Обява

Свий
Няма добавени обяви.

- Имате ли належащи ремонтни и тунингови работи по джипа, за сервизна помощ ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • - Имате ли належащи ремонтни и тунингови работи по джипа, за сервизна помощ ?

    - I - Не нямам
    - II - Да имам, но в момента отлагам по финансови причини.
    - III - Да имам, но в не намирам сервиз да ми свърши работата.
    - IV - Да имам , но нямам време да се занимавам с това сега.
    - V - Да имам , но нямам ясна концепция за необходимия тунинг.
    - VI - Да имам , но чакам ред за майстора.
    - VII - Да имам , но чакам части.
    - VIII - Други.
    42
    Не нямам
    21.43%
    9
    Да имам, но в момента отлагам по финансови причини.
    40.48%
    17
    Да имам, но в не намирам сервиз да ми свърши работата.
    9.52%
    4
    Да имам , но нямам време да се занимавам с това сега.
    19.05%
    8
    Да имам , но нямам ясна концепция за необходимия тунинг.
    0.00%
    0
    Да имам , но чакам ред за майстора.
    0.00%
    0
    Да имам , но чакам части.
    0.00%
    0
    Други.
    9.52%
    4

    Анкетата е изтекла.

    Последно редактирано от Nik Nikolov; 21-10-09, 20:54.
    Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

  • #2
    До: - Имате ли належащи ремонтни и тунингови работи по джипа, за сервизна помощ ?

    Отговорих с: - IV - Да имам , но нямам време да се занимавам с това сега.
    "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

    Коментар


    • #3
      До: - Имате ли належащи ремонтни и тунингови работи по джипа, за сервизна помощ ?

      Отговор 8-Други!Ако страничните ролбарита са тунинг,значе си чакам заварчика!

      Коментар


      • #4
        До: - Имате ли належащи ремонтни и тунингови работи по джипа, за сервизна помощ ?

        Логически игри, анкети...
        Някой обмисля да отваря сервиз ми се струва, ама се чуди откъде и как да подхване проучването...
        Не чета коментари и не отговарям на такива.

        И коментаторите...

        Коментар


        • #5
          До: - Имате ли належащи ремонтни и тунингови работи по джипа, за сервизна помощ ?

          Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
          Логически игри, анкети...
          Някой обмисля да отваря сервиз ми се струва, ама се чуди откъде и как да подхване проучването...

          Ако наистина е така , резултата от анкетата засега е обезкуражаващ.
          0888932647

          Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

          Коментар


          • #6
            До: - Имате ли належащи ремонтни и тунингови работи по джипа, за сервизна помощ ?

            Колега Николов,

            Добре си го подхванал, давай напред.

            Аз за това съм учил (индустриален Мениджмънт в МЕИ София), и това си и работя в смисъл че си експериментирам във фирмата си.

            Пусни накрая и една тема за анализ на информацията и ще стане интересно и аз ще ти помогна.

            Успех

            А иначе ако имах пари, време и малко от малко разбирах бих си потърсил едно сервизче да си направя тунинг за който по-късно ще си помисля.

            Процеса на взимане на решение у индивида започва с пораждане на необходимост, после е желанието и т.н.
            Последно редактирано от Haji; 21-10-09, 22:29. Причина: правопис
            Т5
            Crossrunner

            Коментар


            • #7
              До: - Имате ли належащи ремонтни и тунингови работи по джипа, за сервизна помощ ?

              III
              V

              а джипа всъщност е в сервиз ...

              Коментар


              • #8
                До: - Имате ли належащи ремонтни и тунингови работи по джипа, за сервизна помощ ?

                Ето, че 31 Октомври мина.
                Отговорите показват, че основните причини за неосъществени но необходими ремонти са:
                1. Липса на пари.
                2. Липса на време.

                Като цяло няма обществена нагласа, за по високо качество и ниво на обслужване.
                Съществуващите майстори, задоволяват клиентските претенции с всички произтичащи от това неудобства.
                Няма и очакване, че един по добре организиран сервиз, би могъл да даде по добро качество от конкретен майстор с повече познания и сръчности.
                Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                Коментар


                • #9
                  До: - Имате ли належащи ремонтни и тунингови работи по джипа, за сервизна помощ ?

                  Ник,
                  Не знам какво се цели с тази анкета, но:
                  Няма как да се случи нещото с добре организирания сервиз, ако не са налице именно въпросните майстори, с име в бранша.

                  Моите наблюдения са:
                  - на хората не им се дават пари.
                  - убедени са, че ще постигнат резултат с евтини решения и съответно търсят точно тези съвети, които искат да чуят.
                  - задачата се усложнява и става невъзможна още повече с това да направим една машина, за всичко и то за 5лв.

                  Коментар


                  • #10
                    До: - Имате ли належащи ремонтни и тунингови работи по джипа, за сервизна помощ ?

                    Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
                    ...Няма и очакване, че един по добре организиран сервиз, би могъл да даде по добро качество от конкретен майстор с повече познания и сръчности.
                    Логично е да няма, поне за мен е така. Не съм убеден, че изобщо е изпълнимо. Както и да се организира работата, все опира до човешкия фактор. Очакванията и хвалбите големи, а неизбежно стигаме до приказката "аз си го знам, ама тоя е най-читавия". К'во да направя, други няма или са по-зле... И т.н. Който е имал вземане-даване със сервизи знае за какво става въпрос.
                    Не чета коментари и не отговарям на такива.

                    И коментаторите...

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X