Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Discovery в калта

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    мда-аа! проблема ти е в гумите... оттук си излязох сам без проблеми

    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

    Коментар


    • #17
      Тедо, като ти гледам калта по гумите, явно сцеплението е бил кал в кал, пък той колегата с диското е в бая по редка и не е могъл да задържи достатъчно кал по тях .

      майтапа на страна, гуми си трябват, ама ако се прекосяват непознати полянки и тва не помага виняги. на диското ще станат тея на тедо ама след лифт или бая оряазвне на калниците. малатесите нещо не ме кефят. не, че има много оплаквания от тях де ама се си мисля, че гумата е основата на возилото и си струва да е най-дорото възможно. чесно казано ако е зарад икономията на пари, май по-добре да се вземат най-добрите руски гуми навместо посредствени регенерати. не искам да засегна някого твърдейки лошо за малатес, по-скоро регенератите ми се струват по-недостойни... така де незнам що руски гуми се слагат само на руски машини. нямои модели значително превъзхождат дори нерегенерирани западни такива

      Коментар


      • #18
        Аз съм уникален случай тогава - карам Гранд Чероки с Малатеста Кобра. Да е жив и здрав goldy, онзи ден отново минах с тах през място в което се затъваше сигурно до коляно ако се ходи пеш. Е, сигурно ако бях спрял и аз щях да се закопая, ама само като видях колко е меко и газ!!! Толкова мръсен тоя джип никога не е бил, ама изкопа и излезе. Жалко че нямаше кой да снима, сигурно би било много зрелищно. Та Малатеста се представи отново много добре, чудесно си самоочиства грайферите.
        Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

        Коментар


        • #19
          Тедо калта беше много по рядка от тази на твоята снимка , забележи локвите по полянката , но иначе си прав с такива гуми не си е работа ама го разбрах по калният начин .

          Коментар


          • #20
            Днеска му смених гумите и стана съвсем различно

            Коментар


            • #21
              Първоначално публикуван от Onia s konia
              Днеска му смених гумите и стана съвсем различно
              Щом си сменил гумите утре пак там в калта и после
              ще разказваш

              Коментар


              • #22
                Няма утре днеска още го пробвах ( времето си беше подходящо ) мина отвсякъде където преди се дънеше , само дето стана малко по шумно.

                Коментар


                • #23
                  аз ти казах без гуми нямя да стане. Браво на новите гуми, другия път пак да ма слушаш
                  CHEVY COLORADO, Z-71, I-5, 4door,Auto
                  http://www.coloradofans.com/album_pe...p?user_id=3094
                  http://www.geocities.com/sharrko/pictures.html

                  Коментар


                  • #24
                    Първоначално публикуван от Onia s konia
                    Днеска му смених гумите и стана съвсем различно
                    Е ,няма ли да чуем какви са новите гуми , BFgoodrich mud terrain ли останаха или други .
                    B+

                    Коментар


                    • #25
                      BFgoodrich mud terrain днес ще им направя още един тест към Априлци и ще пиша как са.

                      Коментар


                      • #26
                        До: Discovery в калта

                        "Къде намери тая кал?"-Този въпрос измести сутрешното "Добр утро" което чувах от наще преди да се сдобия с машината:-))

                        А инач не е капвало от седмици.

                        Тука случая беше такъв, че след като закъсах и правих опити от 8:00РМ до 4:00АМ да излезна и последния приятел-оптимист си тръгна.
                        Легнах да подремна в колата до сутринта(нещо взе да ми става навик))), а на сутринта около 9:00АМ без чужда помощ успях да се измъкна.
                        Извода от случката беше че при постоянното преминаване напред назад през еда локва сме разкашкали калта стабилно, че при едно минимално позакъсване вече няма на какво да се стъпи.
                        След няколко часа спокойствие калта се бе послегнала и вече нямах грижи.Напред назад два три пъти и бях на твърдо.А гумите са зимни нямат никакви MUD качества.
                        LR DISCOVERY I, 1989 / 2.5TDi

                        Коментар


                        • #27
                          До: Discovery в калта

                          Ако водата и калта са били достатъчно дълбоки ще трябва да провериш дифовете и кутиите (раздатъчна и скоростна) да не е влезла вода вътре и да прецакаш маслото и чарковете...
                          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                          Коментар


                          • #28
                            До: Discovery в калта

                            Тогава не беше много зле.Но ще го запомня!
                            Това ми бе първото закъсване с диското и за моя радост се справих добре.Като се има в напредвид че акълии как да се излезне имаше много, а аз за първи пат се наслждавах на четрите фонтанчета кал при подаването на газ.))
                            В желаниео си да помогнат със съвети кое как и т.н. мойте сиерджии ме изнервиха страшно и може би затова не успях още вечерта.Всеки вика даже имаше реплика "стани - да ти я изкарам от там", което направо ме вбеси.Като малко дете на електрони игри "Дай да ти мина Боса "
                            А както казват старите хора "Утрото е по мъдро от вечерта" така и стана ,на спокоиствие и без публика направо изринах каквото имаше да се рине и излязох.Ето още една снимка от тогава веднага щом я паркирах на по твърдо - фотнах я с мобилето в такива моменти ти се снима)))А весниците)) наоколо с тях си бях омотал краката докато пренощувам на пуснато парно да им вее че ревматизма ми е в кърпа вързан.
                            LR DISCOVERY I, 1989 / 2.5TDi

                            Коментар


                            • #29
                              До: Discovery в калта

                              направо ме смаяхте,
                              ако правилно съм разбрал, си се омотал с вестниците за да те топлят ли или..?

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X