Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Имате ли си животно?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Имате ли си животно?

    И аз имах куче-Кане корсо,но трябваше да се разделим с него,че жена ми я беше страх от него а и последните месеци преди да го дам на един приятел го гледах на терасата в апартамента Казва се Джаро за жалост нямам снимки.
    Старата любов ръжда не хваща, а непоправимо гние!

    Коментар


    • От: Имате ли си животно?

      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
      Я кажете как се търси собственик на куче? Системата с чиповете случайно да е заработила? Обяви няма кой да се занимава да лепи ...
      В подобен случай - никак! Дори кучето да е чипирано, което ме съмнява да е случаят, в страната няма единна база данни, която да съдържа ID-тата на всички поставени чипове и данни за собствениците. Общо взето, обяви за изгубени/забегнали/намерени кучета се пускат по разни групи във Фейса.

      Първоначално публикуван от nissan_1978 Преглед на мнение
      И аз имах куче-Кане корсо,но трябваше да се разделим с него,че жена ми я беше страх от него ...
      Божеее, няма такава привързана към семейството порода! Такъв домашен лигльо се получава, че не е истина. Ама по-добре, че си го дал, щом си го държал на балкона, което си е живо издевателство.
      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • От: Имате ли си животно?

        Първоначално публикуван от nissan_1978 Преглед на мнение
        И аз имах куче-Кане корсо,но трябваше да се разделим с него,че жена ми я беше страх от него а и последните месеци преди да го дам на един приятел го гледах на терасата в апартамента Казва се Джаро за жалост нямам снимки.
        Преди няколко години разбрах за тази порода.
        Приятел има конферентна зала която отдава под наем, и клуба на породата си правеше сбирките при него.
        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

        Коментар


        • От: Имате ли си животно?

          Това за мен (кане корсо) е едно от най-умните кучета.Добър пазач е и веднага се привързва към стопанина си,и аз се привързах към него,но жена ми (тя по принцип се бои от големи кучета) имала чувството ,че как е и по-дребничка ако и се нахвърли щяло да я изяде.А и на терасата няма как да го гледам въпреки,че го разхождах по 2пъти на ден по няколко километра.Преди това го гледаше баща ми на село,но той има ловджийски кучета и му е в повече за това си го взех.Сега знам,че е в добри ръце при мой много добър приятел и почти всеки ден го виждам и си играя с него.
          Старата любов ръжда не хваща, а непоправимо гние!

          Коментар


          • От: Имате ли си животно?

            ето ги двамата ми хубавци, днес се запознаха. Големия нещо не му обръща много внимание, а малчо го е страх [emoji1]
            I'm not Lost, I'm Discovering !

            088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

            Коментар


            • От: Имате ли си животно?

              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
              Я кажете как се търси собственик на куче? Системата с чиповете случайно да е заработила? Обяви няма кой да се занимава да лепи.
              Все едно, чип няма никакъв. Или поне никакъв който да се разчита от уреда в централната вет. клиника. Така че го набодоха с ваксини и направиха каквото друго се прави с ново куче.

              И имам някакво усещане че въпреки декларирания ангажимент на хазяите накрая ще си имам и куче.

              Коментар


              • От: Имате ли си животно?

                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                ...
                И имам някакво усещане че въпреки декларирания ангажимент на хазяите накрая ще си имам и куче.
                Не е усещане.

                Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                Ами честито другарче на котарака !
                Като имах предвид, честито ти и куче !

                По същата схема 11-12г. гледах две, като едното остана наследство от некви квартиранти, и си живееше на двора.
                Мързела от снимката го играе термометър на климатика.
                От месец останах само с един пес, щото никой не може да спре времето.
                Последно редактирано от Джоу (x3mrjoe); 14-04-17, 16:12.
                ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                Коментар


                • От: Имате ли си животно?

                  Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                  ... И имам някакво усещане че въпреки декларирания ангажимент на хазяите накрая ще си имам и куче.
                  Само си помисли добре преди това, че ангажиментът е дългосрочен ...
                  Ние не сме неутрални!

                  Коментар


                  • От: Имате ли си животно?

                    Знам за ангажимента и точно затова не искам куче. Още за няколко години напред нямам никакво намерение да живея в свой имот.

                    Иначе котарака си го разнасям с мене от 12 години ама той е много по-оправен.

                    Коментар


                    • От: Имате ли си животно?

                      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                      .....По моя преценка... е .....
                      ....твоето куче
                      Ела да видиш Вълчо и да си говорим за гадинки

                      Първоначално публикуван от nissan_1978 Преглед на мнение
                      ........че жена ми .....
                      Първоначално публикуван от nissan_1978 Преглед на мнение
                      ....но жена ми имала чувството ,че .....
                      .......залагам кутия "пияни вишни" на ревност, доминантност и куп лоши работи за в бъдеще в брака.
                      0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                      Коментар


                      • От: Имате ли си животно?

                        Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                        ....твоето куче
                        Ела да видиш Вълчо и да си говорим за гадинки
                        Ще дойда аз. Но не, не е моето куче.

                        Коментар


                        • От: Имате ли си животно?

                          Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                          ....твоето куче
                          Ела да видиш Вълчо и да си говорим за гадинки




                          .......залагам кутия "пияни вишни" на ревност, доминантност и куп лоши работи за в бъдеще в брака.
                          А няма такова нещо все още аз командвам (ама до кога ?)
                          Старата любов ръжда не хваща, а непоправимо гние!

                          Коментар


                          • От: Имате ли си животно?

                            И моето животинче...Lagotto Romagnolo.

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1 форума.jpg
Прегледи:1
Размер:331.8 КБ
ID:5749141Натиснете снимката за да я уголемите

Име:4 форума.jpg
Прегледи:1
Размер:283.6 КБ
ID:5749142Натиснете снимката за да я уголемите

Име:5 форума.jpg
Прегледи:1
Размер:310.2 КБ
ID:5749143
                            jeep CHEROOKEE KJ 2,4 147kс.

                            Коментар


                            • От: Имате ли си животно?

                              Първоначално публикуван от nissan_1978 Преглед на мнение
                              А няма такова нещо все още аз командвам (ама до кога ?)
                              Докато ти работи тоягата и имаш пари.

                              ... ако едното /или и двете/ условие/я го/и няма, или ше иска да те сменя, или да ти се качва на главата.
                              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                              Коментар


                              • От: Имате ли си животно?

                                Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                                Докато ти работи тоягата и имаш пари.

                                ... ако едното /или и двете/ условие/я го/и няма, или ше иска да те сменя, или да ти се качва на главата.
                                Много правилно
                                Старата любов ръжда не хваща, а непоправимо гние!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X