Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новата лимузина на Путин: тест-драйв ЗиЛ 4112Р

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Новата лимузина на Путин: тест-драйв ЗиЛ 4112Р


  • #2
    От: Новата лимузина на Путин: тест-драйв ЗиЛ 4112Р

    Добре че запали...от втория път.
    На "нормалните" коли,бутонът управлява ел.модул и не е необходимо да го държиш натиснат докато запали...абе хубава работа...
    0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

    Коментар


    • #3
      От: Новата лимузина на Путин: тест-драйв ЗиЛ 4112Р

      Салона е приятен , ама с тия китайски тунинг фарове са се оакали. На руснаците дизаина не им е силата.
      Николай Георгиев 0+
      тел.0887357722

      Коментар


      • #4
        От: Новата лимузина на Путин: тест-драйв ЗиЛ 4112Р

        Първоначално публикуван от Nikolai Georgiev (turbo d) Преглед на мнение
        Салона е приятен , ама с тия китайски тунинг фарове са се оакали. На руснаците дизаина не им е силата.
        Салона е приятен щото е паднало яко крадене от мерцедес...даже волана е почти пълно копие и арматурното табло.но ергономията за водача е отвратителна-кормилото му опира в ташаците.
        Иначе не е ясна двигателизацията. колко може?
        Другото което е по-важно е защо тия лимузини излизат от такъв гараж достоен за индустриална зона крайно потънала в сивия сектор-не видях никаква официалност като за държавен глава на най-силната държава в света.
        МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

        Коментар


        • #5
          От: Новата лимузина на Путин: тест-драйв ЗиЛ 4112Р

          Като се има предвид, че това беше интересно точно преди година, вероятно президента Путин се вози вече в друг модел лимузина.

          Коментар


          • #6
            От: Новата лимузина на Путин: тест-драйв ЗиЛ 4112Р

            Защото за пореден път се ползват същите източници и лимузината се тиражира като някакъв официален проект с официално участие, а всъщност е частен рекламен прототип на някаква тюнинг фирма към която нито държавата нито правителството имат някакво отношение.

            В общи линии Путин не знае че това е новата му лимузина, а конструкторите знаят че това не е новата лимузина на Путин.
            Издъних се на Тюринг теста

            Коментар


            • #7
              От: Новата лимузина на Путин: тест-драйв ЗиЛ 4112Р

              Тъкмо да кажа,че ми харесва и ме разубедихте.А като екстериор отвътре си я бива,за двигателя нищо не мога да кажа,не съм я карал щото.
              ТОЙОТА в РЕЙНДЖЪР стъпили на ПАТРОЛ Y 60
              Г 230Е
              Г 500 0887 390 703

              Коментар


              • #8
                От: Новата лимузина на Путин: тест-драйв ЗиЛ 4112Р

                Най-ми хареса коментара - тъй-като автоматичната скоростна кутия е поръчана на американска фирма специално за ЗИЛ, то може да се каже, че кутията си е наша - Руска
                Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X