Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Стари автомобили на служба

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Стари автомобили на служба

    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
    Ти па си имАл некогиж "Мултикар"?
    Ма кво ли се учузвам, ти си имАл и караАл от "Форд Т" през ЗАЗ-а на аватара ти, всичките КИЙ, та до "Бугати Вейрон".
    А, самолетите и хеликоптерите не ги броЙм, само сухопътните превозни средства.
    Служебен ми се водеше в БТто.
    Както и няколко Барказа и ниси. А Също и няколко Урала и Зил 131 с накачени 100киловатови агрегати.
    А най ми се водеше - смисъл, че най си го ползвах - УЖАС 469,

    Коментар


    • От: Стари автомобили на служба

      Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
      Служебен ми се водеше в БТто.
      Както и няколко Барказа и ниси. А Също и няколко Урала и Зил 131 с накачени 100киловатови агрегати.
      А най ми се водеше - смисъл, че най си го ползвах - УЖАС 469,
      И два танка и шест БТР-а. Батето Славков (да-да-да-да, знаем, че си бил там още при Леда Милева) ич не си е поплювАл.
      За какво му е бил у талавизята "Мултикар", някоЙ идеЙ ?
      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

      Коментар


      • От: Стари автомобили на служба

        Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
        И два танка и шест БТР-а. Батето Славков (да-да-да-да, знаем, че си бил там още при Леда Милева) ич не си е поплювАл.
        За какво му е бил у талавизята "Мултикар", някоЙ идеЙ ?
        Да мойе да улаза у мазата на неретецето, как за кво?

        Вътрешно студиен транспорт.

        Коментар


        • От: Стари автомобили на служба

          Ако знаеше, че може да товари колкото газка и да ходиш с него до морето, пара и пара щеше да направиш

          Коментар


          • От: Стари автомобили на служба

            Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
            По нагоре го имаше във военноисторическия музей този влекач. Самото ремарке също е много с много интересна система за товарене

            [ATTACH=CONFIG]984311[/ATTACH]
            Как?
            Задните колелета се откачат или извъртат настрани?

            Коментар


            • От: Стари автомобили на служба

              Откачат се
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • От: Стари автомобили на служба

                Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                Служебен ми се водеше в БТто.
                Както и няколко Барказа и ниси. А Също и няколко Урала и Зил 131 с накачени 100киловатови агрегати.
                А най ми се водеше - смисъл, че най си го ползвах - УЖАС 469,
                Безкрайно необходима техника за осветител-озвучител-оператор, какъвто си писал многократно тук, че си бил... Сега излезе, че и началник автопарк си бил по съвместителство?
                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                Коментар


                • От: Стари автомобили на служба

                  Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                  Eдин познат дълги години имаше "Мултикар". Безжалостно го ползваше за строителни дейности - твърдеше, че го товарел с по три тона Също така прекарваше от 200 км разстояние земеделска продукция докато беше жив баща му - производителя, за да я продава. Викам му: "Как издържаш 400 км. с това чудо?!", а той: "А-а-а-а, много си е гот, пускам бавните, застопорявам волана на някой баир и слизам да пусна една вода и да се поразтъпча, докато машинката бааавно се катери".
                  Десетина години едно такова недуразумение на един приятел ми седеше пред работилницата . Колкото пъти съм се опитвал да си свърша някаква работа с него съм се проклинал за решението си .
                  Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                  Коментар


                  • От: Стари автомобили на служба

                    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                    Eдин познат дълги години имаше "Мултикар". Безжалостно го ползваше за строителни дейности - твърдеше, че го товарел с по три тона Също така прекарваше от 200 км разстояние земеделска продукция докато беше жив баща му - производителя, за да я продава. Викам му: "Как издържаш 400 км. с това чудо?!", а той: "А-а-а-а, много си е гот, пускам бавните, застопорявам волана на някой баир и слизам да пусна една вода и да се поразтъпча, докато машинката бааавно се катери".
                    Един приятел имаше такова НЕЩО.
                    Седем дни в седмицата се ремонтира.
                    Ако има осми ден в седмицата се кара.
                    Ама няма...
                    На сърбела майката му е чесането.
                    Борислав Борисов Русе О885 О37815

                    Коментар


                    • От: Стари автомобили на служба

                      Мултикар и Шкода в БКС Враца.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:22f60ec0909b38c92853186af1295053.jpg
Прегледи:1
Размер:189.3 КБ
ID:5810971
                      ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                      Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                      Коментар


                      • От: Стари автомобили на служба

                        През 80те години в ДАП Бяла Слатина имаше Мултикар товарно такси, но не издържа на много километри.
                        ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                        Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                        Коментар


                        • От: Стари автомобили на служба

                          Първоначално публикуван от dragomir_68 Преглед на мнение
                          През 80те години в ДАП Бяла Слатина имаше Мултикар товарно такси, но не издържа на много километри.
                          При нас на гара Пионер имаше десетина в началото на демокрацията сега е останал само един . Обикновено кара из квартала строителни материали .
                          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                          Коментар


                          • От: Стари автомобили на служба

                            Возенето на товар с нещото Мултикар е един вид опция, възможност, допълнение към останалото. И ако се превърне в основно занимание - да, става мъчение и накрая - невъзможно.

                            Коментар


                            • От: Стари автомобили на служба

                              Каква е разликата между "Мултикар" и обикновен дизелов мотокар?
                              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                              Коментар


                              • От: Стари автомобили на служба

                                Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                                Каква е разликата между "Мултикар" и обикновен дизелов мотокар?
                                Освен, че са на нафта, друго общо нямат.
                                Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 4 потребители онлайн. 1 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X