Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гатанки ? ? ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Гатанки ? ? ?

    Първоначално публикуван от iai-bg Преглед на мнение
    ...
    Други имат ли отговор на гатанката?
    Аз. Само да не кажеш като го докарам - ама, това не е моето колело!?

    Коментар


    • От: Гатанки ? ? ?

      Първоначално публикуван от iai-bg Преглед на мнение
      не ми е до шегички...
      Аз пък си мислех, че темата е в хумора...

      Коментар


      • От: Гатанки ? ? ?

        Е като гатанката е кой сви колелото, хумора остава на заден план...

        Коментар


        • От: Гатанки ? ? ?

          Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
          Аз. Само да не кажеш като го докарам - ама, това не е моето колело!?

          Тишо, недей така! Колелото е на Свилен! Значи и наградите ще са от него

          Коментар


          • От: Гатанки ? ? ?

            Еее не, свирка от Свилен, па тряа сам да си духаш в нея, тва не си е работа, аз не участвам...

            Коментар


            • От: Гатанки ? ? ?

              Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
              Аз. Само да не кажеш като го докарам - ама, това не е моето колело!?
              Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение

              Ти докарай подобно колело , пък може и да не кажа, че не е на Свилен
              Втора свирка , няма ли да ти дойде в повече? В тази връзка - получи ли най-накрая първата? Която ти проводих по Румен и се разходи до Бесарабия... 3 - 4 години минаха от тогава...?

              Първоначално публикуван от Насов Преглед на мнение
              Еее не, свирка от Свилен, па тряа сам да си духаш в нея, тва не си е работа, аз не участвам...



              Свирката е от мен, колелото е на Свилен.

              От питанките във ФБ...се стигна до там...

              Казаха ми за място , където обикновенно можело да си купиш откраднатото си колело на Женският пазар в София ..
              Снощи разбрах облечена в предизвикателна червена рокличка и с раздрънканото си колело с една скорост .., питайки по пазара мургави и не чак толкова търговци къде се продават колелета - оказа се, че мургавите са по-запознати .. След като любезно отказах предложената оферта за кариера по време на нощната смяна на труженичките на пазара, но все пак се оплаках, че ми е нанагорно с това дърто колело , което има само една скорост , ми казаха, че Жасмин мооже да ми помогне да си харесам подходящо. Утре ще се запознаем с този Жасмин, да видим , дали има подходящото за мен колело.

              Свирката и питката, май ще отидат при Жасмин... Ако се намери колелото , мисля да помоля Жасмин да ми услужи с телефона си, понеже нямам останали минути в моя , за да се обадя на приятеля си да донесе парите, защото много ми харесва колелото и го искам веднага, понеже нямам толкова пари в момента и да звънна на полицията.

              За да подадеш сигнал, че ти е откраднато колелото Полицията иска Хартиена снимка .... Защо по дяволите???
              Мария Стоева 0889 82 51 и 87.

              Коментар


              • От: Гатанки ? ? ?

                Успех с намирането на колелото, явно много го обичаш /и колелото/, само внимавай да не си докараш някоя беда за едното колело, те все пак се "връткат", нормално си е. Полицията няма да си мръдне пръста за такава дреболия, а снимка на хартия можеш да си направиш много лесно. Само ти трябва снимка на файл.

                Коментар


                • От: Гатанки ? ? ?

                  Това как се прави снимка е най-малкият проблем - защо им е хартия? - през нета се разпространява много по бързо..
                  Мария Стоева 0889 82 51 и 87.

                  Коментар


                  • От: Гатанки ? ? ?

                    Първоначално публикуван от iai-bg Преглед на мнение
                    Това как се прави снимка е най-малкият проблем - защо им е хартия? - през нета се разпространява много по бързо..
                    Защото не могат да работят с това животно "интернет" .... и питат "....как да го сложим в папка това ..... ",аз имах същия проблем ....
                    Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                    За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                    A1+

                    Коментар


                    • От: Гатанки ? ? ?

