Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пътници към оня свят.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Пътници към оня свят.

    Мерси, мерси. Но, аз ще чакам мнението и критиката ти в своя тема, че доста осрах тази. За което се извинявам, разбира се.

    ПС Ладата 1600, дето ти разправях на 50 и няколко хиляди. След като говорихме с теб, отнесоха я след пет дни. Но, понеже съм нагъл и имах желанието да я покарам - сторих го. А и присъствах на продажбата. Хората я взеха на платформа. Замина за Украйна, а купувача изброи 2800 лева. Да ти кажа, честно - наистина беше истинска Лада 1600 за 2800 пари. В общо състояние, като от стара брошура, буквално. Свежа, свежа, прясна. Да са живи и здрави. 6-ци има още такива. А и 3-ки взеха да поизскачат. Аз на теб, когато дойде момента, ще ти подам мухата. Просто трябва да изскочи цвят - керемидено оранжево-червено. Хихи.

    Коментар


    • #32
      От: Пътници към оня свят.

      Още един пътник:

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:03102010.jpg
Прегледи:1
Размер:106.5 КБ
ID:5220715

      Намира се в Горна Оряховица в пункт за скрап, ако някой се интересува.

      Коментар


      • #33
        От: Пътници към оня свят.

        Комби! Последното такова го видях преди 15 години и беше 3 пъти по-зле. Дано някой да прибере тази кола!
        Някои казват, че съм ужасен човек. Но това не е така - аз имам сърце на мил, чувствителен юноша. Пазя го в буркан със спирт на бюрото си...

        Коментар


        • #34
          От: Пътници към оня свят.

          Първоначално публикуван от Теодор МБ Преглед на мнение
          Комби! Последното такова го видях преди 15 години и беше 3 пъти по-зле. Дано някой да прибере тази кола!
          Дано се намери някой който да запази това рядко срещано комби! Не съм виждал такъв Москвич комби от години!
          ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
          Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

          Коментар


          • #35
            От: Пътници към оня свят.

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:300028.JPG
Прегледи:1
Размер:380.4 КБ
ID:5222269Натиснете снимката за да я уголемите

Име:300026.JPG
Прегледи:1
Размер:390.0 КБ
ID:5222268
            Ето едно Рено което е тръгнало към оня свят, собственика имаше и 10-ка но какво стана с нея не знам.
            :eek:

            Коментар


            • #36
              От: Пътници към оня свят.

              Май и Варшава е имал, която вече е във Вечните ловни полета
              Някои казват, че съм ужасен човек. Но това не е така - аз имам сърце на мил, чувствителен юноша. Пазя го в буркан със спирт на бюрото си...

              Коментар


              • #37
                От: Пътници към оня свят.

                Първоначално публикуван от Теодор МБ Преглед на мнение
                Май и Варшава е имал, която вече е във Вечните ловни полета
                На първата снимка се вижда и една Ниса, вляво.

                Коментар


                • #38
                  От: Пътници към оня свят.

                  Да то Нисата е все още там аз за нея съм сигурен и за 8-цата. Но нисата е прецакана тя в момента е само склад.
                  :eek:

                  Коментар


                  • #39
                    От: Пътници към оня свят.

                    Току-що намерих един сайт с "трупове" - ТУК!

                    Коментар


                    • #40
                      От: Пътници към оня свят.

                      Абе,слагайте само български ретро-коли ,ако видите!
                      Ако е за такива линкове и сайтове - могат да се намерят десетки в интернет.
                      Let there be Rock!
                      Opel Rekord C Coupe 1971
                      Opel Rekord D Coupe 1975

                      Коментар


                      • #41
                        От: Пътници към оня свят.

                        Прав си! Чуждите става вече скучни но пък понякога се срещат и уникални снимки, които си заслужава да се видят!

                        Коментар


                        • #42
                          От: Пътници към оня свят.

                          В един от пунктовете в Асеновград има Мерцедес 123 кремав на цвят.Не е много изгнил.Като цяло колата е добра само лайсните му липсват.

                          Коментар


                          • #43
                            От: Пътници към оня свят.

                            Този вартбург е в един от ямболските пунктове. Състоянието му е плачевно, но може би ще стане за донор - част от страничните лайстни са там, няколко стъкла... И снимките не са качествени, за което се извинявам
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2707294V.jpg
Прегледи:1
Размер:81.2 КБ
ID:5230911Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2707295z.jpg
Прегледи:1
Размер:59.0 КБ
ID:5230912Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2707297v.jpg
Прегледи:1
Размер:80.7 КБ
ID:5230913
                            Последно редактирано от xyligan_s_balkan; 28-11-10, 15:14.

                            Коментар


                            • #44
                              От: Пътници към оня свят.

                              Първоначално публикуван от xyligan_s_balkan Преглед на мнение
                              Този вартбург е в един от ямболските пунктове. Състоянието му е плачевно, но може би ще стане за донор - част от страничните лайстни са там, няколко стъкла... И снимките не са качествени, за което се извинявам
                              Вартбурга си заслужава, дано някой го спаси.До сега оригинално кабрио не бях виждал.
                              DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                              Skype: pach_bs

                              Коментар


                              • #45
                                От: Пътници към оня свят.

                                За съжаление май не е оригинално кабрио, а батисана лимузина. Доколкото знам кабриото е с 2 врати
                                Някои казват, че съм ужасен човек. Но това не е така - аз имам сърце на мил, чувствителен юноша. Пазя го в буркан със спирт на бюрото си...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X