните са намачкани врати, калници и капаци. Двигателя е свален и разкулачен. С две думи - грозна картина. Предната решетка и тя е намачкана.

                            Коментар


                            • От: Пътници към оня свят.

                              Аз като я видях беше на камиона със всимко налично по нея

                              Коментар


                              • От: Пътници към оня свят.

                                Aaaa Колеги трябва ми задна седалка от м21 и кутия за въздущен филтър. някой колега няма ли как да ми ги изпрати,ще бъда много благодарен.Днес говорих е един дядо,който ми предлага да "изчистя " тавана му.От ненужни - почти половин Шкода 1000мб.мога да направя бартер с някой на който му трябват неща смятам утре да се поразровя из тавана на Дядото и ще кажа какво съм открил.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X