                      Първоначално публикуван от Veselin Monkov Преглед на мнение
                      Друга гатанка. Ако неизвестно лице ти открадне колелото и после аз ти го върна, на мен ще направиш ли питка и свирка ?

                      ПП. За питката не се натискам.
                      Добре ... веселото мина - сега можеш да го върнеш.... Питката се пече вече...
                      Мария Стоева 0889 82 51 и 87.

                      Коментар


                      • От: Гатанки ? ? ?

                        Що е то - отиваш със едно за друго и се връщаш пеш...?
                        Мария Стоева 0889 82 51 и 87.

                        Коментар


                        • От: Гатанки ? ? ?

                          Първоначално публикуван от iai-bg Преглед на мнение
                          Хайде сега една сложна гатанка. Кой открадна колелото на Свилен Христов?
                          Драг Онтарио синьо и сиво беше с фарче, голяма и малка мигалки отзад и черна тромба, черни широки стърчащи пластмасови калници и километражче. Беше паркиран и въразн заедно с друго колело и метална тръба с заключващо у-во. Това се е случило след 21 часа по време на репетицията на група HIGHBALL в която Свилен свири. Другото колело и тръбата на входа на Испанската гимназия не бяха изчезнали. Който познае - Ще му направя питка и свирка.
                          Да добавя и моето колело в гатанката.Питките стават Две. Сивото дамско колело с детска седалка отзад марка ROG, с алуминиеви калници и една единствена скорост беше откраднато в 15:40ч. на 25ти Юни - днес от "Женският пазар" в София. Колелото има мацната синя боя - металик - отдолу между педалите, боята е с цвета на колата ми . Предполагаемият извършител е - животното с бялата тениска и със жълтата презрамка - предполагаем до голяма степен , защото минута преди това взе апарата ми иззад гърба ми - усетих го - а той каза ...че уж щял да ме снима... 100% съучастник е седналият на другата снимка с черната тениска, защото след изчезването на колелото, върху кормилото на което беше сламената шапка - намерих шапката си върху неговата глава.


                          ..Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1470891.jpg
Прегледи:2
Размер:294.4 КБ
ID:5386471 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Двете открадна&#10.jpg
Прегледи:1
Размер:106.0 КБ
ID:5386475 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Трите колелета.jpg
Прегледи:1
Размер:179.7 КБ
ID:5386472 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Kolelo i Ina.jpg
Прегледи:1
Размер:141.2 КБ
ID:5386473 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1560124.jpg
Прегледи:1
Размер:188.5 КБ
ID:5386478 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1560127.JPG
Прегледи:1
Размер:72.4 КБ
ID:5386479 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Колелото и шапк&#1.jpg
Прегледи:1
Размер:133.4 КБ
ID:5386476 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Аз Колата и коле&#.jpg
Прегледи:1
Размер:184.9 КБ
ID:5386474
                          Мария Стоева 0889 82 51 и 87.

                          Коментар


                          • От: Гатанки ? ? ?

                            Ко напрай ти ве жена? Идете с твоя човек да запалите свещ някъде! Подгонил Ви е карък с тия колелета. Обаче раздела, в който публикуваш тия работи ме кара да се съмнявам дали изобщо е истина и това.

                            Коментар


                            • От: Гатанки ? ? ?

                              Първоначално публикуван от Veselin Monkov Преглед на мнение
                              Ко напрай ти ве жена? Идете с твоя човек да запалите свещ някъде! Подгонил Ви е карък с тия колелета. Обаче раздела, в който публикуваш тия работи ме кара да се съмнявам дали изобщо е истина и това.
                              Да си подредя дъртото колело без скорости в раздела със откраднатите джипове и мотори ... ? Нали ще се превърне и темата там в смешна...
                              Мария Стоева 0889 82 51 и 87.

                              Коментар


                              • От: Гатанки ? ? ?

                                Тук много хора няма да ти обърнат внимание. Темата е стара, голяма част от нея е от серията "тъпизми" (мъничко черничко с малко беличко) и едва ли много хора я четат.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X