Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Някой да се страхува от високото?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Някой да се страхува от високото?

    Ееееех , icerunner та това е мачта-мечта за всеки радиолюбител!!
    Макар че ми се вижда малко слабичка при 105м височина и честно,
    доста ще се чудя дали да се качвам.
    Дай малко инфо ако не е тайна за какво се ползва , вижда се някаква антена в ниското , изнесена встрани. Да не е автоматична метеостанция?

    Наско
    На старта на КВ състезание се чувствам като комар на нудистки плаж - знам какво да правя,ама не знам от къде да започна.

    Коментар


    • #47
      До: Някой да се страхува от високото?

      По скоро е нещо свързано с телефоните,на ловешкия баир ,има една такава,но доста скромна по височина.
      Имам и едно питане,може ли в МДК Пирдоп да се качиш на комините? и към кой трябва да се обърна?

      Коментар


      • #48
        До: Някой да се страхува от високото?

        Per aspera ad astra.

        Коментар


        • #49
          До: Някой да се страхува от високото?

          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • #50
            До: Някой да се страхува от високото?

            Първоначално публикуван от LZ3YY Преглед на мнение
            ....Да не е автоматична метеостанция?

            Наско
            Нещо такова. Симулация на ветрогенератор. Да се направят сметките преди да се построи....
            Technical Rescue Direct - life lies in courage
            http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

            Коментар


            • #51
              До: Някой да се страхува от високото?

              Първоначално публикуван от sparow Преглед на мнение
              ....,може ли в МДК Пирдоп да се качиш на комините? и към кой трябва да се обърна?
              Без работа трудно... Това си е голямо предприятие и бюрокрацията си е на лице. Пък и охраната също
              Technical Rescue Direct - life lies in courage
              http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

              Коментар


              • #52
                До: Някой да се страхува от високото?

                Аз съм скачал от 1000 м. (с парашут) и беше добре, но като се кача на блока(без парашут) си е доста, доста Кофти
                "Ако спечеля, печели цял народ,
                Ако загубя, губя само мене си." Васил Левски

                Коментар


                • #53
                  До: Някой да се страхува от високото?

                  Първоначално публикуван от icerunner Преглед на мнение
                  Без работа трудно... Това си е голямо предприятие и бюрокрацията си е на лице. Пък и охраната също
                  А може ли с някой друг да се влезе,? Аз само искам на комина да се кача,друго не.

                  Коментар


                  • #54
                    До: Някой да се страхува от високото?

                    Сега тъкмо е сезона ......
                    Който иска да погледне от 150 м висока сграда може да го направи .
                    На Пампорово , връх Снежанка има кула . Има достъп на туристи и горе на високото има ресторант , барче и тераса .
                    150 м горе-долу височина.
                    Гледката е прекрасна и уникална . Има дори бинокли и ако е ясно времето се вижда Бяло море .
                    Асансьора е скоростен и екстремните чувства започват още от него .
                    Успех !

                    Коментар


                    • #55
                      До: Някой да се страхува от високото?

                      Първоначално публикуван от bgbul Преглед на мнение
                      Сега тъкмо е сезона ......
                      Който иска да погледне от 150 м висока сграда може да го направи .
                      На Пампорово , връх Снежанка има кула . Има достъп на туристи и горе на високото има ресторант , барче и тераса .
                      150 м горе-долу височина.
                      Гледката е прекрасна и уникална . Има дори бинокли и ако е ясно времето се вижда Бяло море .
                      Асансьора е скоростен и екстремните чувства започват още от него .
                      Успех !
                      Не е страшно. Там има парапет. Аз съм повдигал децата да гледат надолу. Наистина и зиме и лете при ясно време е много красиво да се гледа от там. Не пропускам ходене на Пампорово да не се кача горе да погледам. А бинокли май няма отдавна, само стойките стояха, поне последните пъти като ходих. Другата седмица ще проверя.
                      Ето една снимка от 2007, от 2008 и 2009 не мога да ги намеря.
                      Прикачени файлове
                      Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                      Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                      ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                      Коментар


                      • #56
                        До: Някой да се страхува от високото?

                        До колкото знам заведение на Снежанка вече няма .
                        0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                        Коментар


                        • #57
                          До: Някой да се страхува от високото?

                          Първоначално публикуван от travelling Преглед на мнение
                          До колкото знам заведение на Снежанка вече няма .
                          Барчето не работи, това и аз го разбрах, но асансьора за туристи до горе работи.
                          Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                          Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                          ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                          Коментар


                          • #58
                            До: Някой да се страхува от високото?

                            Първоначално публикуван от travelling Преглед на мнение
                            До колкото знам заведение на Снежанка вече няма .

                            Кофти Знаеш ли защо?
                            Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                            Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                            Коментар


                            • #59
                              До: Някой да се страхува от високото?

                              Виваком се оливат с наемите напоследък, но не са виновни те, а този който им подари тези обекти .
                              0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                              Коментар


                              • #60
                                До: Някой да се страхува от високото?

                                Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
                                Кофти Знаеш ли защо?
                                Имало някакъв проблем с наема на барчето и някаква неразбория с парите за асансьори и поддръжка. Та хората от бара се били отказали. Но колко са верни причините не знам. Така чух от фирмата дето ни организират лагера на децата от детската градина в Пампорово.
                                Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                                Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                                ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X